Čierny overal na svadbu

15. máj 2023

Ahojte baby...idem na svadbu a zaujimalo by ma nakolko som este nikdy na ziadnej nebola..mam vyhliadnuty overal ciernej farby..krasne volany a kostymove nohavice..velminsa mi paci..otazka znie mozem ist v ciernom tak na svadbu?zlate doplnky ..topanky

vamajka
15. máj 2023

Kludne

kitycat
15. máj 2023

Nie, budes na fotkach utopena v ciernej. Aspon tmavomodry

autor
15. máj 2023

@kitycat zlate sandale doplnky myslis ze nestacia?

autor
15. máj 2023

Lenze ma napadlo ze dcerka vlastne ..nechvem ju do ciernej

lilianka28
15. máj 2023

Pokiaľ sú šaty jednofarebné - biela (a jej príbuzné odtiene) a taktiež čierna farba na svadbu ako hosť je absolútne nevhodná.
Ak sú šaty viacfarebne, vtedy môžu obsahovať aj tieto farby.

autor
15. máj 2023

@lilianka28 ani cisto bezove??

lilianka28
15. máj 2023

Ak je to taká tmavšia béžová, tak kľudne áno.
Ale také svetlé odtiene, ako bývajú svadobné šaty, nie sú vhodné - ivory, champagne, ecru, jemná smotanová, krémová, maslová a ešte neviem aké všelijaké prívlastky tie farby majú.

sima234
15. máj 2023

Pokojne môžeš ísť aj do čiernej. Prípadne si daj farebnejšie topánky a kabelku a dcérku môžeš zladiť do farby doplnkov.

janai1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
15. máj 2023

Čierna farba je vhodná absolútne pre každú príležitosť. Je to elegantné a dá sa to vždy kombinovať. Ja som bol na svadbe v čiernom a veru som nebola jediná.

evinqua
15. máj 2023

Čierna je moja farba, nosím ju denne, na svadbe som ju nikdy nemala ako host, tam nosím farby iné. Na našej svadbe mala jedna dievčina biele dlhe saty a teda nezdalo sa mi to ok voči mne ako neveste, čiernu mala moja teta, lebo jej krátko predtým zomrela mama, bola v čiernom a netancovala, mala "pokoru".

basska_b
15. máj 2023

Cierna na svadbu mi pride nevhodna...

martina803
15. máj 2023

Ja som mala cierne saty na svadbe uz viackrat, necitim sa v inej farbe tak dobre, a nikto sa nad tym ani nepozastavil, ani mne kym som si neprecitala tento prispevok nenapadlo ze by to mal byt problem. Ja som mala dokonca este aj cierne lodicky a zlatu kabelku a zlate nausnice. A na svadbe bolo tolko zien v ciernych satach ze by som ich ani nespocitala 🙂 takze podla mna kludne

sima234
15. máj 2023

@martina803 ja som mala na vlastnej svadbe popolnočné šaty čierne a teraz mi napadlo, že aj staršia družička mala čierne šaty a vôbec som nevedela, že sa to "nehodí" 🤷‍♀️

vela02
15. máj 2023

Radšej čierne ako biele 😀 úplne v pohode, ak zvoliš doplnky inej farby… čierna je veľmi elegantná farba.. veď aj muži majú čierny oblek a to už nikomu nevadí 😀

sluchatka
15. máj 2023

Cierna- je najelegantnejsia farb a hodi sa na kazdu prilezitost, pokial vhodne zvolis doplnky, vyraznx makeup, nemas co pokazit. Taketo delenie- aka farba sa moze ci nemoze na svadbu, mi pride uplne mimo. Pokial si neoblecies svadobne saty tiez ako nevesta, nie je problem 🙂

weronika171717
15. máj 2023

Tak jej kúp zlaté šaty 😍

autor
15. máj 2023

Dakujem vam dievcata🙂

autor
15. máj 2023

@weronika171717 ved rozmysl🙂 a muzovi?

letter
15. máj 2023

Spýtaj sa nevesty ak mas možnosť. Niektoré nevesty sa vedia uraziť, predsa je to ich večer. Ja by som si ich asi nedala.

domiklik
15. máj 2023

Keď si môže niekto na svadbu obuť tenisky alebo otrasné a nevkusne baleriny, tak ty si kľudne môžeš obliecť čierny overal... Samozrejme, pokiaľ nie je predpísaný dress code... V živote by mi nenapadlo, či už ako neveste alebo hosťovi riešiť, že ma niekto na svadbe čierne šaty, rovnako ako neriešim, či niekto dodržiava smútok nosením čierneho oblecenia...

daniela2202
15. máj 2023

V pohode

aurora33
15. máj 2023

Cierna farba je super, ja nosím pokojne cierne šaty k tomu buď zlate alebo telové topanky, doplnky a vyzerá to mega.

eternity24
15. máj 2023

Áno, čierna je vhodná, tak isto ako biela či béžová 😉 predpokladám, že svadobný hosť ak si dá biele saty určite to nebudú druhé svadobné po neveste. Čiže čierny overal a zlate doplnky sú vhodne bez problémov.

dominyca9
15. máj 2023

Ja som si nedávno kúpila čierny ľanový overal - krásny univerzálny kúsok, hodí sa k lodičkám aj k teniskám. Mohla som si ho dať ušiť aj v inej farbe, ale nechcela som, čierny je podľa mňa najkrajší. Keď som ho ukázala ženám v rodine, každá jedna povedala, že si ho mám dať na nadchádzajúcu svadbu (ako hosť). 😁 Ja si ho na tú svadbu síce nedám, ale za mňa je vhodný a určite by som ním nič nepokazila. 🙂 Pochopím, keď ľudia tvrdia, že biela (a rôzne jej odtiene) sa na cudziu svadbu nehodia, ale prečo nie čierna?

weronika171717
15. máj 2023

Zlatú kravatu, zlatého motýlika, bielu košeľu. Bude to vyzerať super podľa mňa. 💛🖤

daniela2202
15. máj 2023

A takéto doplnky a budeš kosť 😊👍👍👍

euka210
15. máj 2023

mali sme skolsky ples a tam prvacka v ciernych satach...na mna to posobilo teda hrozne

autor
16. máj 2023

@daniela2202 no take daco presne🙂 dakijem🙂)

kiki68
16. máj 2023

Kludne cierny overal, daj si nejake poncho blede k tomu ( bezova, ruzova, Lila atd) , zlate doplnky a hotovo. Mozes ho ked tak prepasat nejakou bledou satkou na efekt.