Darček na 60. narodeniny pre strýka

5. jan 2023

Ahojte,
patri sa dat strykovi obalku na 60.? ak ano, kolko?
prip. co ine dat k flasi, ked o nom vela nevieme? (konicky, zaujmy ...)
diky

lobic
5. jan 2023

myslim si, ze by som to vyriesila asi rovnako🙂 tam nemas proste co vymysliet, ak sa nepoznate, nemate ziadny vztah, nevies o nom nic.

melanta
5. jan 2023

Peniaze dávam iba ľuďom/deťom, kde viem, že chcú peniaze. Inak mi príde absolútne nevhodné dávať peniaze. Ak dotyčného nepoznám, kupujem darčekový kôš. Nie taký hotový, ale vyberám veci. A cenovo podľa toho, kto je to, aký je to sviatok.

marsmykkok
5. jan 2023

Po prvé, dávaš sama za seba alebo s partnerom alebo s rodičmi? Koľkí pôjdete mu gratulovať a dáte spoločnú obálku? Ak s rodičmi dala by som minimálne 200 eur, ak sama za seba stačí 100 eur. Plus lepšia fľaška k tomu niečoho čo má rád.

mata1001
5. jan 2023

Spravila by som kôš, hodnota tak cca 70-80€

autor
5. jan 2023

dakujem za odpovede, nad darcekovym kosom som tiez rozmyslala, ale tam tiez navyberam alebo vyberiem taky, ktory sa lubi, hodi mne, co my lubime, zjeme, vypijeme, ale stale neviem, ci by to zuzitkoval aj on :/

oli18
5. jan 2023

Ked ani nic moc o strykovi nevies, je vobec vhodne pre teba na tu oslavu ist?

marca12
5. jan 2023

Myslim si,ze peniaze potesia kazdeho,dala by som 100€,pripadne podla tvojich moznosti,no min.50€.

autor
5. jan 2023

@oli18 nevies si predstavit aka by som bola rada, keby som nemusela absolvovat taketo oslavy/navstevy, ktore su len zo slusnosti 🙂