Čo kúpiť mužovi na 5. výročie svadby?

laurovalubica
12. okt 2021

Ahojte, v piatok máme výročie svadby a neviem čo kúpiť mužovi. Vy ste svojim niečo kupovali? Svoji sme 5 rokov.

kate211
12. okt 2021

@laurovalubica Neviem, co ma rad tvoj muz, ci sa venuje nejakym konickom alebo nieco. Ja som svojmu na 5 vyrocie kupila hodinky. Pouzival 15 rokov stare, co dostal este na strednej, tak sa mu to hodilo. Na prve a oststne vyrocia som mu kupila len nejake drobnosti. Napr. kutilsky kufrik. To preto, ze ma dost stvalo, ze svoje hovadiny ma pohadzane na roznych miestach, tak som chcela nech to je na jednom.

srferreira
12. okt 2021

@laurovalubica a preco radsej nejdete niekam spolu? Na predlzeny vikend alebo dovolenku? My si s manzelom nekupujeme darceky, vzdy to riesime cestovanim. Spolocne zazitky to su nase darceky 🙂

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@kate211 hodinky dostal na Vianoce a odvtedy sú odložene možno raz ich mal, kufrikov má plno a konícek má opravovať naše auto alebo traktor

clori
12. okt 2021

@laurovalubica ak chces taketo vynimocnejsie vyrocie pekne oslavit, uvar nieco dobre, upec k tomu kolac, vybehnite na miesto, kde ste sa fotili v den svadby, pripomeniete si tak den. materialne darceky si nechaj na iny cas. stravte tento den len vy sami dvaja. ale nezen sa zaroven do nejakych okazalosti, na ktore nie ste zvyknuti. ako ste ostatne 4 vyrocia travili? tiez ste si vzajomne nieco darovali?

kate211
12. okt 2021

@laurovalubica Tak to neviem. Nejaky poukaz na vystavu traktorov? Alebo ho len tak potes, napec nejaky kolac.

elizabet173
12. okt 2021

@laurovalubica nepotešila by ho zážitková jazda na nejakom super aute?

ettella
12. okt 2021

Ja manželovi darčeky na naše výročie svadby nedávam, ale vždy mu napíšem list... O tom čo ma za uplynulý rok potešilo, na čo sa teším atď.... Je z toho viac paf ako z hmotných vecí.

avanka
12. okt 2021

@laurovalubica my sme na výročia,dokým sme nemali deti,vybehli vždy na večeru tam,kde sme mali svadbu...teraz sme spolu 14 rokov a nekupujeme si darčeky..teda..kvet,sladkosť áno,ale iné veci nie .kúpime si počas roka,čo potrebujeme

pikolik85
12. okt 2021

Ak môžem zareagovať za mužov tak mna by najviac potešilo keby ma žena vytiahne na výročie zo stereotypu. Spoločný výlet, romantická večera, súkromný wellness len pre nás dvoch a zakončenie dňa v hotelovej izbe každý si domyslí ako 🙂 Kľudne cely víkend aby sme boli spolu len my dvaja a ja si mohol užiť jej lásku ako kedysi bez rušenia. To by bol aspoň pre mna ideálny darček a dôkaz toho že má stále lubi a chce byt so mnou.

reenie
12. okt 2021

@laurovalubica teda mňa čo prvé napadlo, že montérky🙂..keď rád opravuje, teraz. sú také pekné dostať..muž si kúpil, nič nemajstruje ani neopravuje..len kosí a motá sa po záhrade🙂 a hroznú radosť z nich má..

zuzubb007
12. okt 2021

Neviem darceky maju muzi podla mna na vyrocie totalne na salame, ani nevedia, ze dake vyrocie je, my ideme na veceru daktory den v tom tyzdni a koniec co chcem si kupime hocikedy nerobila by som z toho scenu

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@zuzubb007 on na darčeky není, teraz ani nevie že máme výročie

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@reenie môžeš mi aj zistiť link?

kiki68
12. okt 2021

Kup nieco zabavne, suvisiace s vasim vztahom. Alebo nieco, co sa mu hodi skrz konicky.

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@pikolik85 výlet by som prijala aj ja ale jeho dostanem max na drazovsky kostolík a wellness už duplom

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@avanka áno aj my si kupujeme počas roka ale teraz nevie tak som chcela prekvapenie lebo na jedno už tiež zabudol

reenie
12. okt 2021

@laurovalubica ma celkom prekvapilo, že ťa to zaujalo😁 on si ich kúpil v obchode v Stupave, ale že majú aj eshop..cenu netuším..dnes v nich kosil..tak sú zafúĺané

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@clori nad tým pečením už rozmýšľam

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@reenie jemu sa ťažko dá vyhovieť v takýchto veciach

ajka0207
12. okt 2021

@laurovalubica keď sama píšeš že nie je na darčeky, tak načo to silis? On ti dáva nejaké veľmi hodnotné veci? My chodíme na výročie na večeru, máme dve malé deti, takže je to fakt len na to výročie.

slovakboy
12. okt 2021

@laurovalubica niečo osobné. Holiaci strojček kvalitnejší? Plus vida po holení. www.Upravse.cz

https://www.upravse.cz/storage/2a/d779bf068c1c5...

laurovalubica
autor
12. okt 2021

@ajka0207 jasné že to nechcem siliť, pôvodne som mu chcela len niečo upiecť a aj ten wellness som pozerala ale prišiel covid semafor, ale chcela som vediet či vôbec oslavujeme a či si dávate nejaké darčeky alebo drobnosti to je vsetko

clori
12. okt 2021

@laurovalubica tak pokial je vyberavy, nevyberaj materialne darceky. urob romanticky vecer. vyssie poradil aj chlap, takze ja by som sa toho drzala 🙂

janka1011
13. okt 2021

@laurovalubica načo si kupujete darčeky na výročie??? Ak to chceš osláviť, priprav romantickú večeru alebo skočte do reštiky, upeč koláč alebo čo má rád, ale načo darček?
My sme si za skoro 20 rokov manželstva ani raz nekúpili darček na vianoce alebo výročie. Keď tak pod stromček len niečo potrebné do domu. Na narodky a meniny len malú sladkosť. Nepotrebujeme si náklonnosť prejavovať darčekmi, to už máme za sebou z čias chodenia ( a teda vôbec nám nechýba to vymýšľanie a zháňanie).

sonula
13. okt 2021

Nekupujeme si nic, aj tak by len na to sadal prach alebo to zavadzalo. Skor niekam ideme, vylet, wellnes, divadlo, galeria, vecera.