Čo si "vypýtať" od manželových súrodencov pre dcéru na Vianoce?

27. okt 2022

Čo si "vypýtať" od manželových súrodencov pre dcéru na Vianoce? Na Vianoce bude mať 3 mesiace. Už sa pýtali čo jej kúpiť a naozaj neviem čo také dieťa využije. Oblečenia a plienok máme dosť a peniaze si na Vianoce nedávame

katulienocka999
27. okt 2022

Hraciu podložku, , penovu podložku, stoličku na jedenie, hojdacie kresielko..zatiaľ ma iba tieto prakticke napadli 🙂

veronika3110
27. okt 2022

takému dieťaťu ani veľa netreba... možno nejakú hrkálku, hryzatko, oblečenie ked tak na neskôr, nie na teraz.. moja dcérka mala 2 mesiace ked mala meniny a hovorila som, aby nenosili nič, lebo ešte nič nepotrebovala a tiež sme všetko mali...ale nanosili nám oblečenie a plienky a presne také hrkalky a veci pre úplne male babatka... teraz má 6 mesiacov a to oblečenie akoby sme našli.. 🙂 takže to aj na niečo bolo dobré
ale aj tá podložka je dobrý nápad, to využiješ určite 🙂 stolička na jedenie, ktorá sa dá sklopiť je najlepšia vec akú sme kúpili .. 🙂 ale zas nemusia ti trafiť tvoj štýl :/ alebo napr. poukážku do dm a tam si nakúpiš neskôr výživky, kašičky a hocijaké veci :D

kp7333
27. okt 2022

Knizku pre babatka - taku, co susti alebo taku co sa da zuzlat. Pripadne hracku.

7lenka11
27. okt 2022

Pytaj si veci do buducna.. ja rodim v januari, uz teraz mame supliky plne veci, hracky nam posuvaju kamosky.. kazdemu som povedala, ze ak chce nieco malej po narodeni kupit, nech kupuje pre deti 9 mesiacov+

ivanak49
27. okt 2022

Nejakú vec do budúcna.... Naša bude mať na vianoce 2 a pol roka keďže ma kopec hračiek tak chceme periny do veľkej postele aj keď ešte dlhšie bude spávať v postieľke s nami v izbe.....

janinah
27. okt 2022

Nič...o tri roky tu budeš písať,že jej nevieš čo kúpiť,lebo ma všetko...a hlavne sa tie dary patrí aj vrátiť...úplne stačí starať sa o darčeky pre svoju rodinu,s pribúdajúcimi rokmi ti to poélezie na nervy..stále niekomu niečo vymýšľať a zháňať....

mogaa
27. okt 2022

no vypýtať nič....ak jej chcú kúpiť darček, tak povedz čo pre ňu potrebuješ, ona z toho ešte nemá rozum....neskôr sa ako každé dieťa poteší len hračkám(niektorým menej, iným viac)....ale kupovať jej odrážadlo či kočík je v 3mesiacoch hlúposť....

eeffka
27. okt 2022

Plienky, aj ked mas pocit, ze mas teraz dost. Tie sa minu stale. Nejaku vacsiu velkost, kedze peniaze nie

simsalabim
27. okt 2022

Stolicku na krmenie.

jaskolka
27. okt 2022

My sme dostali pre syna (mal 2 mesiace na Vianoce) hraciu podložku, a stoličku na kŕmenie. A kopec plienok, asi 10 balení,lebo každý pokupil, kto mohol z rodiny 😆to sa zíde stále,len som povedala značku, akú sme mali overenú, kúpili väčšie čísla, takže v pohode o daky čas som využila.

lenuska9999
3. nov 2022

Ja odporúčam jedalensku stoličku s elektrickou hojdačka v jednom. My mame Caretero Indigo beige a bola to moja najlepšia investícia, čo sa týka týchto pomôcok pre dieťa.. . Ma to rôzne stupne hojdania, všelijaké melodie a zvuky. A využiješ to aj ako jedalensku stoličku asi do 3 rokov veku. Mne sa v tej stoličke hojda už druhé dieťa, zaspava tam keď nevie ako.. neviem aký Budget majú tvoji švagrovci, ale možno by sa mohli všetci poskladať