Biele balerínky k červeným švadobné šaty

adkajanova
3. nov 2021

Zdravím mám 23r a 3 decembra mám sobáš
Som tehu a nechcem žiadne vysoké pod päťky
Kúpila som si krásne červené šaty
Vraj môžem mať aj balerinky no neviem akej farby či aj balerinky by mali byť červené navrharka ma ukecala na biele balerinky čo si o tom myslite vy?
Rozhodne tie červené šaty musím vziať na koľko sa mi veľmi páčia

zmrzlinka2021
3. nov 2021

@adkajanova vies co, z mojej skusenosti - neraz som si nieco "myslela" a ked som to videla v realne, bola som uzasnuta, ake to bolo super.
Musis to proste vidiet, ci sa to tebe bude pacit.

mariaveronikag
3. nov 2021

K červeným šatám by som ladila biele topánky, aj doplnky 🙂 treba to vidieť, hlavne, aby sa Tebe páčilo, veď je to Tvoj deň...čo tam po návrhárkach? 🙂))

desore
3. nov 2021

@adkajanova Balerinky su smrrrrt. Najviac antisexy topanky. Hodia sa pre stihle dievcata do 15 rokov, nie pre zeny a v svadobny den. Posli foto siat, urcite zeny poradia.

vanda323
3. nov 2021

@adkajanova Ahoj, och neviem či červená a biela je dobrá kombinácia

veronice
3. nov 2021

@desore ja som tieto vrcholne antisexy topanky mala pod "princeznovskymi" svadobnymi satami a nevsimol si ich nikto kym som si nevylozila nohy na stolicku. Vydavala som sa s prasknutou platnickou a bolo mi fakt suma fuk ci je to sexy alebo nie, hlavne ze som sa dostala k oltaru po svojich 😁😎
Ak bude autorka uz vo vyssom stadiu tehotenstva alebo ma uz teraz nejake "pohybove" problemy, tak su balerinky viac ako vhodna obuv

@adkajanova biela s cervenou je super kombinacia 🙂 k tomu kytica z bielych kvetov, mozno a trochou cervenej a budes kocka najvacsia 😉❤️

nykkushka
3. nov 2021

Radšej ako balerinky by som ai dala pekné jednoduche biele alebo telové tenisky. Pre mňa su balerinky módna smrť a nepristanu nikomu. Červená je sama o sebe silná farba a biela je dosť protiklad, takže by som isla do jemnejšej farby- telová, krémová bledo šedá... Ale ak máš dlhé šaty, tak by som farbu neriešila 🤣 ale balerinky nie, je to aj nepohodlné...

bluka2
3. nov 2021

Červené šaty sú super. Topánky by som dala telovej farby, možno trochu bledsej ako telová, ale nie úplne snehovo biele

vanda323
3. nov 2021

@bluka2 Presne , telové . Lebo kombinácia červenej a bielej je alebo pôsobí staromódne

lylyjana
3. nov 2021

@adkajanova do bielych topanok by som nesla, skor by som si kupila take, co vynosis aj inokedy, napriklad ja som si kupila zlate aj sandale k satam aj balerinky na prezutie.

zuzanka.zuzu
3. nov 2021

@nykkushka no lebo tenisky su modne terno 🙈 mozno tak pre poblaznenych newyorcanov alebo odkial sa tento hnus siri...

svadba je stale obrad (ci uz cirkevny ci obciansky) a mala by mat urcitu uroven

nykkushka
3. nov 2021

@zuzanka.zuzu 🤣🤣🤣🤣 ďalší antiamerikanec 🤦🏼‍♀️🤣🤣
Áno, vyšmatlane balerinky vedia spraviť úplne krásnu úroveň, skoro ako lodičky 🤦🏼‍♀️🤣🤮🤢
Ale ja to pisem stále z môjho pohľadu, radšej pekne jemné tenisky zdobené perličkami alebo čipkou ako hnusne balerinky🤮

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nykkushka
3. nov 2021

@beata_k ja jej lodičky neradim, písala som o pekných teniskách...

zuzanka.zuzu
3. nov 2021

@nykkushka antiamerikanec? nie, len cit pre určitú úroveň... v amerike sme každé vianočné sviatky 😘 (minulé nie a tieto zvažujeme, že tiež nie..... kurník, asi fakt antiamerikanec 🙈🙄)

ty, a vieš, že balerínky vedia byť aj nevyšmatlané? či až tak ďaleko si sa vo svojom módnom obzore nedostala? 😉

sovica
3. nov 2021

@adkajanova Keďže sobáš je začiatkom decembra, vedela by som si predstaviť k tým šatám aj členkové alebo vyššie čižmičky v telovej/jemne béžovej farbe. Záleží však aj od strihu a dĺžky šiat. Nemôžeš ich sem "hodiť", prípadne aj na Tebe oblečené?

ankare
4. nov 2021

Hlavne, aby si sa Ty citila pohodlne.

bluka2
4. nov 2021

@nykkushka lebo na svadbu si určite dá "vysmatlane balerínky" 😳

maribell
4. nov 2021

Ja som sa vydávala v 6m tehotenstva a tiež som mala baleríny 😁..ale mala som biele šaty, takže aj baleríny boli biele...no aj tak ich pod šatami nebolo vidno 🤷 ...

denda007
4. nov 2021

Ja som sa vydávala bosá, lebo topánky ktoré som si kúpila som neobula lebo mi tak opuchli nohy v ten deň. A tak nikto nevidel a mňa to len trochu bolelo 🤔🥴🙄😀😀

desore
4. nov 2021

@denda007 To si bola cely den bosa??? Znie to az neuveritelne, ja som mala poctive 12 cm ihlaky. Nohy vzdy inac vyzeraju v elegantnych lodickach.

jaskolka
4. nov 2021

Biela a červená je pekná kombinácia, výrazná a podľa mňa ak ti to pristane, tam prečo nie. Biela kytica, biele náušnice...
Inak tenisky ani podľa mňa sa na svadbu nehodia. Asi som stara škola, ale za mňa to pôsobí príšerne. Hlavne keď nevesta ma nadychane šaty, úžasný účes, závoj, korunku, a "zabije" to teniskami. Nech sú akokoľvek perličkove, zo stužkami a bohviecim, vždy si to len tenisky. Proste nie, k elegantným šatám to nejde. To už radšej pekne balerinky hoci aj na maličkom širokom podpätku.

denda007
4. nov 2021

@desore v kostole som mala obuté topánky ktoré bežne nosím, to by nebolo moc vhodné ísť tam bosá, ale celú oslavu som bola vyzuta. Však pod šatami to aj tak nieje vidieť 🙂čo narobím keď sa inak nedá musíš improvizovať, nezrutil sa mi kôli tomu svet. Akurát škoda peňazí za topánky