Čo kupujete na Valentína?

baska1930
1. feb 2021

Dievčatá prosím radu. Čo idete manželom(priateľom) kúpiť na Valentína už som zufala.🙏🏻

pribinak
1. feb 2021

Fľašu kvalitného vina, drahý syr, olivy a hrozno a urobte si pekný večer

aurorastone
1. feb 2021

nič 😀 ale my tento sviatok nejak neriešime

elizabet173
1. feb 2021

@baska1930 Valentina ignorujeme, takze sa tymto nezatazujeme.

mariet24
1. feb 2021

@baska1930 plánujem len upiecť dva druhy zákuskov ktoré má rád, inak nic

ewka9
1. feb 2021

Asi upečiem nejaký koláč alebo uvarím jeho obľúbené jedlo🤷

len_nig
1. feb 2021

My sme zvykli chodievať na večeru a do kina, tento rok som mu objednala darčekovu krabičku s kolacikmi a spravíme si pekný večer 😊 inak neviem či poznáš, aj ChocoBoss sa celkom hodí na túto príležitosť a je to fakt chutné a pekne

miadi
2. feb 2021

Mm mà rad valentines kartu a to cervene na lavo😄

hederamonstera
2. feb 2021

Akomozes byt zufala? Potom to robis len nasilu, abysanepovedalo, lebo je v kalendari urceny na to den. Sa na to teda vykasli...
Byt zufala z urobenia radosti

evkamotka
2. feb 2021

My nic. Den ako kazdy iny. Kup mu lepsi rum alebo fajnovu coko a nerob si z takejto hovadiny stresy :D

autumm
2. feb 2021

Ja chcem upiecť kolac, k tomu spravím ovocnú misu, šampanské a urobíme si pekný večer. Ja mam rada tento sviatok 🙂

elizabet173
2. feb 2021

@hederamonstera
@evkamotka tiez sa na tom bavim - som zufala... Ved si hadam sem tam robia prekvapenia aj mimo Valentina a narodenin, nie? A zase motorku alebo zsjazd mu hadam kupovat nejde.

hederamonstera
2. feb 2021

@elizabet173 asi tak, my to neoslavujeme, lebo flasu vina si otvorime vzdy ked mame chut, vecery travime stale spolu, spolu obcas varime, obcas zajdeme na veceru (mimo koronu), peciem mu jeho oblubene kolaciky stale.....proste uzivame si jeden druheho denne aj po 6 rokoch (pre niekoho mozno este kratko, ale my sa stale lubime viac a viac). A co sa tyka darov, tak nie sme materialisticky zalozeny - jedine na vianoce a narodeniny :D :D
Tento den sa nesnazime na silu ignorovat, ale ani sa na neho nejako nepripravujeme...ideme v klasickom rezime, lebo valentina mame pomaly denne 🙂

elizabet173
2. feb 2021

@hederamonstera sme na tom presne tak isto, len rokov viac ako dva krat tolko, nech vam to vydrzi

jakoma
2. feb 2021

vau, ja som si tohto roku doteraz nespomenula, ze bude Valentin, diik .. inak mi to pripominaju vyklady obchodov :D

09041986
3. feb 2021

@baska1930 nič 😉 pekný večer si robíme kedykoľvek nie keď káže kalendár

autumm
3. feb 2021

@09041986 každy sviatok je založeny na kalendari :D darčeky sa davaju aj na den matiek, den detí, výročie, meniny, narodeniny.

09041986
3. feb 2021

@autumm ak si definujete pojem sviatok dnom pracovného pokoja, menom alebo dátumom v kalendári tak pre vás áno... Pre mnohých má pojem sviatok aj iny vyznam ktorý sa neviaze ku konkrétnemu dátumu alebo dnu ( stačí slovník pojmov alebo synonymický slovník) ale o tom téma nebola