Čo mám kúpiť manželovi pod stromček?

monca2332
26. nov 2014

Ahojte neviem čo mám kúpiť manželovi pod stromček keď sa ho aj spýtam tak mi odpovie že on nič nechce ale ja viem že on niečo bude čakať 🙂 a už neviem čo mu mám vymyslieť 😒 toto je moja každoročná dilema ☹

dusekovci
26. nov 2014

@monca2332 tak ja veľmi intenzívne rozmýšľam, ze cez zlavomat kupim školu šmyku. Myslím, ze sa poteší. A možno k tomu pridam aj nejaky welnes pobyt s deťmi 🙂 a vybavim aj seba 🙂

nikuska744
26. nov 2014

Ja mám tiež taký problém. Stále kupujem iba košele, ponožky, tepláky... t.r. som mu povedala, že ja neviem fakt, čo mu kúpiť. On na to, že mu stačí čokoláda a bude spokojný. Wellness pobyt neprichádza do úvahy, keďže nám to finančne nevychádza. Skriňu má plnú handier. Dúfa, že tu ešte dá niekto nejaké dobré tipy. 😒

ivuska6
26. nov 2014

my si nekupujeme nic pod stromcek len detom teraz sme dali za mikrovlnku peniaze co sa pokazila tam je darcek ale taka kozmetika by nebola zla to by mu nestacilo

mirka414
26. nov 2014

@monca2332 moj sa najviac potešil diaru s fotkami dcerky a rodiny to bol darcek cislo jeden,potom to bola elektrická zubná kefka,masážna kefa,a kedze vo vani trávi vela času tak dostal aj vonne oleje ;)

marteenka
26. nov 2014

Ja som mojmu objednala keramicke pero a na pero dala gravirovat jeho oblubenu prezyvku 🙂

rebeka7501
26. nov 2014

akurát včera som kúpila lístky do divadla pre mňa a pre parnera, dva roky do zadu dostal tablet, predtým autorádio. a ako každý rok dosrane veselé spodné prádlo.
záleží na aktivitách a povahe 🙂

luka2510
26. nov 2014

@dusekovci urcite odporucam skolu smyku...ja som byvala predajkyna aut a mam toto kazdy rok za sebou a musim povedat ze je to pre muza uzasny zazitok...je pravda ze nie kazdy chlap ma lasku auto, ale ked @monca2332 ked tvoj ma tak je to super darcek

luka2510
26. nov 2014

@nikuska744 a vinko nemate radi? alebo hudbu...

mimake
26. nov 2014

My si kupujeme spoločne darčeky. Proste jeden do domácnosti co potrebujeme + nejakú blbosť. Tohto roku to bude práčka, lebo sa nám pokazila a ešte čisto len pre muža kúpim asi nejaký fajny parfem alebo peknú košeľu

zutera
26. nov 2014

Já kupuju peněženku a kosmetiku.My si kupujeme spíš symbolicky 🙂 Jen aby tam pod stromečkem cosi bylo kvůli dětem.

martinella1
26. nov 2014

Tento rom som mu kupila hokejove korcule. Ale tiez vravel, ze mu nic netreba. No su Vianoce, tak nieco sa predsa hodi. Co tak vinko, kozmetika, nieco symbolicke, citove pre vas....a ta skola smyku ma tiez zaujala. No aby sme nesli s detmi bokom,tak sme si spolocne dali este vianocnu prahu na vikend.

tilly
26. nov 2014

@mirka414 cez aku stranku si robila ten diar?

sunshineka
26. nov 2014

moj chce ladvinovy pas na ochranu krizov,rad sklada puzzle,takze mu nejake vyberiem a potom klasika ponozky,slipy

pupavka123
26. nov 2014

@monca2332 Poukazku na dobru masaz alebo darcekovu poukazku na nieco aby si sam vybral

majulino
26. nov 2014

Moj je rybar takze kazdorocne nieco na ryby. Popripade kosik na huby.

bridget
26. nov 2014

Darcek budes musiet asi vymysliet sama, kedze nikto iny tvojho manzela nepozna a nevie, co by ho potesilo a tiez nevidime do tvojej penazenky, ze ano?
A na margo odpovedi, baby, to vam nie je trapne darovat pod stromcek spodne pradlo, ci ponozky? Ved by som sa prepadla od hanby. Vianoce su raz v roku, tak hoc to ma byt nieco male a lacne, tak nech je to trochu vynimocne, ved ponozky kupim, ked treba a nie pod stromcek, to uz je ake prekvapenie a potesenie?

alicka850
26. nov 2014

Dobru knihu,hudbu. Ja som mu kupila opasok,este nad niecim peknym porozmyslam, vacsinou dostal koselu a kravatu,knihu,sveter. Minjly rok si vybral strihac brady. Alebo novu prilbu na bicykel alebo plavecke okuliare,kedze je sportovec. Zalezi co bavi tvoho manzela. Teraz je strasne vela veci na zlavovych portaloch,ja sa inspirujem tam. Tiez som pozerala tu skolu smyku,ale je to od nas daleko.

ichbinich
26. nov 2014

Ak je technicky typ, tak nejake elektronicke "hracky" ako tablet, smart phone, elektronicka kniha, fotoaparat, videokamera, BluRay prehravac...
Ak je akcny typ, tak nejaky zazitok: skola smyku, bagrovanie, skok padakom, let balonom (aj ked to je aj pre pohodlnych 😉), potapanie,...
Ak je gurman, tak nejkay kurz varenia, pecenia chleba, vyrabania zmrzliny, alebo patricnu literaturu, ale nie kucharske knihy od tzv. prominentov, ale od profesionalnych kucharov a cukrarov, nejake specialne potreby do kuchyne, specialne formy, a podobne.
Ak je pohodovy typ, tak ako uz pisali, wellness pobyt, masaz, kozmetika, parfem, kremy,...
Skoro vzdy sa hodia knihy a DVDcka alebo BluRay, CDcka,...
Podla hudobneho vkusu listky na koncert, do divadla, na operu,...
Alebo cisto prakticke veci: moj manzel raz dostal ruksak na jeho foto vybavu, raz ruksak na laptop,...

katrinka8
26. nov 2014

Ja som kúpila sveter, ešte zháňam tričko(to ho vždy poteší), asi dáku kozmetiku alebo "voňavku", a minule nadiktoval Ježiškovi (dcérke), že chce vitamíny na kĺby, lebo ho bolia kolená (má operované), no a predplatné obľúbeného časopisu. Spoločný darček pre celú rodinu bude spoločenská hra Deti s Carcassone (dcérka má len 4 roky) a menovka na dvere (čakala som, kým budeme kompletná rodinka, ale minulý rok som už nemala čas vybavovať s novorodencom, tak sa na to snáď dám teraz 🙂 ). My tiež len tak symbolicky v podstate si dávame 🙂

maria1989
26. nov 2014

@monca2332 kúp mu vrtuľník... chlapi majú radi hračky 😀

mirka414
26. nov 2014

Ja som mojmu prave dnes kupila adventný kalendár 🙂 a jeden aj pre mna aby nam bolo veselo :D

rakywanda
26. nov 2014

no, ak mám kúpiť ponožky, slipy, či košeľu, tak to radšej nič. to ako keby som ja dostala kuchynské utierky 😀 😀 😀

navrhujem nejakú spoločenskú hru, bárs aj s erotickým nádychom, resp. mu vyrob nejaké darčekové kartičky, ktoré môže cez rok použiť, napr. dnes leňoším, večera podľa mojej chuti, chlapská jazda....

zuzka_puska
26. nov 2014

my si s mojim drahym asi dame spolocny darcek,nieco co vyuzijeme...... a potom co mu mas dat - to zalezi od financnej situacie 🙂 ja, kedze sme si povedali ze ideme setrit,naozaj a natvrdo,tak nam na darceky nejako vela neostane. Kupim mu koselu - nosi do prace elenantne veci, nejaky opasok ak najdem pekny, mozno nejaky elegantny svetrik k tomu 🙂 A zase nieco uzitocne - nejaka vonavka, sprchove gely,nieco po holeni. Na nic drahe nezvysi, ziadne auta motorky a dovolenky k moru sa tento rok nekonaju, haha 🙂 🙂 ani minuly rok sa nekonali 🙂 🙂 Jednoducho, myslim ze dolezite je co mu navaris, mozno nejake mikulasske prekvapenie ked deti zaspia oceni viac ako drahe dary 🙂

domenique
26. nov 2014

Ja som mojmu manzelovi predpatila casopis top gear. Tu relaciu zboznuje takze sa bude tesit kazdy mesiac na casopis.

monca2332
autor
27. nov 2014

Ďakujem za nápady 🙂 ale on mi povedal že nič nechce že on má mňa a syna a to mu stačí 😀 ale viem že bude niečo čakať po stromčekom 🙂

bubinko1506
27. nov 2014

my si kupujeme spolocny drahsi darcek a potom kazdemu nejaku malickost. tento rok to bude fotak a ako malickost zrejme parfem. oblecenie si pod stromcek nedavame - to si kupime celorocne, ked ho potrebujeme

deniss111
27. nov 2014

@mirka414 kde si zohnala?

miriell
27. nov 2014

Manzelovi budem taku malu tasticku na doklady - sportovu + zavesny system na cvicenie (nieco ako TRX, mozno aj priamo original TRX, este uvidim) - su to take dve gumy na cvicenie vyrobene povodne pre vojakov, pre svokra - asi lodku na ovladanie (je "hravy" rybar 😀 ) a bratovi svajciarsky noz

stanislavao
27. nov 2014

@monca2332 zlavomat.sk - jazda porche, alebo ferari, skola smyku, alebo let balonom. Masaz, pedikura, tablet.

bubula_007
27. nov 2014

Ja som manželovi kúpila hodinky + úložný box na hodinky. Najviac ho potešili CD od Elvisa, pred 3 rokmi, to sa mi vtedy podarilo dobre vybrať, som zvedavá, ako sa zatvári tentokrát. 😀 😀