Čo kúpiť na Vianoce pre mamu?

jani322
Dnes o 18:55

čo kupujete vy na Vianoce mamám,starým mamám? chcem ich prekvapiť,ale neviem čo kúpiť napadlo ma mame kúpiť záclony najnovšie neviem kde a v akom obchode sa kupujú záclony a do dvoch spálniach neviem aké záclony patria biele,alebo farebne do detskej a do jedálne.....čo mate kúpené Vy už pod stromček ❄ abo čo mate na plane kupovať mamám dajte rady tipy 😉 ❤ vy mate skúsenosť dobru a viete čo dobre pre matky staré matky kupovať ❤

jajanka31
Dnes o 19:00

Ja som kupila listky na uragan, otcovi vrtaky.. a este nieco drobne prihodim

anjelicek26
Dnes o 19:00

Ja som za posledne roky kupila automaticky vysavac, umyvacku riadu, susicku na ovocie, tento rok chcem brat fritezu a do zahrady zateplene gumaky, lebo otec chodi k sliepkam a kvalitnu outdoor bundu a nohavice... kupovala som meteo stanicu do zahrady, co mu posiela udaje na mobil, tablet som brala, amazon alexu tiez, kadeco za tie roky... zaclony jej prosim nekupuj, ak sa netrafis do vkusu (aj tak ich zavesi, lebo ich dostala), tak ju to vzdy bude skriet... s drobnosti som kupovala kadeco do kuchyne, ale to kupujem priebezne vzdy ked som tam, novy kavovar tiez par rokov dozadu, novu mikrovlnku. Ale opakujem aky mas limit velmi zalezi.

zuzikak
Dnes o 19:01

salka s fotkou vsetkych vnucat ? 🙂 nie robim si srandu. Zalezi na tom, co sa jej paci. Muz svojej mame vzdy da vyrobit kalendar s rodinnymi fotkami. Na nete som natrafila na kadeco - pekna vianocna deka, vyber roznych ochutenych medov, pecenych cajov, vyber roznych kav alebo cajov - podla toho co by jej chutilo. Zaclony vies kupit aj cez net - my sme naposledy kupovali velmi jemne bez vzoru cez bonprix. Ak ma rada kulturu tak nejake listky do divadla napr. Da sa kupit aj velmi pekne balenie kozmetiky, ktoru urcite vyuzije.

lenuska9999
Dnes o 19:03

@jani322 ja by som sa nikomu neodvážila kupovať bytové doplnky , ako záclony a ani ja by som to od nikoho nechcela dostať. Každý si podľa mňa chce zariadiť bývanie podľa svojho vkusu. Ešte pochopím sadu kvalitných hrncov, ale záclony sú podľa mňa zlý darček. Môžeš darovať napríklad poukážku na masáž alebo do obľúbeného obchodu , wellness, nejaké procedúry, parfum, tlakový hrniec, zlate náušnice, hodinky, ja neviem naozaj hocičo. Ak ma nejaké koníčky, tak podľa toho

janinah
Dnes o 19:06

Prepanakrala záclony nieee...knihu.listky do divadla.poukazku na masáž.pobyt.šperk...

alesto
Dnes o 19:07

@jani322 A čo tak darovať jej poukážku na nákup záclon? Tu kupujem pekné, kvalitné, rovnako aj posteľnú bielizeň, uteráky: https://www.textil-jimi.sk/darcekove-poukazy-c138/

jani322
autor
Dnes o 19:07

@lenuska9999 tak že nekupovať jej záclony? hrnce ma veľa nových neviem pohare tiež ma hodne neviem oni nechcu isť už nikam vybavoval som im aj rekreačny pobit ledva ledva tam šli

jani322
autor
Dnes o 19:09

a keď jej kúpim najnovšie periny??? oblečky?? môže biť?...

jani322
autor
Dnes o 19:11

@janinah šperkoch sa nevyznám a na pobyt rekreačný už sa im nechce isť

anjelicek26
Dnes o 19:15

To tam fakt ku stromceku chces nabehnut s perinami? Ja kazdy rok robim kalendar s fotkami vnucat, plus tento rok som dala robit aj https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs=1&goods_... taketo blbosti na stromcek, plus deku na mojkanie pred telkou asi dam spravit poriadnu, uvidim... proste take veci, co si nekupi sam, lebo mu prijdu "zbytocne" a pritom su take skvele.

majlo1234
Dnes o 19:18

Nieco dobre kvalitne pod zub, moja mama zboznuje pistacie a celkovo orechy, spravim jej taky balicek vybranych. No a hlavne spolocnu dovolenku, my uz moc darceky nechceme davat ani dostavat, mame toho strasne vela vaetci, radsej spolocny cas(a nech trochu pobavia deti🫣😂)

jani322
autor
Dnes o 19:25

minulý rok boli všetci na Vianočných trhoch len ja som nešiel pretože musel biť niekto doma tak som zostal doma

pinkgirl
Dnes o 21:20

@jani322 aké majú matrace v spálni? Známi dostali od detí nové matrace a fakt užitočný darček to bol. Oveľa lepší spánok potom mali, ocenili tento darček.