Čo priateľovi na narodeniny?

19. okt 2021

Ahojte damy, prosim poradte ja som zufala. Priatel ma o tyzden narodeniny a ja vobec netusim co kupit. Jasne ze ja ho poznam najlepsie take komentare necakam ale fakt neviem. Priatel je sofer z povolania (nie kamion) je prirodny, naturalny, ma rad handmade vyrobky, dekoracie... Vacsinou tak obdaruje on mna, ze kupi nieco handmade pre mna. Myslim ze jednoduchsie je zohnat darcek pre zenu ako pre chlpa 😁 preto prosím dajte tipy. Negajci, nepije, nie je ziaden fanusik sportov, nechodi na ryby ani nic podobne. Povacsine len pracuje a zaujima sa o svoje podnikanie.

noemi155
19. okt 2021

Nejaký zážitkový poukaz?
Môj mal z toho veľkú radosť
Kufrík s náradím,ak je kutil
Alebo peňaženku a opasok kožený sú rôzne darcekove balenia krásne
Alebo ak má rad sladkosti urob mu takú tortu zo sladkosti

petka1402
19. okt 2021

Hodinky

jancejance
19. okt 2021

A co takto dať vyrobiť nejaký hrnček so spoločnou fotkou?

autor
19. okt 2021

Naradia ma dost to si nedavno pokupil cele sady, hodinky nenosi ani nechce, hrncek s fotkou sa mi zda taky prilis jednoduchy-teenagersky 😞😞 Sama som zufala

janai1
19. okt 2021

Wellnes pobyt?

autor
19. okt 2021

Nie je ani na wellnes, masaze... proste je to des a pre mna stres co vobec kupit 😞 Uz som aj rozmyslala ze mu proste dam len peniaze, myslite ze je to dost neosobne?

bubuzu
19. okt 2021

Chod na sashe a ponuraj sa tam. Alebo nejaka fajn merino vec od sk,cz. vyrobcu? Knižka?

sona96
19. okt 2021

U nás mal úspech hand made aroma difuzer do auta, vyrobený z hliny. Na Sashe som ho našla

pondelok01
19. okt 2021

@bubuzu na zimu nejake termo oblecenie, napr od Zajo, je dobry napad.

simona1998
19. okt 2021

My si kupujeme tankovaciu kartu🤣 neurazí , poteší

dagmara17
19. okt 2021

My si zážitkové darčeky, alebo spoločný víkend, to je proste to najlepšie, ja poslednú dobu viacej preferujem takéto darčeky ako nejaké hmotné 🙂

simona92101
19. okt 2021

Ja som manzelovi dala vyrobit naramok,kombinacia cierna koža+chir.ocel,a tam vygravirovany datum svadby(mozes mu tam venovanie dat),je to elegantne,handmade,a cenovo ta neprekoti 😄

sasha10
19. okt 2021

Ak má rád handmade veci, kúp poukážku na stránke sashe.sk na určitú sumu a tam si dokáže vybrať od rôznych tvorcov niečo z handmade výrobkov čo sa mu bude páčiť alebo hodiť 🙂

silvia1996
19. okt 2021

Kuk stránka manboxeo.sk - tam som vybrala ja pre manžela, sestra pre priateľa a ešte tam určite nakúpim, keď bude treba pekný darček 🙂

marca12
19. okt 2021

Hodinky z dreva alebo handmade naramok

vilma7
19. okt 2021

Alebo nákupnú kartu do nejakého jeho obľúbeného obchodu.

karo77
24. okt 2021

Čo tak nejaký drevený model auta, lode a pod. ktorý si poskladá a nakoniec bude z neho pekná dekorácia. Môjho by toto určite potešilo nakoľko rád sklada aj nábytok aj celkovo má rád stavebnice.

vitriolka
24. okt 2021

baristický kurz

vanda323
25. okt 2021

@simona1998 Heeeej dobrý nápad to by ma nenapadlo 👍👍👍👍👍👍

elenita
25. okt 2021

Alebo co tak nejaka fotokniha z Vasich spolocnych fotiek alebo handmade tricko s personalizovanym napisom/fotkou/obrazkom? Mojho manzela by to potesilo 😊