Darček k 40-tke

ddanike
3. okt 2022

Ahojte, poraďte prosím nejaký pekný darček pre ženu k štyridsiatke, lebo nemám nápady... Nemusí to byť niečo super veľkolepé, ale niečo, čo skrátka poteší. Je to zaneprázdnená žena (aj keď to sme asi všetky 🙂 ), takže napríklad knižka ani nič na tvorenie by asi neprešlo, na to nemá čas. Ale rada napríklad háčkuje a pečie, takže možno nejakú vychytávku z týchto oblastí... Ďakujem za každý nápad!

janetinka27
3. okt 2022

@ddanike kupila som svagrinej peknu porcelanovu misu na kolaciky, chlebicky... mala 42 rokov

janetinka27
3. okt 2022
kp7333
3. okt 2022

@ddanike listky do divadla, poukazku na masaz, vylet lodou, pripadne kurz hackovania, predplatne casopisu, hand-made sperk...

majka1231990
3. okt 2022

Kyticu z klbiek vlny na hačkovanie

majka1231990
3. okt 2022
ivs97
4. okt 2022

Na zlavomate nejaký víkendový pobyt alebo poukaz do netradičnej reštaurácie? 😁

ddanike
autor
4. okt 2022

@ivs97 Reštaurácia by mohla byť fajn - tam neprejde výhovorka, že nemá čas, lebo jesť musí :D

selwadza22
14. okt 2022

@ddanike taká drobnosť, veniec pre šikovné ženy https://www.sashe.sk/Cit-trade/detail/klbkovy-v...

marca12
14. okt 2022

@ddanike ja osobne nemam rada dary typu podnosy,salky,taniere,vazy a ostatne haraburdie,ktore sa mi nehodi. Ked darcek na vyrocie,tak nejaka poukazka a clovek si vyberie sam. Poukazku vybrat podla zaujmov. Nie som nazoru,ze to musi byt darcek navzdy,na ktory sa budes pozerat cely zivot. A ked uz darcek,tak napr.nejaky sperk alebo naramok. Vyber je velky a daju sa kupit v roznych cenach.