Darček na 30tku

niki11223344
4. nov 2022

Ahojte. Idem si tu pre radu co by som si tak mohla priat k tomuto jubileu. Viem ze kazdy je iny a tak ale kedze je to take jubileum ine nez tie predosle, tak hladam nieco špeciálne ale nwm co. Ci to skonci pri sperku uvidim podla vasich tipov. Vdaka 🙂

elisebah91
4. nov 2022

@niki11223344 praj si po čom túžiš, sestra dostala pakový stroj na kávu, iná šijací stroj, ja celú sadu Tolkiena ...je to na tebe ...

jarka9669
4. nov 2022

@niki11223344 dovolenka ☺️

pinkgirl
4. nov 2022

Nechaj sa obdarovať čo ti urobí radosť. Ja som dostala na dovolenke prsteň. Tebe možno urobí radosť niečo iné - hodinky, knihy, ipl stroj, kozmetika, kurz niečoho, drahá kabelka, výlet či wellness.

mandzula
4. nov 2022

Suseda dostala auto.

kakawah
4. nov 2022

Kamoška kúpila mužovi cestu do Amsterdamu, samozrejme aj ona ide s ním, na 2 noci bez deti budú. On teda o tom často rozprával, tak mu to splnila.

denden77
4. nov 2022

hlasujem za dovolenku 👌😎

elia9
4. nov 2022

Ja som dostala Pandoru🙂

zobaka
5. nov 2022

mna by velmi potesilo keby mi niekto daroval dovolenku, ale ako pises kazda sme ina

lula3108
5. nov 2022

@niki11223344 znackova kabelka, satka, drahy kvalitny kabat alebo topanky, lodicky jimmy choo😄alebo letenka, dovolenka, vylet. Tazko povedat co by ta potesilo, ci ta vedia potesit drahsie materialne veci alebo na to velmi nie si🤷🏻‍♀️

luckajozko21
5. nov 2022

V danom roku som dostala/kupila si viacero spominaneho materialneho. Takze v case narodenin mi vobec neboli vzacne ani ruze, ani diamanty, ani dovolenky, ani podobne drahe veci. Vypytala som si Ficus lyrata na kmienku, asi 2m. Velmi nam zapasoval do interieru a vsetci ho obdivujeme a tesime sa z neho. Mozno blbost, ale povazujem to za jeden z naj darcekov. Ale mozno som len mala stastie, ze som mala dostatok financii si za tie roky naplnit vsetky tie 'marnotratne/materialne' hluposti po kt. mi pistalo srdce, ked som bola mladsia.

Mozno by som skusila popozerat, ci na SR/okoli nebude mat buduci rok koncert tvoja oblubena zahranicna kapela. Muzikal, divadlo...
Kurz niecoho co ta zaujima, balik kozmetickych zakrokov na klinike (nejake prijemne osetrenie pri kt. si oddychnes)

niki11223344
autor
5. nov 2022

@niki11223344 Výlet by nebol zly ale mame 1r dcéru a ta bezo mna nevie byt. Skusili sme dovolenku na SR v lete a skoncili sme s covidom v nemocke. Navyse strasne nerada je v autosedacke. Mali sme sen, naplanovane ze pojdeme po svadbe na Bali (este ked sme boli 2) a zakoncila to pandemia. Taze tolko k nasmu cestovatelskemu stastiu. Myslim ze mi nic nechyba ale nieco by som si mohla zelat 😁

veronikahuli
6. nov 2022

Ja som dostala 4 dni na Sardínii boli sme aj s 3 ročným a bolo super!

simka1454
14. nov 2022

S manželom sme kúpili dcére na 30tku zlaté náušnice.