Čo kupujete manželovi na výročie sobáša?

stanislavao
1. jún 2012

Čo kupujete (dávate) svojim manželom na výročie sobáša?

fuska
1. jún 2012

My si nekupujeme dary, stravime pekny vecer. Naposledy sme si otvorili drahu flasu vina a v kuchyni sme sa rozpravali a popijali sme. Na gulate vyrocie vsak od manzela ocakavam minimalne briliantovy nahrdelnik. 😀

bets
1. jún 2012

nic si nekupujeme. stravime cas spolu. skusime nejaku restauraciu, napr. naposledy sme boli v indickej. alebo na to obaja zabudneme, mali sme zavazok nezabudnut na 10. vyrocie. ale ked si spomenieme dodatocne, tak dodatocne niekam vyrazime, teda stravime cas spolu vonku ako rande... vyrocie oslavime kedykolvek pocas roka 🙂

norwayka
1. jún 2012

My chodime uz ale 7-8 rokov do tej istej indickej restauracie. Ale tak mne to neda a vzdy mu kupim este poukazku do elektra, nech sa vyblbne. A on zase vzdy nieco este poriesi mne. Nejak to tak vzdy dopadne. NA 10 vyrocie pojdeme urcite niekde na vylet, chcem ist do Skotska. Ale tak aj predlzeny vikend niekde nie je zly.

ematko29
1. jún 2012

no ani my sme si nic nekupovali,ale čaká nás 10te vyročie aja by som chcela byt originálna.aj ja uvítam nejaké tipy 🙂

kiwi82
1. jún 2012

nič si nekupujeme, zo srandy si zablahoželáme, že sme to spolu daší rok vydržali 😉

henikav
1. jún 2012

My so zvykneme spravit pekny vecer, bud doma alebo v restike 😉

hoota
1. jún 2012

@stanislavao tiez nic, maximalne dostanem kvietok, cokoladku. podla mna to nie je o daroch, skor prilezitost stravit spolu pekny vecer, ist na veceru, spomenut si na vselico pekne, nachvilu neriesit deti,financie,domacnost...ale venovat sa jeden druhemu 🙂

vejula
1. jún 2012

tak my si tiež nič nekupujeme. TEda manžel mi kupi nejake kvetinky a ideme si sadnuť niekde len sami dvaja bez maleho. To je pre nas vynimočne, kedže na to počas ostatnych dni nieje čas

lili_mia
1. jún 2012

škoda niečo kupovať .. ja sama som skôr zážitkový než darčekový typ .. takže u mňa vyhráva večera, spoločne strávený deň a večer, dodatočne objednaný wellness pobyt .. ako bonus by som dala nejakú spoločnú fotku zarámovať (z tej akcie), možno aj s nápisom kedy a kde to bolo

prasiatko30
1. jún 2012

my na nase vyrocie svadby uz dva roky uspesne zabudame - obidvaja 😀 😀 😀 😀 - pripravujeme dcerinu narodeninovu oslavu a veru tie datumy sa skoro zhoduju a tak sa tyzdne pred dcerinou oslavou stale bavime len na jednu temu a veru na nase vyrocie si spomenieme tak 2-3 dni po 😀 😀 😀 😀 😀

henikav
1. jún 2012

@prasiatko30 este dobre ze si pripomenula 😀 my mame akurat vyrocie o par dni 😀 😀 😀
Manzel urcite nezabudne on je taky romanticky typ, ale ja by som zabudla

lucinocka
1. jún 2012

@stanislavao nic, manzel ma berie na veceru 🙂

lucka1987
1. jún 2012

nic. minuly rok sme si do kupelneho mesta do hotela na cely den a ostali sme aj cez noc. drahsia vecera v pekne j restike , dobre vinko, vecer sexi pradlo no a tak 😉

stanislavao
autor
1. jún 2012

no moc ste mi ani jedna neporadili. moj manzel nezabudne na vyrocie nikdy a dnes mame desiate, tak som chcela aj ja nieco vymysliet. ja dostanem vzdy kuticu - vacsinou ruze v oranzovej farbe - ako som mala svadobnu kyticu. ale tak kupim kyslu smotanu, piskoty a spravim manzelovi smotanovu tortu, ktoru ma najradsej zo vsetkych zakuskov. restika nehrozi - neni kam dat deti.

katren
1. jún 2012

@stanislavao nic 😉

ikke
1. jún 2012

doteraz nic, ale tento rok dostane (snad) dceru 😀 alebo mozno az o dva dni neskor - na jeho narodeniny... 😉

klincek
1. jún 2012

@stanislavao ak chces nieco hmotne, tak mozno sperk, hodinky s venovanim..alebo nejake elektro, na to si niektori chlapi potrpia-domace kino ci podobnu drobnost 😅.
alebo novu penaenku, buzitasku..ine mi nenapada.
my si nedavame nic, chodime na veceru. ale teraz asi nepojdeme, nie je kam dat dvojky a nemame vlastne ani silu sa niekam tahat..snad o rok bude lepsie.
zelam stastne vyrocie 🙂

norwayka
1. jún 2012

@stanislavao Pocuj, ved mozes objednat jedlo domov. A mozes dat sviecky a jedlo a potesit ho tak. alebo aj spolu s detmi si to spolu oslavit.

stanislavao
autor
1. jún 2012

@norwayka no tak u nas v dedine jedlo domov - asi tazko. ale nieco vymyslime. mozno ich supneme babke a aspon na hod skocime na pizzu. a tu smotanovu tortu spravim - to si pochutime vsetci. ale chcela som nieco take ine. ved vecera je zas len za jeho peniaze, kedze ja mam len almuznu = rodicovsky prispevok.

norwayka
1. jún 2012

@stanislavao Tak mu sprav aj s detmi nejaky transparent na privitanie. Aspon budete mat nieco kreativne a urcite sa potesi, ked tych peniazkov nie je tolko. A samozrejme tu tortu 🙂

xlucia
1. jún 2012

@stanislavao ja nic, ale ked sme sa o to bavili s kamoskami, tak som zistila, ze tusim kazdy chlap tuzi po striptize 😀 . tak som si to overovala u toho mojho, ze ci je to pravda,som sa ho pytala.
ze ake mal roziarene ocicka 😎 , hned by si dal povedat, len skoda ze ja som na take veci hambliva 😀 😀 😀 😀 😀

stanislavao
autor
1. jún 2012

@xlucia tak toto nie urcite.

xlucia
1. jún 2012

@stanislavao no ved ani u nas, ale zasmiala som sa vtedy dobre

kikatko
1. jún 2012

u nás si dávame na výročie vlastnoručné darčeky( masažny preukaz, škrabkací preukaz, tričko s kresbou a pod.) alebo darček do 3,33 eura. a potom do kamošovej reštiky na špecialnu večeru

stanislavao
autor
1. jún 2012

@xlucia no ved hej, darceky typu, ze zena si kupi nejake spodne pradlo, neglize a pod - to u nas nehrozi. ale tak asi nic. len ma to tak minule napadlo, ze ja dostanem kvety kazdy rok a ja som mu nikdy nic nedavala. ale teraz mame 10 tak som rozmyslala, ze co. ale tak nic. lebo wellnes a pod - neni kam dat deti. ja by som isla aj na vikend niekam, ale co s deckami. ale uz by som si tak chcela od nich oddychnut. jaaaj, ci by som sa potesila, aspon na 2 dni = 1 noc. mozno cez prazdniny pojdu k babke a uvidime, ci v noci nepojdeme pre simonka, ako sme pred 4 rokmi o pol 1 v noci isli pre matuska. este ze je to len 25 km.

rakywanda
1. jún 2012

Muz mi da coko a kvet,cez den posle v SMS basnicku,odo mna ma dceru a vraj uz nic viac nepotrebuje.ale dobra vecera to isti.aj doma.

anavila
1. jún 2012

ahojte...prave nam minulo 5 rokov, manzel ma narocne povolanie psychicky a odjakziva miluje prirodu a zvierata, len jeho sen byt veterinarom sa mu nesplnil...ako darcek k vyrociu a zaroven relax som mu vybavila jazdu na koni, bol nesmierne spokojny a stastny...oddychnuty a zrelaxovaný..., potom sme s detmi isli na pizzu,on mi daroval kvety a tiez sme si urobili pekný vecer ked uz deti spali...to je na nezplatenie 🙂)))

anavila
1. jún 2012

@xlucia ono po pár pohárikoch hanblivosť zmizne 😀 😀 😀 😀

nicky182
1. jún 2012

@stanislavao drahe sladkosti 😀 a ja si mozem kupit co len chcem ...u nas to neprebieha nejak "formalne" ..

veronika164
1. jún 2012

Môj manželík "kúpi" sladký božtek na líce a nezabudnem mu povedať, aká som veľmi rada, že ho mám :oD