Čo dať manželovi na výročie?

2. júl 2024

Mame vyrocie a neviem co dat manzelovi. On mi donesie urcite kvety. Ja by som mu tiez chcela nieco male, lacne .. netusim co. Pivo, zmrzlinu mu kupujem aj inokedy...aj kolac len tak spravim. Tvrde nepije, nefajci.. neviem

vyrovnanaosoba
2. júl 2024

Vônu do auta s venovaním

evacim
2. júl 2024

@vyrovnanaosoba presne som to išla napísať, aj môj to dostal a aj sa potešil ☺️ sú také pekné drevené vône do auta..

autor
3. júl 2024

Mna napadlo rovno umyvanie a tepovanie auta

milanemila
3. júl 2024

Podla mna ak si partneri davaju darceky na vyrocia, tak by to malo byt nieco osobne, intimne no proste nieco co mu moze dat iba zena/muz kt sa navzajom najlepsie poznaju alebo nejaka spolocna aktivita/vylet... Akoze ano umyvanie/tepovanie auta je prakticky darcek a to je asi tak vsetko 🤷🏼‍♀️

hylary
3. júl 2024

My si dávame spoločný darček.. ideme napr na veceru

Urcite nie umývanie auta 🫣 to je úplne odveci... Má to byť niečo o vás dvoch, vy mate výročie... Totálne neosobné, až by som povedala trápne darovať na výročie vzťahu umývanie auta...

autor
3. júl 2024

@hylary no to beriem, len netusim co take. Moj manzel nie je na taketo neprakticke veci a ked mi on da kvety co je na tom osobne? Je to len vec z potravin.. ale ok umyvanie nie.

nuklia
3. júl 2024

My si radi davaju zazitky ako darcek. Prakticke veci sa kupuju kedykolvek, ked su potrebne. Ale nejaky spolocny zazitok - vecera, welnes, kino, divadlo a pod...

hylary
3. júl 2024

Kvety sú určite osobnejšie ako umývanie auta... A nemôžete ísť na večeru? Alebo nejako inak spolu stráviť čas?