Čo priateľovi na narodeniny?

aalzbetkaa
1. sep 2019

Ahojte baby...mám priateľa je to čerstvé sme 4 mes.spolu a o mesiac bude mať narodky ...čo by ste mi poradili aby som mu dala? Rozmýšľala som ze nejaký parfum..môže byť? 🙂 ci? A ak áno tak ktorý by ste mi odporučili, pretoze pre muža som ešte parfum nekupovala...alebo ak máte nejaké iné nápady....dakujem pekne 🙂

79viktoria79
1. sep 2019

@aalzbetkaa ved pozri ci nema nejaky oblubeny,alebo sa nebapadne spytaj aky pouziva

bojka22
1. sep 2019

@aalzbetkaa ja som dala toto 🙂 je to drobnosť ale potešila. Pred tým náramok poprípade nejakú mikinu/tricko. Obyčajne veci nič extra 🙂

veronikaszabova
1. sep 2019

@aalzbetkaa parfem by som nekupovala, ak je na sladke mlsotinky, tak typ od @bojka22 je uplne super. Urcite potesi.

veronikaszabova
1. sep 2019

@bojka22 krasne, hned by som sa do toho pustila a s nikym sa nepodelila 🙂 🙂 😃😃😃😃😃

17alisha
1. sep 2019

@aalzbetkaa chlapa by potesila slana torta - nejake klobasky, slaninka...pripadne pivo... Taky originalny darcek a velmi popularny teraz je debnicka, ktoru si musi vypacit, aby sa dostal k darceku- to mu tam vies vybrat z ponuky. manboxeo.sk len je to cenovo drahsie.

veronikaszabova
1. sep 2019

@17alisha na toto sa chystam, ked bude mat muz meniny 🙂

janickacrazy
1. sep 2019

@bojka22 no to mi príde skor pre dieťa ako pre chlapa a k tomu ešte poukaz predplatné na zubára a je vybavené 😂

acrobaleno
1. sep 2019

@17alisha To vyzera super!! Diky za tip.

aalzbetkaa
autor
1. sep 2019

@bojka22 toto som robila bývalému priateľovi vlastnoručne ale na valentína....ani to neocenil mi povedal ze to som ja nerobila ze som to kúpila😀 no a zjedli sme to spoločne ....a potom sme sa rozišli 😀😂 takže toto už radšej nie 😀

jankalukasova
1. sep 2019

@aalzbetkaa pozri... je mi jasne, ze ste spolu kratko, tak ho asi uplne dokonale nepoznas... ale... keby som mojmu kupila parfem, tak sice povie dakujem ale urcite ho to nenadchne. Dalsia vec, ked Ti tu aj baby poradia aky je dobry??? To asi tak akoze ktora farba je pekna... no podla mna fialova a podla Teba modra (.....). Takze tazko povedat ci sa bude pacit priatelovi parfem, ktory sa paci babam MK. Ja Ti mozem poradit, ze kup mu novu karbobrusku. Moj by skakal od radosti. Tvoj?
Kedze ste spolu kratko, vybrala som by nieco, co neurazi a je neutralne, najlepsie zazitkove a pojdete tam spolu. Masaz? Wellness? Dobra vecera? Nemusi to byt neviem aka romantika. Pozri kde robia super burger alebo pecene rebra (podla toho co ma rad....), kup voucher a idete.

aalzbetkaa
autor
1. sep 2019

@jankalukasova ďakujem 🙂

lula313
1. sep 2019

@aalzbetkaa ja by som dala niečo neutrálne - ovocnú kyticu, alebo ako
@bojka22 urobila to srdiecko. Takýto darcek potesi zarucene

0silvia0
1. sep 2019

@aalzbetkaa vzhladom na to, ze ste kratko spolu by som nejake extra zalezitosti nevymyslala. Skor nieco symbolicke. Napriklad darcekove balenie piv k tomu poukaz na nejake dobre jedlo alebo pizzu. Ak cita, darcekovy poukaz do knihkupectva. Ak je sportovec, tak darcekovy poukaz vo vhodnej sume do sportoveho obchodu atd. Snad aky taky prehlad o jeho zivotnom style mas...

lucka12399
1. sep 2019

Ja by som dala mozno dajaku malickost .. plus ku tomu dajaky spolocny vylet ..

bojka22
1. sep 2019

@janickacrazy tak dáva sa to aj na valentina a je to milé. A myslím ze kto ma rad sladké poteší sa a ten môj zbožňuje kinder sladkosti hoci jaké takže bol velmi rad 🙂

bojka22
1. sep 2019

@aalzbetkaa a ešte som mu raz peňaženku kúpila novú kozenu. A väčšinou len také drobnosti mikina tričká a tak. Alebo aj tortu som mu dala urobiť. Ale ak ta ľúbi poteší ho hoci co 🙂

xxxkatka
1. sep 2019

@aalzbetkaa ja som kedysi frajerovi, dnes uz manzelovi kupila na narodky startovacie kable 😃 Neboli sme vtedy spolu dlho a par tyzdnov predtym ho niekde nechalo auto a nadaval ako pohan, ze musel stopovat, aby ho niekto rozstartoval. By si neverila tu radost v ociach. A taka somarina to bola 😃 Tak niekedy je fajn vsimat si ho 🙂

lenuliatko84
1. sep 2019

@aalzbetkaa ja by som kupila penazenku alebo opasok nejakej lepsej znacky ale stále za rozumnu cenu, tommy hilfiger,lacoste,gant

kasokri
1. sep 2019

@aalzbetkaa koľko má rokov?

ddenisa123
1. sep 2019

Xbox 🙂

aalzbetkaa
autor
1. sep 2019

@kasokri 33 bude mať