Aký spoločný darček pre oboch rodičov na Vianoce?

linki90
30. nov 2021

Ahojte s bratom sa chceme zložiť na spolocny darcek pre rodicov maju po 50tke ,len nemáme napady vobec nieco co vyuzijú,ziadne poukazy welnes to by aj tak nesli ,nieco prakticke co potesi a vyuziju dake napady ďakujem

zildo
30. nov 2021

@linki90 tiež mám dilemu.. minulý rok som im kúpila album na fotky.aj dáke fotky vyvolala a vložila.pred tým rok zase foto rámik na stenu. No a tento rok rozmýšľam nad fotokalendárom. Majú vnúčatá,tak sa každej fotke potešia..
Budú mať 60tku tak to im chcem spraviť foto knihu ešte z ich mladosti po súčasnosť..
No neviem všetko majú možno ešte los vianočnej lotérii, kredit na telefón, kozmetika, ponožky😊

simca06022011
30. nov 2021

Zalezi na cene, co majju nemaju... My sme svokrovcom kupovali televízor, sodastream,... Moji dostali zimne gumy na auto 😂🤦🏻‍♀️ novú sadu riadu do novej kuchyne, odšťavovač... My take praktické veci kupujeme 😂
Cistic vzduchu... A pod.

prvosienka88
30. nov 2021

@linki90 robotický vysávač?

alexandra2468
30. nov 2021

Presne ako pise @simca06022011.
Zalezi na sume, ktoru chcete investovat.
My sme kupovali napr. zimne pneu, kosacku, teplovzdusnu fritezu a tak..

luccija
30. nov 2021

@linki90 u nás vždy chceli klasiku do domácnosti meteostanicu, mama mixér či ryzovar, panvicu🙂otec fúkar na listie, vždy nejakú knihu, či voňavku, alebo kvalitné zimné topánky...Tento rok nemám žiadny nápad vôbec

minutka
30. nov 2021

Ja kupujem lampu stojacu. Cez rok sa im pokazila

barbora0308
30. nov 2021

@linki90 ja som napr. minuly rok kupila rodicom poukazku na nakup v Lidl na potraviny 🙂 to som vedela, ze zuzitkuju a aj sa potesili kedze primarne robia velke nakupy v Lidli.

katkaseiner
30. nov 2021

Ak by nebola táto blbá doba tak kľudne welness alebo pár dní v kúpeľoch s procedurami...naši si veľmi chvália Dudince, ale kupón z predvlani ešte nevycerpali

anjelok
30. nov 2021

Nove postelne pradlo, vankuse, periny, uteraky nepotrebuju? Alebo nejaky spotrebic..

dundulica
30. nov 2021

píše, že majú nad 50 rokov, to znamená, že zarábajú, chodia do práce, teda asi nie sú odkázaní na kupón na nákup potravín🙂 zase z nás (mám 51) nerobte starcov a starenky 🙂

ella_price
30. nov 2021

Chceli sme robotický vysávač ale pri každom jednom som čítala, že zle vysaje, nie dobre parkuje, aplikácia keď sa nastaví, tak si to zle určí hranice a pri mojom otcovi, čo je nervózny už keď chvíľu televízor nefunguje som si povedala, že radšej im kúpime také moderné hojdacie kreslo 😆

petamich
30. nov 2021

my im kupujeme vikendovy pobyt, wellness, minuly rok televizor, tento rok listky do divadla a fotenie s vnucatami

loginexistuje
30. nov 2021

podla sumy napr susicku kavovar telku alebo infralampu

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luna116
30. nov 2021

@linki90 mamke parfumovanú vodu, krém na tvár z lekárne, tričko s dlhým rukávom, kabelka... Otcovi máme každý rok dilemu,nič nechce,že iba zdravie (jeden rok sme mu preto zabalili do darčekového balenia pomaranč 😁), koženkové bunda, koženková taštička, nový kufrík, neznáša ponožky ako darček

mizu89
30. nov 2021

@linki90 Necitam komentáre tak neviem či to tu bolo spomenuté ale ja som dala cez víkend spraviť kalendár s vnúčatami.a babke to isté kalendár teoreticky s pravnucatami.tak hádam sa potešia 😊

luna116
30. nov 2021

@luna116 nečítala som ,že spoločný...

katulienkax
30. nov 2021

@anjelok no taká veková skupina ma určite kopec vankúšov aj oblečiek a uterákov a predpokladám že aj plne skrine hrncov 😂

martrle
30. nov 2021

@linki90 ja by som investovala do zdravia...ak chcete napíšte mi ...

akcul13
30. nov 2021

@linki90 my sme kúpili svokrovcom meteostanicu, minuly rok sme sa skladali na televizor, predtym to bola fotokniha + kazdemu nejaka maličkosť, nasim sme minule vianoce remosku delimano

dusankomoj
30. nov 2021

@linki90 čo takto skúsiť záhradný nábytok? Teda ak sú v dome,alebo sedačku(príp.niečo iné)do bytu. Záleží aký je rozpočet.

anjelok
30. nov 2021

@katulienkax ja som vekova kategoria 40+, mam tiez vsetkeho dost, ale take kvalitne obliecky, ci uteraky by ma veru potesili.. mam v oblube esprit alebo joop 😉 samozrejme ale, ze oni mozu mat dost, preto som sa pytala, ci nepotrebuju..bol to len tip a autorka chcela nieco prakticke.

barbora0308
1. dec 2021

@dundulica nechapem, preco by kupa kuponu do potravin ako darcek robila z niekoho starcov? 😁 Ja mam 28 a tiez pravidelne dostavam podobne darceky, ci uz kupon do drogerie alebo roznych potravin kde nakupujem a vzdy sa z nich potesim viacej, ako keby to boli znova nejake ponozky, obliecky alebo dalsia vec do kuchyne. A odovodnenie v zmysle "zarabame vieme si aj my kupit" to plati predsa na vsetko, tak neviem preco nie radsej poukaz, ktory clovek zuzitkuje v ramci kazdodennej potreby. Tak ale chapem, ze je to individualne, niekto radsej materialne darceky 😊.