Darček k výročiu

modrykolibrik
1. aug 2023

Dievcence s muzom mame 13.8 vyrocie. Neviete mi poradit co mu dat? Nic ma nenapada. Miluje afriku, dostal odomna deku s motivom sSerengety, novu penazenku. Rad foti ale do toho nechcem investovat lebo to stoji kopu penazi. Dakujem

zmrzlinka2021
1. aug 2023

@modrykolibrik Vezmi manzela na trip do Afriky, nejake safary. Deky, penazenky a podobne hovadiny.. to je najlepsie ked si clovek vyberie sam, co sa mu paci.

modrykolibrik
autor
1. aug 2023

@zmrzlinka2021 na taku dovolenku nemam a navyse v praci som si uz dovolenku vybrala

beata_k
1. aug 2023

@modrykolibrik A deka ho potesi? Vezmi ho na veceru, to muza vzdy potesi.

zmrzlinka2021
1. aug 2023

@modrykolibrik Pozvi ho napr. na nejaky vikend do hor, sprav trasu, zajednaj ubytko, niečo dobrodruzne, pripadne mozete prespat aj pod holym nebom.
Deky, klucenky a podobne veci, prepac, to su vyslovne haraburdy na skladovanie, ak vyslovne ten clvoek nepovedal, ze to chce.

0silvia0
1. aug 2023

@modrykolibrik my vyrocia neponimame takto darcekovo. Ideme vzdy si niekam sadnut, to staci.
Vyrocie je spolocna zalezitost, cize vybehnite niekam spolu na vylet, veceru.

struhanka
1. aug 2023

@modrykolibrik Výročie máte spoločné, takže si urobte spoločný program - kino/divadlo/večera/wellness/sauna/masáž/túra/koncert/sex/piknik/výlet do mesta, kde ste spolu ešte neboli/ochutnávka vín…

rebrambora
1. aug 2023

Kedze je vyrocie nase spolocne, tak si robime spolocny program.
Oblec sa ako africanka 😉 (na odlahcenie)