Čo kúpiť vnukovi na 18. narodeniny?

vasulka
14. okt 2021

Baby, vy ste tu také mladé, poraďte čo kúpiť vnukovi na 18 narodeniny? Tak do 200€. Za odpovede vám vopred ďakujem.

kitycat
14. okt 2021

@vasulka porad sa s rodicmi. Mna vzdy najviac potešili peniaze 😅

simsalabim
14. okt 2021

@vasulka Peniaze ... Bankovky prisposob.

janinah
14. okt 2021

Moje dcéry chceli a dostali letenky do sveta...ale nebola korona.

zivotgombicka
14. okt 2021

mňa by od starých rodičov v 18-tke najviac potešili peniaze :D

zuzikak
14. okt 2021

kludne nejaku jednoduchsiu kyticku do modrej farby a tam uviazane peniaze. Napr. v 50e hodnote (cize 4ks) To sa da priniest aj na oslavu. Alebo len bombonieru a peniazky v obalke k tomu. Mlady pan sa peniazom ako takym urcite potesi najviac. Potom si napr. moze kupit hodinky alebo nieco....

vasulka
autor
14. okt 2021

@kitycat
rodičia to nechávajú na môj výber, že by to nebolo prekvapenie. Chcela som mu zaplatiť šoférovanie kamiónu ale je to až v Trenčíne ☹

vanda323
14. okt 2021

@janinah Waw dobrý nápad

patus_2
15. okt 2021

@vasulka ak nechceš dávať peniaze, tak by som darovala nejaký pekný zážitok. Sama poznáš vnuka najlepšie, tak vieš či by ho potešilo niečo adrenalínové, alebo niečo kludnejsia, či by chcel ísť niekde s kamošmi, alebo s priateľkou. Napr. divoká voda v LM, zoskok padákom, kurz prežitia v lese atď atď 😊

vasulka
autor
15. okt 2021

@patus_2 chcela som mu kúpiť Jazdu na kamióne ako šofér, ale je to až v Trenčíne, pre nás je to ďaleko.

stary_ujco
15. okt 2021

@vasulka ja by som mu radšej dal namiesto jednej jazdy poukaz na vodičák. Ak má už má béčko, tak na motorku alebo céčko.

loginexistuje
15. okt 2021

@vasulka to neviem ci je dobry napad ten kamion dala by som peniaze napr da sa aj tak ze v zavaracej flase vtipne zabalit

ninusa221
15. okt 2021

Od starkej doteraz na každy sviatok dostávam len peniaze ale na 18 som dostala tuším 200€

vasulka
autor
16. okt 2021

@stary_ujco v novembri robí skúšky na auto a traktor.

jana005
16. okt 2021

@vasulka mňa by tiež potešili peniaze.
A dostať ako 18 ročná od niekoho 200eur,tak wau, to by som si pamätala riadne dlho 😀

vasulka
autor
18. okt 2021

Ďakujem vám všetkým za rady. Rozhodla som sa. Pretože ľúbi čokoládu, dostane nejaký super dobrý dezert a v obálke 200€.

luccija
18. okt 2021

@vasulka dobre si sa rozhodla len ja by som chcela, aby tie peniaze použil na niečo rozumné, že si kúpi niečo po čom túži...hodinky, nejakú elektroniku, aby to neminul na bežný život...

h2
18. okt 2021

@luccija To by som sa nebála, že si 18-ročný nekúpi to, po čom túži. Určite to neminie na rožky a mlieko.