Čo hovoríte na krstné meno Lara?

mikinka321
20. mar 2016

Čo hovoríte na meno Lara? Ja už som síce rozhodnutá, lebo mne sa veľmi páči Larka, Lari 🙂 . Prípadne rozmýšlam na Nelkou

alaguema
20. mar 2016

Lara sa mi nepáči, Nela skôr. Ale obe začínajú byť poriadne masové...všade samá Nela, Lara a Nina.

tyelde
20. mar 2016

Lara sa mi páči oveľa viac ako Nela, ale poznám priveľa psov čo sa volajú Lara, takže u mňa by to neprešlo 🙂

ena70
20. mar 2016

osobne sa mi nepáči...ani zdrobneliny typu Larka, Larinka, Lari. Nemôžem si pomôcť ale evokuje to vo mne deku 😒 bývala taká deka - Larisa :D... to už potom radšej zo slov.kalendára Laura. a keď rozmýšľaš nad Nelou, tak mne osobne sa skôr ako Nela páči Nelly. Možno aj preto že mám rada Nelly Furtado 😉

misel0806
20. mar 2016

Mne osobne sa nepaci ani jedno.. Skor sa mi paci Zara Zoe.. Myslim si ze ti to moze byt jedno kto ti tu co napise. Je to len tvoja vec😁😁😁

pupavka123
20. mar 2016

Ja mam psa nemeckeho ovciaka-Laru..a poznam dalsich co ich pes sa vola Lara,je to dost pouzivane mano u psoch..takze ja,ked pocujem Lara,vybavim si psa 😀

pribinak
20. mar 2016

U nas na ulici su minimálne dvaja havkaci s menom Lara
Takze radsej Nella

dominika6
20. mar 2016

Nasa suka je Lara

jana_eyre
20. mar 2016

ked sa tebe paci, tak co zmenia na tvojom rozhodnuti nazory z modreho konika? mena mojich deti vela ludi riesilo, dokonca mi otvorene povedalo, ze sa im nepacia.. ale ide o okolie, alebo o vas? kazde jedno meno na svete sa niekomu paci a niekomu nie..

aj keby si vybrala meno napr. katka, tak je mozne, ze sa stretnes s nazorom, ze sa niekomu nepaci - co to zmeni?

a co sa tyka argumentov, ze sa aj psikovia podobne volaju.. u nas v susedstve je pes Maja a jeden sa vola Paulinka.. ked stretnem zenu, alebo dievca menom Maja, alebo Paula - ani nahodou ma nenapadnu psi zo susedstva.. nevidim v tom ziaden suvis..

angelina1003
20. mar 2016

za mna lara ano aj ja som chcela velmi sa mi to roky paci a vseobecne teraz rozsirene neni 🙂 booze psy....poznam psov sofie, zofie, layly, zoje a neviem co este vsetko 🙂 to by sa uz by sa museli detom davat mena len janka,danka aj ked aj psa zuzu som poznala 😀 😀mne sa nela paci ale uz sa tak vola neskutocne vela deti....neviem nejak ta predstava ze v skole sa stretnu 4 nelky, tri emky a 6 sofii a 5 niniek mi nejde kedze je kopec inych mien 🙂 ale tod moj nazor,,,,kazdemu sa paci ine meno 🙂

janinah
20. mar 2016

Larka....malé dieťa si jazyk poláme 😉 ..no,nesedí mi....

vrana2
20. mar 2016

Je fantasticke!!!! Nasa Larka ma 10 mesiacikov 🙂

myshalka
20. mar 2016

Ahoj 🙂 Moja dcerka je Lara 🙂 ked som jej toto meno dala,nechceli mi ho ani zapisat,lebo sa tak nikto predtym na matrike nevolal...teraz sa to nejako rozbieha,ale siroko daleko v nasom okoli zatial nie je 🙂 za mna je to krasne meno.Lara,Larka,Larinka,Larūšik,Larisonka-laskonka,Larimonda-ked neposlucha a Larita ked sa tvari dolezito ;)
Samozrejme sa sem tam stretneme s nejakym puritanom ktory sa tvari , ze jedina Lara bola croft a ja samozrejme opakujem 😂 ale inac to podla mna bola skvela volba a urobila by som ju znova ;)

pragmaticka
20. mar 2016

Vo svojmu okoli poznam uz 4xLary! Jedna je sestrina macka druha chodila s dcerkou do jasliciek dalsie dve su jej naj kamosky , s kt. sa stretava cca 1x do tyzdna.vzdy sa mi tazko vysvetluje ktora lara pride. Tak ona uz zacala na druhu sama hovorit masik lara (co znamena druha po madarsky kedze moja mala vyrasta trojjazycne). Nehovoriac kolkokrat na ulici zachytim tiez toto meno.Takze prosim uz nie dalsie Lary! Je ich tu plnooooooo 😀 Osobne mam radsej trosku originality a nie ist so stadom! 😉

jeemima
20. mar 2016

ja som chcela laru potom som prisla na to ze v okoli mame dost psov s tym menom tak sme zmenili na zaru a nakoniec dorastol pipik tak bolo po probleme ;D

kondaska1
20. mar 2016

pekne meno, ale pride mi kvapku tvrde, stretavam sa s nim hlavne u psikov, to ale nie je smerodatne...

sakura
20. mar 2016

ja mam dve dcerky 🙂 jedna sa vola Ella a druha Lara 🙂

bajciatko
20. mar 2016

Keď som pred x rokmi robila aupair starala som sa o dievčatko s menom Lara - Camilla a úplne neumyselne som jej xkrat povedala Lara Croft, bolo mi to strašne blbé nejako to automaticky zo mňa išlo samé. Mne sa to meno vždy bude spájať s Croft, čo je asi lepšie ako s mačkou 😊

anega79
20. mar 2016

Paci sa mi to, aj Lana

mafinka219
20. mar 2016

Krasne meno 🙂 mala som ho na zozname ako druhe 🙂 ale vyhrala Karinka 😉 😉

lexica
20. mar 2016

pekne,mali sme na zozname
🙂 😉

janulkalaura
20. mar 2016

Ja som chcela Laru a pri porode sa spytali muza a ten povedal Laura🙂

kliara
20. mar 2016

Mne sa páči. Aj keď je to úplne jedno, čo kto na to meno hovorí. Hlavná vec, že sa páči tebe.

smoklik07
20. mar 2016

Aj ja mam 16m dceru laru,krasne meno este ma stale bavi ho pocuvat larinka,lari,vela zdrobnenin ja vo svojom okoli nepoznam ziadneho psa menom lara.a zatial je jedina v dedine takze vynimocna 🙂

el6
20. mar 2016

zavisi aj od priezviska...ak je priezvisko typicky slovenske, tak by som so zahranicnymi menami bola velmi opatrna...lebo to potom znie strasne smiesne...mamina si to casto neuvedomi, lebo hovori len krstnym menom dietatku...ale mimo domova sa casto spomina meno+priezvisko a ak to znie smiesne, tak tie uskrnky urcite dietatku prijemne nebudu..celkovo mi zahranicne mena v suvislosti s priezviskom + ova deru usi...ale tak je to na rodicoch...

dudri
21. mar 2016

Páči sa mi meno Lara , chcela by som dať meno mojej dcérky , ale v kalendári pred 8rokmi nedávali . A Lara je ruské meno . Moja dcéra sa vola Katka

lauricka
21. mar 2016

paci sa mi 🙂

bajana
21. mar 2016

Pekné ruské meno

82erika
21. mar 2016

u nás jedna je a je to krásne meno ,síce neobvyklé meno ale o to zaujmavejšie 🙂

horana
21. mar 2016

Pekne, aj ked osobne sa mi paci skor (moje oblubene) Tara 🙂
Neboj sa ho vsak dat, nie je to ziadna vystrelkova exotika ale pekne menej frekventovane meno, okrem toho mas jedinecnu sancu dat dietatu jeho prave meno podla vnutorneho pocitu, co mnohi zaplasia a daju nieco podla rodiny/konvencie...a potom to dietatu nesedi
Oproti Nelke vyhoda ze ked ju v triede vyvolaju, bude vediet ktora je, je totiz preNelkovane 😅

mummy01
21. mar 2016

Tak ja mam tiez Laru a ma uz skoro 10rokov. Ked sme jej toto meno davali nebolo u nas takmer vobec,jedine dcera Jarky Hargasovej sa tak volala. Mne sa pacia kratke mena,mozno preto ze mam dlhe ale uzili sme si aj trocha nervov kvoli tomuto menu lebo niektori ludia to poculi ako Klara alebo Laura. Takze istu dobu sa dcera chcela premenovat.