Darček k 40. narodeninám

lubica28
9. mar 2024

Ahojte baby.potrebujem poradit,bo som zufala.Najlepsia kamaratka ide mat 40r a ja absolutne netusim,co jej darovat.financne cca do 250eur.Nechce ziadne fotky,ziadny zazitok,takze ja fakt netusim.za kazdy napad,radu budem vdacna.

pribinak
9. mar 2024

@lubica28 choďte spolu na wellness

jance333
9. mar 2024

ake ma zaluby? napr. listky na koncert?

kajus_a
9. mar 2024

poukazku do parfumerie, do knihkupectva,... hocikde, co vies, ze ma rada, ale sama si to velmi nedopraje

luccija
9. mar 2024

@lubica28 nech si vyberie náušnice, hodinky aspoň ja mám rada také veci na pamiatku.Alebo spolu niekde na pár dní wellness

jasminkaj
9. mar 2024

Decentné zlaté náušnice, večera v UFO, obľúbený parfum, obraz z dátumu jej narodenia, permanentka (ak chodí do fitka, na masáže, do solárka, na nechty....)

la_dolce_vita
9. mar 2024

Sperk, hodinky, parfem, znackova kabelka... urcite každá zena nieco z toho oceni. Mne kamoska darovala Pandora nahrdelnik a potesil 🙂

ejbyk
9. mar 2024

A musí to byť darček, že či nedať peniaze nech si sama vyberie....
Ja totižto neznášam "zbytočne darčeky" aj keď dobre mienené...a to nie som nevďačná ani náročná...len ma mrzí vyhodených peňazí...
Mňa by potešilo "obočko" poukážka....sama by som si to nekúpila, ale keby som to dostala tak by ma to potešilo 🙃 ale to som ja...

lakebabe
9. mar 2024

@lubica28 šperk, kabelku príp welnes aj spoločné s tebou ak nemá s kým ísť ste kamošky porozmýšľaj co ma rada ci kozmetiku oblečenie

jarmila2010
9. mar 2024

ja som teraz dostala poukazku na microblading obocia...my sme kamoske kupili na jej prve tetovanie...

avonladyba
9. mar 2024

Kabelka, volné listky do divadla, šperk...

muchotrafka298
9. mar 2024

Ja uz teraz viem, ze kamoska ked bude mat 40 (buduci rok), tak dostane odo mna poukaz na kurz keramiky od svojej oblubenej vyrobkyne keramiky, ktoru si kupuje. Dam jej voucher, ze si moze termin vybrat pocas celeho roka. Ona je kreativna, taketo veci ju bavia, je aj velmi zrucna. Ja s nou nepojdem, pojde sama, aspon spozna novych ludi.

lubica28
autor
9. mar 2024

Peniaze.nechce,na take veci ako kabelka,parfum ona moc nie je a viem,ze by ju to nepotesilo.chce to nieco originalne.a welnes asi nie,ma 2 male deti.

lakebabe
9. mar 2024

@lubica28 a nejaký kurz? Varenia pečenia alebo nejaké ručne práce? Príp jazykový kurz? Co by chcela len si to nemoze dovoliť

lubica28
autor
9. mar 2024

@lakebabe neviem o nicom takom veru.

lakebabe
9. mar 2024

@lubica28 tak nejakú poukážku voucher napr do Auparku nech si kupi sama co uzná za vhodné a v ktorom obchode bude chcieť sama

lubica28
autor
9. mar 2024

@jasminkaj prosim co to je ten obraz z datumu jej narodenia?mozem blizsie info poprosit?

jarmila2010
9. mar 2024

@lubica28 a karikatura na pamiatku?svagrovi sme dali teraz na 50ku... https://www.karikaturomat.sk/

jasminkaj
9. mar 2024
lubica28
autor
9. mar 2024

@jarmila2010 to som jej dala na 30 tku,ale dakujem.

lubica28
autor
9. mar 2024

@lubica28 este mi napadlo zaplatit nejaky 1dňovy výlet niekam s rodinou aby sla.viete dat daky dobry tip prosim?deti maju 6 a 2,5r

lakebabe
9. mar 2024

@lubica28 podľa toho čo majú radi možno jeden deň v Tatralandii alebo Bešeňovej

julish
9. mar 2024

@lubica28 take veľké deti, určite som za ten wellness

janickacrazy
9. mar 2024

@lubica28 práve preto, že má deti, tak by som jej dala ten wellness a išla s ňou alebo ju poslala s manželom a deti jej postrážila ako dobrá kamoška

muchotrafka298
10. mar 2024

Ja by som dala darcek len pre, nic pre rodinu. Nieco co si sama nekupi, ale potesilo by ju to. Za mna to ma byt o nej, nie o rodine v zmysle pobyt pre vsetkych.

kikushaa
10. mar 2024

@lubica28 ja mam deti sice 10 a 4 ale presne sa idem na 40tku odtrepat na vikend s kamoskami na wellness. Nie nedavaju mi to ako darcek, davam si to ako darcek ja, aby sme si vsetky oddychli od deti a tak celkovo🤩

gaborka28
10. mar 2024

My sme davali teraz na 40 poukaz na welnes pre oslávenkynu a jej manzela. Plus sme natočili video s jej hláškami a srandovnymi scénkami, ktoré sme s nou zažili. nie paródiu, ale bolo to mile a to ju najviac dojalo. Dostala darček aj od vedúcich, objednavala som pre ňu darčekový poukaz na letenky od Ryanair, sumy sa daju navolit rôzne, aj 250 eur. A za to môže letieť aj cela rodina, aj ona sama.

Je to tvoja naj kamoska, tak vieš, čo tak ma najradšej. Ale ja by som na takýto sviatok napr oveľa radsej ako kadejake obrazy, misky a šálky (hoci hodnotné) dostala takýto poukaz alebo nejaky poukaz pre mna - Kadernicka, nechty, kozmetika. Proste nieco, čo je vyslovene pre mna. A nemusi to byt nejako prudko originálne, len proste pre mna 🙂