Čo si myslíte o spomienkovej knihe pre bábätko?

14. aug 2023

Ahojte, kamoška je tehotná a chcela by som jej darovať spomienkovú knihu pre bábätko... Takú tú, kde si zapisuje mamička veci počas tehotenstva, dáva si tam fotky/ultrazvuky a podobne... Vám by sa to ako dar páčilo? Resp. Kúpili by ste si to aj samé ako pamiatku pre dieťa, keď bude väčšie?

ďakujém 🙂

beata_k
14. aug 2023

Dostala som. Ani ciarku som tam nenapisala a nepridala ani jednu fotku. Povazujem to za lapac prachu. Detom pisem od narodenia maily do ich schranok.

jj298
14. aug 2023

Dala mi to svokra. Pekne ma tym nasrala. Otravuje ma ze to musim vyplnat. Kazdy raz ked pride kontroluje co nove pribudlo. Navyse su tam strasne sproste “otazky”

dadi30
14. aug 2023

@beata_k to znie zaujimavo 🙂

gabik21
14. aug 2023

Ak nie knihu mozes aj nejaky pekny fotoalbum 🙂 ja mam aj knihu aj si robim doma albumy, zopar som urobila kamaratom aj ako darceky

ninusa221
14. aug 2023

Ja tu knižku mam je to pekna spomienka. Odporúčam to kúpiť.

jaskolka
14. aug 2023

Ja to mam pre obe deti a mne osobne sa to páči. Mne vyhovuje že tam nemusím písať "litanie" len proste doplniť, kedy vyšiel prvý zub, kedy bolo prvé kúpanie doma, kedy sa pretocili a podobne.
No zároveň ak chcem písať niečo viac, tak sú tam aj vzadu prázdne papiere.
Je to kniha od narodenia do nástupu do školy. Čiže usg fotky atď tam nemám.

beata_k
14. aug 2023

@dadi30 Aj videa im posielm. To mi pride lepsie ako fotka 🙂

marianarem
14. aug 2023

Ja som to dostala, samu by ma nenapadlo si to kupit.Ale nejako som to vyplnila. Totiz po narodeni som zistila, ze nas s muzom zaujima, aki sme v danom obdobi boli my. Ja taku pamatnu knihu nemam, ale mam mamu. Manzel mamu uz nema, ale ma aspon ako-tak vyplnenu tu pamatnu knihu a radi sme si to precitali.

januska12323
14. aug 2023

Opýtaj sa kamarátky čo by ju potešilo. Nie každý chce nútene vypisovať.

bloger
14. aug 2023

Určite je to super vec. Sestra to tiež si takto zaznamenávala. Aj pre to dieťa je to zaujímavé. Neskôr sa začne pýtať.

kitycat
14. aug 2023

Ja som na to pozerala ale ziadna sa mi nepacila a tak mam cisty fotoalbum co mi ostal zo svadby a davam tam forku uz s bruchom od 1-9 mesiacov a teraz od narodenia kazdy mesiac do jedneho roka a potom kazdy rok do 18ky. Je to skor pre nas 😅

petamich
14. aug 2023

ja tu knihu mam 🙂 cele tehotenstvo som poctivo vyplnala, potom som sa na to vykaslala a teraz som doplnila nejake informacie a dala tlacit fotky, podla mna to je pekna spomienka, ale ja som na take veci a hlavne je to 1. dieta (a posledne), hej su tam aj somariny ale tak tie som preskocila

domak2
14. aug 2023

Podla mňa úplne milý darček, či to už využije alebo posunie je len na nej. Ja na takéto veci nie som, ale kopa ludi ano, vždy mi to vydrží tak týždeň a potom zabudnem ze to existuje. Rovnako dopadli všetky moje snahy o denník 😅 Ale teda ani neuchovavam nejaké prepracovane video odkazy z minulosti. Normálne fotím, keď si spomeniem fotky vyvolám a raz za sto rokov ich poprekladam.

sasha10
14. aug 2023

Určite áno ale zaujímavú a to je podľa mňa "Z lásky sa zrodilo" tú som si vypýtala, dostala som aj také nudné, ale to je onicom odpovedať len datumom alebo jedným slovom, to ma nebaví. Pri tej spomínanej sa dokážem vzit do konkretnych situacii a rozpísať ich, dokonca sa pýtam aj muža na jeho spomienky... Je to dosť uberač toho voľného času na materskej ale je to poklad! Neviem, píše sa tu aj že mám na tieto spomienky mamu, z okolia viem že všetky mamky po čase zabudli vedia len take "veľké" veci. Tú knihu ak dieťa najde a je dobre vyplnená bude pre neho isto poklad čítať si slova mami od srdca a možno aj ked tu už nebude s nim. Je to drahšia kniha ale fakt tie lacné nudné neodporúčam ak chceš tak kúp túto. 🙂

sabina230
14. aug 2023

Je to super vec, mne moja mama písala taký denník a keď som mala 18 tak mi tam dopisala nejaké posledné veci a dala mi ju ako darček 😊 je to krásna spomienka na detstvo, vždy si ju rada čítam s odstupom času, mám tam fotky aj vtipné hlášky 😂😂sestra tam má naviac aj odtlačky nožičiek a ruky. Takže ja určite tiež budem svojim deťom v budúcnosti take písať 😊

zuzkazivcak
28. sep 2023

Prosím Vás, stretli ste sa s takouto knihou ale pre predčasniatka.