Dar pre susedov ako svedkovia

mariska30
17. jún 2022

Ahojte susedia nás poprosili či by sme im nešli za svedkov..Susedov poznáme len tak že občas pokecáme cez balkón ,pozdravime sa atď.. Čo by som im mohla kúpiť? Nemajú žiadnych kamarátov tak preto požiadali nás..

buberova
17. jún 2022

Peniaze

anjelicek26
17. jún 2022

To chcu zatajit svadbu pred rodinou, alebo preco volia vas ako svedkov, ked sa ani nepoznate poriadne? Predsalen svedok ma na klasickej svadbe aj dost povinnosti, nie je to len o dare... kde sa tiez priklanam - k peniazom, vkusne zaalenym...

sweetlife001
17. jún 2022

V tomto prípade by som dala peniaze.
Úprimne aj tých by mi bolo trocha ľúto, ak by som išla na svadbu ľuďom s ktorými sa len pozdravím, občas pokecám o počasí a zavolajú má na svadbu lebo nemajú koho tak ako.. nie určite by som si nelámala hlavu nad žiadnym darom.

jaskolka
17. jún 2022

@anjelicek26 možno ide len o malú svadbu na úrade, kde v podstate svedkovia nemajú žiadne povinnosti.

jaskolka
17. jún 2022

Peniaze. S tým nič nepokazíte.

evica17
17. jún 2022

@sweetlife001 tiež som toho názoru,p že by som asi nič nedala.take zvláštne mi to príde

minutka
17. jún 2022

Je to zvlastna situacia. Pozvali vas aj na obed? Alebo cisto iba sobas? € by som nedavala v tomto pripade. Ale iba nejaku drobnost , aby mali spomienku na svoju svadbu

mariska30
autor
18. jún 2022

@minutka Ahoj iba na sobáš to je všetko

evkamotka
19. jún 2022

@mariska30 ak nejdete ani na obed a len sa zdravite, dajte kyticu a dobre vino. Fakt

cacianka
20. jún 2022

Ja som takto kúpila obrázok (vseobecno ilustrovany), napísala mená a dátum, cca 5 e, a tu by som tiež len drobnosť, napr šálky a tanieriky /raňajkový set pre dvoch, alebo aspoň kvety