Čo 18 ročnej priateľke na Vianoce?

wolfsk46
26. nov 2020

Zdravím, odporučil by mi niekto nejaký darček priateľke(frajerke)na vianoce a zároveň má aj v decembri narodeniny.(bude mať 18)
Za všetky nápady predom veľmi pekne ďakujem.

viikkki
26. nov 2020

@wolfsk46 Topánky, sexi spodnú bielizeň, víkendový pobyt, šperk, k narodeninám by som jej dala kyticu s 200 ružami ale to je už na tebe 😊co ja viem ja mam 21 a mňa by takéto darčeky potešili

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@viikkki ďakujem krásne

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@viikkki A aké topánky? :D

viikkki
26. nov 2020

@wolfsk46 to už ty musís vedieť aký má štýl 😅co ja viem, skus sa jej tak nenápadne opýtať aké topánky aa jej páčia len tak medzi rečou ✌️

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@viikkki dosť nenápadná otázka :D

zuzanka.zuzu
26. nov 2020

@viikkki víkendový pobyt pre 18 ročnú? 😲 a ešte počas korony 😀 keby to bolo v lete, tak festivalová vstupenka ok (ak vôbec má rada festivaly)
@wolfsk46 a ty máš koľko rokov? lebo iné je keď máte obaja 18 a iné keď 18ročnú obdarúva 30tnik 😉

miadi
26. nov 2020

skor by si sa mal zamysliet co ma rada ona co sa paci jej nie dakej neznamej babe z MK..Ake ma hobby aka je. Ak cita tak knihu od jej oblubeneho autora ktoru este nema. Ak je skor typ na hory tak nejake treckove oblecko ak je sportovy typ korcule alebo take nieco. Ak je pipka tak znackovu kabelku alebo opasok tym nepokazis nic. Ak je nerdy geek tak nieco elektronicke. Ak je romanticka nejaky privesok srdiecko len pozor na to alej farby kov ma rada niekto ma rad bile zlato anebo striebro ina len zlte. Anebo je hippie a ma rada bio hand made nahrdelnik z fazuliek ..

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@zuzanka.zuzu tiež 18 😀 mne to ale nejako nepali, ale zaujal ma ten návrh s ružami.

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@miadi ďakujem za super návrhy, len sa chcem odtiaľto inšpirovať.

sense
26. nov 2020

Tajze napr ja by som nechcela aby mi chlap kuoival topanky alebo sposne pradlo....

Ty musis vediet ake ma zaluby....a ake su tvoje financne moznosti....
Cuze kludne kniha, namiesto vikend.pobytu dtaci len wellness alebo oiukazka na nieco ci ma rada....

A co sa naridenin tyka tak ziadnych 200ruzi nemusis kupovat...kyticu o.k ale nie nieco co ani beidnesie a za tyzden zvädne... mozes jej dat retiazku alebo naramok hodinky alebo co nosi.... ziadna z mk nepozna tvoju priatelku leosie ako ty...

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@sense ďakujem vám

miadi
26. nov 2020

@wolfsk46 ruze su sice krasne ale dost drahe. Ak ich kupis u kvetinara tak sto ruzi som raz davnejsie kupovala starenke k narodkam 100-300e stoja..to skor kupit v tvojom veku (nie v zlom) kvety z lidl tam maju lacnejsie. A su fajn potesia aj take.

junovedievca
26. nov 2020

Sperkom a vonavkou urcite neurazis

ajka0207
26. nov 2020

@viikkki 200 ruží? Veď to je hodnota mesačného platu, mňa by teraz porazilo keby sa vyhodia toľko za takú malichernost.

ckatka
26. nov 2020

Ja som na 18tku od frajera dostala súpravu retiazka plus náušnice. Strieborné. Obaja sme mali 18 vtedy. Milé to bolo a dlhoooooo som ich nosila. Inak je (dnes už dávno manžel...) dosť mimo co sa darčekov týka.. 🤦‍♀️😂😂Ale tamto vtedy trafil.

ajka0207
26. nov 2020

@wolfsk46 ja som na 18 dostala ružu v kvetináči, stalo to asi 4 eur a bolo to super že dlho kvitla a o rok sme ju presadili normálne do záhrady, ale neviem či v decembri prežije v byte. A keď si aj ty stále študent, tak hlavne nekupuj nič mega drahé. Mne osobne by to vadilo.

jana005
26. nov 2020

@wolfsk46 ahoj, 200 ruží určite nie.
Veď to je nenormálne veľa peňazí za nič, určite by ju potešil rovnako aj jeden kvietok.
My keď sme spolu chodili, tak mne muž miesto kvetov dával na narodky slaninu 😁
To som len tak raz medzi rečou spomenula, že ja by som radšej chcela slaninu (aspoň ju zjem) ako kvet, ktorý za pár dní vyhodím.
Daj jej niečo, čo má rada, ťažko radiť, keď ju nepoznáme.
Držím prsty, nech sa s darčekom trafíš

bavlnka92
26. nov 2020

mňa osobne vždy potešili knihy. keď som mala niečo rozčítané tak ďalší diel zo série. 🙂

jumama
26. nov 2020

Ja som tiez za strieborny sperk, retiazku s priveskom, hoc aj srdiecka, alebo ak ma nejaku prezyvku u teba, tak takym - ak nenajdes, tak pismenkom, zaciatocnym tej prezyvky, ak sa lisi od jej mena, moze sa cudovat a zaroven to bude jej a tvoje tajomstvo, preco dostala zrovna take pismenko.

jovana9
26. nov 2020

Šperk, alebo nejaký set šperkov je skvelý tip 🙂 Ak má nejakého obľúbeného autora, kniha je skvelý darček. Môžeš jej tam napísať vlastné venovanie 🙂 Keďže má 2 sviatky, môžeš si darček aj otvorene vybrať (topánky, konkrétna voňavka a pod.) a nejaké prekvapenie (napr. inšpirované z tejto diskusie) jej k tomu dokúpiš.

martul
26. nov 2020

@wolfsk46 Ruže jej zvädnú a čo potom s nimi?! Topánky nech si kúpi sama môže jej nesadnúť veľkosť, to nech jej kúpia rodičia. Sexi prádlo?! Fuj, to mi odjakživa prišlo také úbohé, akože chápem, že asi spolu nepozeráte rozprávky, ale máte 18, to čo potom sa s tým pochváli doma rodičom?! Pozri na nete náramky Pandora, môjho syna priateľka bude mať tiež 18 a takto to riešil.

katpox
26. nov 2020

Ak si rada upravuje vlasy zehlicku na vlasy, alebo kulmu, teraz su od vymyslu sveta, epilator na chlpky, alebo lepsiu vonavku, bizuteriu sadu nausnice a nahrdelnik, ak sa lici spiralu, ceruzku na oci, ocne tiene, alebo kabelku, novu peknu penazenku, pekny sal a ciapku rukavice, pripadne podla jej zalub, mozno knihu, co ju bavi citat...... plysakom sa vyhni, velkost oblecenia no nemusis trafit,
Ja som v 18tke nemala frajera az v 21r a zvykol mi davat ferro roche, raffaelo k narodeninam tie mam pred vianocami a na vianoce ma vzal do obchodu aby som si vybraka sveter alebo mi dal kozmeticky balik.... potom druhy a posledny frajer manzel, ten mi dal zehlicku na vlasy🥰a neskorsie vianoce Mi dal taky maly notebook som chodila na vs este23 r.a necakala som to, len som mu to spomenula raz, ake by bolo super si pred asky a seminarky a diplomovku rovno do notasa a nie na papier, mam ho doteraz 32 r.a aj manzela😄

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@miadi s touto odpoveďou súhlasím je to veru dosť. A nie neberiem to zle práve naopak chápem tomu.

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@junovedievca tiež si myslím že nie len trafiť tú správnu vôňu :D

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@ajka0207 súhlasím asi aj mňa :D

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@ckatka a nejaká značka ktorá vyrába nejaké kvalitné?

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@ajka0207 to znie fajn a chápem.

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@jana005 to je celkom chytré také akokeby 2v1 aj poteší aj nasýti :D

viikkki
26. nov 2020

@ajka0207 mne takú muž dáva na Valentína nevedela som koľko to stojí tak asi 18 ročný chalan nebude mať toľko € no nevadí môže jej dat aj spraviť srdiečko z ruží ak sa mu páčil ten nápad

wolfsk46
autor
26. nov 2020

@bavlnka92 moc nečíta alebo nevšimol som si skôr 😀