Čo si obliecť na svadbu večer ako hosť?

lubiss
6. feb 2016

Upresnim manzel robi dj na svadbe znameho povedali mu ze som pozvana tiez ze musim prist aspon vecer pozretak uz nic 😀 tak som sa aj rozhodla pojdem tam vecer a v podstate pojdem za manzelom a budem pri nom asistovat a zdrzovat sa 🙂 a mam dilemu neviem co na seba mam sa nahodit alebo??? Ako sa obliect??

sissy27
6. feb 2016

"malé čierne" nikdy nič nepokazia, k tomu klasické lodičky, pekný šperk, hotovo 🙂 alebo nejaké jednoduché puzdrové šaty v hocijakej farbe, okrem bielej 🙂

nikenzi
6. feb 2016

co tak nejake obtiahnute gate, stylovy top, podpatky a k tomu vyrazny sperk?! 🙂

zunolu
6. feb 2016

Ako na svadbu 🙂 Nie úplne nahodiť a pol dňa sa chystať ale nejaké spoločenské šaty nie veľmi výrazné ...

bonaqa2013
6. feb 2016

kľudne nejaké nohavice - aj čierne, alebo legíny a k tomu pekný top. Samozrejme účes a make up . neobliekala by som sa do šiat spoločenských - pretože už bude len zábava....

zuzka_puska
6. feb 2016

Ja osobne by som volila saty-nie prilis spolocenske. Popripade ako pisu baby, aj cierne obtiahnute nohavice, k tomu jednoduchy elegantny top a vyraznejsi sperk a makeup. Ja by som si dala zalezat na dokonalom ucese a krasnom vecernom liceni-predsa len bude tma,nech vyniknete. Ale v obleceni by som sa miernila. A urcite lodicky 🙂

andrylm
9. feb 2016

ja som za saty kratke jednoduche pekne satocky,pekne doplnky ,ja vsade kde idem si dam saty jednoduche a mam pokoj,nemusim kombinovat spodok a vrch

maminecka2
9. feb 2016

Joooj, len nie legíny.....! To bolo povodne vymyslene ako nieco pod suknu, ako pančušky. A ešte také keď presvitajú nohavičky 😖 Som si nemohla odpustiť, prepáčte.
Tiež by som volila malé čierne alebo menej honosné šaty.

moni244
9. feb 2016

Klasicke saty, alebo suknu a bluzku, este no aj nejake elegantne nohavice, top a lodicky. Len v ziadnom pripade nie leginy, brr, az mi zle ostalo z tej rady. Leginy nepatria na spolocenske podujatia, tak ako rifle

saxana000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz