Darček na 30. narodeniny pre švagrinku

31. mar 2023

Ahojte.Potrebujem poradiť čo kúpiť švagrinej, keď nechceš žiadny darčekový kôš ani peniaze.Chce niečo pre seba.Za každú radu Vopred ďakujem.

autor
31. mar 2023

Nechce*

dagas
31. mar 2023

Možno darčekovu poukažku do obchodu? Alebo na nejakú kozmetiku,kaderníčku?

autor
31. mar 2023

@dagas Ku kaderníčke chodí často aj ku kozmetičke.A nechceš ani žiadnu darcekovu poukážku.

pribinak
31. mar 2023

Náušnice? Naramok?

autor
31. mar 2023

@pribinak Náušnice a náramok jej už kúpili iný z rodiny.

pribinak
31. mar 2023

Pije kávu? Ak áno, tak poukaz do nejakého super kávičkoveho obchodu

buberova
31. mar 2023

Nejakú sadu do kúpeľa? Soľ, penu, a tak?

autor
31. mar 2023

@pribinak Áno kávu pije.

kvetinka75
31. mar 2023

čomu sa venuje? Číta knihy? Športuje? Jedáva niečo špeciálne?

autor
31. mar 2023

@kvetinka75 Zvikne chodiť na bicykel.Vôbec som nepostrehla že by jedavala niečo špeciálne.A knihy isto nečíta.Čo som postrehla tak sa rada venuje prácam okolo domu.

kvetinka75
31. mar 2023

nepotrebuje nejaké náradie na prácu okolo domu? Nepáči sa jej nejaká dekorácia? Ozdobný kvetináč, nejaký kvet, semiačka niečoho pekného čo môže mať na záhrade roky. Príp. niečo na bicykel, košík, fľaša

dagas
31. mar 2023

Tak nechce ani hento ani tamto tak nech na rovinu povie čo chce... Lebo ak mám minúť kopec peňazí na niečo pri čom prevráti očami asi by som si to zobrala naspäť 🫣

autor
31. mar 2023

@dagas Veď toto aj mňa rozčuľuje.A ani nepovie čo chce.

oskorusa
31. mar 2023

Minimalistická kožená kabelka od nejakého slovenského výrobcu napr Made by part, pripadne hodvábnu šatku, hodinky, pobyt - závisí od rozpočtu, záujmov, štýlu

queen_mary
31. mar 2023

Balmain alebo kerastase sada samponov, nejaka farebne neutralna kabelka - napr kate spade, michael kors, alebo penazenka furla. 1 noc v arthotel kastiel tomasov alebo zochova chata, kurz varenia/pecenia/kvaskovania,..

Do domacnosti kvalitne vybavenie nejakej znacky, napr z potten panen mozes villeroy boch, alebo nieco z kitchen aid, rosenthal z pandorfu, ...

tykat
31. mar 2023

Povedz, ze jej chces dat obraz, mozno ti hned povie co chce. Obrazy ludia neradi dostavaju, chcu si vybrat podla svojho vkusu 😁 Pripadne aj take steniatko by ju mohlo nakopnut k tomu aby dala zoznam co chce

ivangeline
31. mar 2023

Ja budem mat coskoro 30. narodeniny a potesilo by ma vsetko,co napisali. :D Prip,ak mate dobry vztah,tak nejake akcne poobedie spolu.