Darček k narodeninám pre muža na 30tku

patuska00
18. aug 2022

Dobrý deň môžte mi poradiť niejaky darček pre manžela na 30 ja.by som chcela taký darček že aby mal stále na pamiatku.

danica2711
18. aug 2022

tak hádam ho poznáš ty a nie my, ty by si mala vedieť, čo ho poteší

liloastitch
18. aug 2022

Môj chcel peňaženku, potešili aj hodinky, náramok s dátum narodenia nášho syna.

terez246
18. aug 2022

@patuska00 Podľa záujmov najlepšie. Môjmu chystám najbližšie elektrickú kolobežku (dohodli sme sa), ale viem, že by ho potešil napr. let stíhačkou či iné zážitkové mužské darčeky. 😊

patuska00
autor
18. aug 2022

No neviem zlato už má retiazku,náramok ja myslím že doma mu spravím niejaky kôš ale neviem čo mám daťam namyslený iba ten žreb všetko najlepšie a niejake pivi...

motylikova
18. aug 2022

@patuska00 Ak nemáš nápad, pozri aj sem, u nás to malo úspech, dávala som debnu s páčidlom pre gurmána - máš tam aj pre milovníkov piva napr.:
https://manboxeo.sk/drevene-debny

zzzuzzzu
18. aug 2022

@patuska00 ... neviem, ci radi cestujete, ale posuniem tip - bookla som letenky, ubytko, listky na futbal a oslavili sme narodky spolu v Rime 💙, uz je to par rokov, ale doteraz sa radi k tomu vraciame, bolo to skvele miesto a prekvapko zaroven 👍 ... Snazime sa spolu oslavovat na miestach, ktore sme este nenavstivili a ma to svoju silu, urcite zazitky zostanu v pamati viac ako vecne dary, ale samozrejme zavisi aj od povahy a zalub, drzim palce pri vybere 🤗

patinqaa
18. aug 2022

@patuska00 mojmu som kupovala velky box Manboxeo s kozmetikou na auto. Naramok armani (nikdy nenosil este) a kosik so super vecami ktore rad zje a vypije. Potesil sa ❤️

patuska00
autor
18. aug 2022

@zzzuzzzu on futbal nemá záujem.skor ja áno ale on nie

patuska00
autor
18. aug 2022

Ďakujem pekne za radu

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwuanka
11. nov 2022

Ja som svojmu kupila gitaru. Podla mna ty sama vies co ma rad.