Čo priateľovi na meniny?

29. mar 2021

Ahojte prosim dajte nejaky tip co kupit priatelovi na meniny dnes. Som v praci a po praci pojdem akuratbdo potravin a drogerie, kedze inde nemam kam 😃 Mne vzdy priatel na taketo sviatky dava kvety + niečo sladké, chlap to ma vzdy jednoduchsie 😃 chlapovi predsa nebudem davat kvety 😃😃 ale vobec neviem co sa hodí muzovi na meniny

ivver
29. mar 2021

pivko nejaké balenie ak má rád, alebo vínko ak ma rád.. plus nejaké sladké alebo niečo z drogérky :D tažko ked nepoznáme .. možno nejaký parfém ktorý sa ti páči..

h2
29. mar 2021

Fľašu vína. Alebo niečoho podobného, čo pije. Ak nepije alkohol, tak kávu. Ak ani to, tak hocičo, čo má rád.

evinku
29. mar 2021

Záleží co a rad... Ja som mu dala objednat na zákazku toto,ale obsah som si naplnila sama... Takže záleží na tvojej kreativite

petamich
29. mar 2021

moj ma rad whisky, tak vzdy kupim v bottleshope alebo co mam po ruke nejaku lepsiu flasu, pripadne donuty ma velmi rad, tak objednam, obcas mu dam kupon alebo pozvanie na dobry steak (to teraz nepojde), naposledy som mu dala reviziu bicykla 🙂 lebo rad chodi vetrat hlavu na bike

jaskolka
29. mar 2021

Fľaša kvalitného vína, whisky, alebo podľa toho, čo ma rad, ak je pivar, tak to 6 balenie piva.Pripadne dáky koláčik, dajú sa kúpiť aj hotové v potravinách a urobte si pekný večer 🙂. To aj tak asi poteší chlapa najviac 😃

ivangeline
29. mar 2021

Pusu. :D