Čo dať na stôl do reštaurácie?

18. mar 2023

Ahojte chcem sa spýtať hlavné tých čo už majú za sebou nejaké slávnosti ,😀 že čo dať také na stôl do reštaurácie.. Keďže budem mať 2 chody a neviem čo presne dať na stôl či zákusky alebo moravské koláče? Tyčinky alebo čo 😀 Poraďte prosím

mogaa
18. mar 2023

a môžete si priniesť do reštaurácie vlastné jedlo?

viestta
18. mar 2023

Pred obedom, vecerou len chlieb a pecivo, po jedle aj slane aj sladke

autor
18. mar 2023

@mogaa áno môžem,tak sa neviem rozhodnúť čo by bolo lepšie pretože viem piecť aj torty a tie moravské koláče to by bola malina len neviem čo na to povedia hostia keď budú asi pravdepodobne očakávať všelijaké druhý zákuskov

marca12
18. mar 2023

Na oslavu skor zakusky a nieco slane.

blancheporte
18. mar 2023

Ja davam na synove prijimanie zakusky a mix orechov.....kesu,para,lieskovce

mima1608
18. mar 2023

Mix zákuskov plus nejaké 2-3 druhy pagáčikov

ak_tak0202
18. mar 2023

My sme už niekoľkokrát dávali aj hrozno, vždy sa pozobkalo skôr ako koláče či slané

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huxy
18. mar 2023

Zákusky, potom slane-cipsy, tyčinky, oriešky. Kľudne aj ovocie-jahody, hrozno... Alebo aj syrové nite, uzliky...

pinkgirl
18. mar 2023

Poznáš hostí, tak sa zariaď podľa ich chutí - ja by som dala slané tyčinky a k tomu linecké, puncovy, a nejaký čokoládový koláč. Ak si budeš piecť sama, tak si to dobre naplánuj a rozmysli či to budeš stíhať a nebudeš príliš unavená na oslave z vypekania.

konikkon
18. mar 2023

Určite ako dezert zákusok alebo tortu. To je asi základ. Následne môžeš podávať aj iné pochutiny, išla by som do slávneho pečiva, t.j. pagáče, praclíky, tyčinky z lístkového cesta, oriešky, syrové nite, prípadne čaj ovocie. Obyčajným chipsom a tyčinkam zo sáčku by som sa vyhla, ak to má mať nejakú úroveň. To je občerstvenie doma k telke, nie do reštaurácie na oslavu.

saxana000
18. mar 2023

Pracliky a pagace pizza slimaky listkove. limonady citronady a viac by som na stol nepchala. bude nastrene taniermi poharmi svieckami a nejake kvety asi tiez.neznasam prepchane stoly hned po prichode na akciu... zakusky az po hlavnom jedle by som dala..moravske kolace mi pridu dost odveci.skor uz nejake linecke medovnicky alebo ine suche vykrajovane pecivo..

euka210
18. mar 2023

My davame na stol aj slane tycinky (pre deti 😁), zakusky a limonady.

gabika0825
19. mar 2023

Ja by som dala nejaký vyber pečiva alebo nejaké pizza slimáky na zajedenie, alebo ak by bol niekto hladný potom, tak si dá, potom kľudne aj nejakú syrovo sunkovu misu so zeleninou, kľudne aj do misky nasypať chrumky, chipsy aj tie tycinky do pohára. Alebo môžeš dať nejake zákusky.

beata_k
19. mar 2023

Mne oriesky, chipsy a obdobne "veci v miske" pridu nehygienicke ked tam vsetci pchaju prsty.

jamimo
19. mar 2023

napríklad my sme boli na svadbe cca 100 ľudí a bola len 1 svadobná torta pre mladomanželov a blízku rodinu a pre hostí štrúdle, ale také že Mega 😘 makovo-višňová, tvarohovo-malinová, mak-jablko, orechová. Žiadne iné. Potom boli na tanieri korbáčiky. A bola to najlepšia svadba, tie štrúdle (záviny) jej vôbec neubrali na šmrnci.

macatt
19. mar 2023

Boli sme teraz na oslave, na stole boli pagáče, prípitok, minerálky a citronáda a neskôr ku káve priniesli štrúdľu, tiež fantastickú👍 a zvlášť na stole bol teplý aj studený bufet..a každý si mohol objednať na pitie čo chcel, napr pivo, víno..

huxy
19. mar 2023

@jamimo zas mňa by len štrúdľa na oslave sklamala, keby nebol žiaden iný zákusok. Nie každý ju má v obľube totižto.

evaachesa
19. mar 2023

Mňa by teda moravské koláče veru nepotešili. Klasika zákusky nesmú chýbať. A ak torta, tak tiež nejaká klasika, žiadne cheesecaky. Tým som tiež neprišla na chuť. 🙂

sanen
20. mar 2023

Také dobré domáce moravské koláče by ma potešili. 🍀

cacianka
20. mar 2023

Dosť záleží aká oslava to je, a skladba účastníkov.
Pri príchode na stoloch kvety sviečky citronada, 2-3 druhy slaneho pečiva na zobnutie ,tie domáce druhy, žiadne čipsy, arašidy. Poháre a príbory..
Ostatné podľa druhu prípitku a jedla.

dada0902
20. mar 2023

Syrové nite hrozno koláče kľudne aj moravské a k tomu by som dala aj 3druhy zákuskov aspoň a niečo slané

kvetinka75
20. mar 2023

ja by som uprednostnila zákusky. Moravské koláče mi prídu skôr ako jedlo - ďalší chod a nie ako dezert + niečo slané.

ibrunova
20. mar 2023

aj syrové nite

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
21. mar 2023

@elizabet173 sranda, no nie je nás veľa...máme asi divné chute. 😄👍