Darček manželovi k 40. narodeninám

samanta44
2. feb 2021

Žienky čo ste kupovali manželovi k okruhlinam ? Vôbec neviem

fokuska
2. feb 2021

@samanta44 Podla toho ake ma hobby, co ho zaujima, ake ma tuzby, co si prial. Zijem predsa so svojim manzelom, tak vnimam pocas celeho roka o com hovori, ze by sa mu pacilo, ze by si chcel kupit (ale je to drahe, ale nie je to prave dostupne...), pripadne niekedy spomenie - take by som raz chcel, niekedy na narodeniny by ma potesilo... vsimam si bud naznaky, alebo ked nieco robi a spomenie, ze keby som tak mal toto, alebo vidim ze nieco by ho potesilo, nieco ulahcilo.

Ale inak ti mozeme poradit take klise, take "neosobne" veci:
- flasa dobreho alkoholu (aspon trafit to co pije ci rum, ci konak, ci ostre, ci archivne vino...)
- darcekovy kos so sladkostami, orieskami, potravinami (zas snad poznas aspon trochu co ma rad)
- hodinky alebo iny sperk s gravirovanim
- kozena penazenka, opasok
- kvalitny vlneny kabat
- panska taska, taska na notebook, ruksak... (s monogramom)
- kvalitna sada naradia, nejaky nastroj, pristroj (podla hobby)
- udica
- skok padakom, paraglajding, bunjee jumping...
- puska, nocne videnie (pre polovnika)
- telefon, profi sluchadla, herna konzola, profi klavesnica, mys..
- lezecka vybava (prilba, lezecky, lana...)
- hokejka, alebo iny sportovy vystroj

katulienkax
2. feb 2021

my to tak neberieme ze musi byt prekvapenie kazdy dospely predsa vie po com tuzi, takze manzel si dopraje to co by si inac nedoprial a ja si tiez vyberiem po com tuzim. Nehrame sa na prekvapenia, sme dospeli ludia, lebo z prekvapeni nakoniec bola vzdy nejaka hovadina, takto sme maximalne spokojni. Ine je kupovat darcek inym ludom ale medzi manzelmi to berieme takto

tesari
2. feb 2021

Ja zvyknem drahšie hodinky - ale on ma také veci rad

mimca77
2. feb 2021

My nie sme velmi darcekovi, ale na 30ku som manzelovi kupila taku velku drahsiu knihu, po ktorej uz dlhsie tuzil. Ty si ho poznas najlepsie, co ma rad a co by ho potesilo a este teda velmi zavisi od rozpoctu. U nas najviac ako darceky funguju listky (na koncerty, na stand-up, do divadla), pripadne vylety, ak by som mala neobmedzeny budget, tak paradny darcek na 40ku by bol pre mojho muza vylet do Norska alebo na Island (uvidime o 4 roky 🙂 ) Hlavne prosim ta nie take tie vselijake gravirovane dosticky a ine gycoviny popisane tym, ze Ty si najlepsi manzel na svete a podobne.

vollino5
2. feb 2021

Akože záleží asi najviac, čo ho baví a čo by ho potešilo, ale to musíš vedieť ty. Ale take univerzálne sú možno nejake welness pobyty, kludne pre 2, že si spravcíte pekný víkend 🙂 úpotom ešte možno hodinky, ale asi by som sa zamerial na niečo čo má rád, aké má hobby a nad tým rozmýšlal

lady083
2. feb 2021

my sme si kupili spolu dovolenku, narodky mame kusok od seba. co je teraz asi komplikovanejsie ale snad sa situacia casom zlepsi. pre nas su to naj darceky.

elizabet173
2. feb 2021

@samanta44 ty ho najlepsie poznas, co ma rad, co by ho potesilo, ci bude mat drahe kvalitne hodinky desat rokov v krabicke, alebo sa im potesi. Mne sa pacia zazitkove darceky, len teraz je to tazke, jedine to odlozit.

amelie2017
2. feb 2021

Prenajala som mu lod a stravil na nej vikend so svojimi 2 najlepsimi kamosmi.

gerfinka
2. feb 2021

Ja som môjmu vyhliadkový hodinový let.

andrea78
2. feb 2021

@samanta44 wellness pobyt, doobjednala som a doplatila masaze. Nevedel kam ide, vedel iba ze ide na vikendovy wellness a vedel iba termin. Napisala som mu text na papier, s obsirnym pokecom, zvinula a darovala ten. Zorganizovala som vsetko ako som potrebovala, odviezla ho tam. Kde stravime vikend vedel az ked vystupil z auta pred hotelom. Zabavna bola aj cesta, ako mu to v hlave srotovalo, kombinoval, premyslal, kam ideme😀 Dobry bol aj ten cas cakania na prislusny vikend, mala som co robit, aby som mu to komplet neprezradila, snazil sa ma nalomit, neprezradila som, ked som uz prezradit aj chcela, lebo ved som ukecana nedockava zena😀, tak zase on uz nechcel vediet, ze ked vydrzal tolko, tak uz vydrzi a chce to mat prekvapenie ako som naplanovala😀👍

samanta44
autor
2. feb 2021

Chcela som poradiť o darček a tu koľká studnica múdrostí.tym normálnym ďakujem za odpoveď