Čo na narodeniny pre priateľa?

alicka01
23. jan 2022

Ahojte baby,
potrebujem poradiť, keďže vo vymýšľani darčekov som uplne nulová😁😁s priateľom sme sa spoznali tesne po Novom roku, čiže uplne kratko sme spolu a on už začiatkom februára má narodeniny. A ja vôbec netuším, že čo, keďže on ma rad všetko, bavi ho všetko🤷🤷keby ste mi nejaké nápady alebo rady dali bola by som Vám vďačna...čo sa týka parfumov, tak to viem, že nie lebo tých ma dostatok😁😁😁

poopsie
23. jan 2022

Ja by som ho vybavila v dedolese 🤣🤣🤣

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alicka01
autor
23. jan 2022

@bambulienka25 nie nie, 7.2 😂😂

vemi23
23. jan 2022

@alicka01 7.2 ma segra 30 tiez som stratena 😭😭🤣

vemi23
23. jan 2022

@alicka01 ale ja ked som chodila teraz uz s manzelom 😇 tak som mu kupila na narodky elektricku kefku 🤣🤣🤣🤣 proste musis nenapadne odsledovat co by chcel... Potom na valentina dostal ten strojcek na zastrihavanie fuzov na Vianoce deku s nasimi fotkami, motorovu pilu , ale tu mu radsej este nekupuj 🤣🤣

alicka01
autor
23. jan 2022

@vemi23 bude mať 33😁a keď som sa ho priamo opytala, že čo, aby som mu nedala nejaku zbytočnosť, tak že nič, že stači mu nejaka čokolada🤷

minutka
23. jan 2022

Pozvi ho do kina a na veceru.

Alebo. Poukazka do knihkupectva. Predplatne casopisu (sport, moto, runing…).

hennyinnsbruck
23. jan 2022

By som ho do kina pozvala 😄

elizabet173
23. jan 2022

@alicka01 ja by som mu ani nič iné ako čokoládu, prípadne s fľašu dobrého vína k tomu ani nedávala, veď sa poznáte pár dní.

lindous
23. jan 2022

Ja by som upiekla nejakú tortičku, ak budete spolu oslavovať a prípadne fľašu 😊 nehrotila by som to po pár týždňoch..

marcellka32
23. jan 2022

Dobrú čokoládu

evica17
23. jan 2022

Tiez cokoladu a bud pozvala niekde alebo k.tomu nejake vinko, pripadne upiekla daco/navarila. Nedaval by som.nic extra, vsak.sa poznate chvilu a je to.take zvlastne. Uz o rok.ho budes poznat lepsie a budes vediet co chce/potrebuje.

alicka01
autor
23. jan 2022

Ďakujem za rady, asi to naozaj len tak urobim, že nejaku tortičku a k tomu fľašu dobreho vina, prip. večeru lebo naozaj netuším, že čo, keďže sa poznáme len par dni😊