Aký najkrajší darček ste dostali na Valentína?

30. jan 2022

Milé dámy,

aký najkrajší darček ste dostali od Vášho partnera na Valentína, popr. čo rady dostávate každý rok?

Máte aj nejaký najhorší darček, ktorý vás sklamal/nahneval, popr, nezabodoval?

Za odpovede vopred ďakujem.

petamich
30. jan 2022

na Valentina si darceky nedavame, dostanem kvety alebo nieco sladke, partnerovi kupim dobru whisky a spravime si pekny vecer - objedname si oblubene jedlo domov (lebo neuznavame vytiahni ma von aspon na valentina, ked vsetkym sibe a v ziadnej restauracii nie je volne miesto, lebo ved sa treba ukazat na valentina)

nique
30. jan 2022

Kazdy den na MK citam, ako krachuju vztahy. A to aj kvoli takymto, prepac, ale fakt blbym prispevkom. Zivot nie je o darcekoch. Ani peknych ani skaredych. Staci, ze si manzel vazi ako zenu a ona jeho ako muza. A je jedno, ci je Valentin alebo Velky piatok. A spolocnu rannu kavu v dobrej nalade nic nenahradi.

kjll
30. jan 2022

Tak my si nedávame nejaké darčeky , stačí že sme spolu. Poprípadne dostanem kyticu ak nezabudne že je Valentín. Vyvesíme si srdiečkové balóny , lupene ruží po izbe a trávime čas spolu pri filmoch alebo len tak.

marca12
30. jan 2022

My si nedavame darceky na valentina,kvet a nieco sladke dostanem a ja darujem oblubenu sladkost a bud sme doma ako v iny bezny den alebo ideme do kina. Nejako valentina neprezivame.

babajaga
30. jan 2022

Valentina neslavime,nikdy sa tento sviatok tu neslavil,ani nic,prislo to ani neviem odkial pred par rokmi...ale na Valentina sa nam narodilo vytuzene,vymodlene babatko.

domcci72
30. jan 2022

davame si len malickosti, typu cokolada, kvetinka a spolu si urobime pekny vecer, minuly rok sme si spolu uvarili veceru, popri tom aj upiekli kolac, co mame radi a pustili sme si film a potom debatili, to je pre mna valentin 🙂

matqa411211
30. jan 2022

@petamich a kvet alebo sladke nie je darcek? Ci len sperky su darceky?

petamich
30. jan 2022

@matqa411211 nie to nie je darcek, to je aspon pre nas relativne bezna vec 🤷‍♀️ pod pojmom darcek si ja osobne skor predstavim vianocny, narodeninovy, nieco co mam zapisane na zozname priani a niekto ma tym obdaruje (napr. tie sperky 😉), ked kupim manzelovi oblubeny alkohol alebo on mne cokoladu/kvet, tak to nie je pre nas "darcek" lebo to jednak robime relativne casto a nie je to uplne prekvapenie

jaja20
30. jan 2022

Splodili sme v ten deň našu dcérku,ale to sme priamo vtedy ešte nevedeli 🙂

elanor
30. jan 2022

najhorsi Valentin - s panom Nedokonalym rozchod, a najlepsi Valentin - s panom Dokonalym zasnuby 😀
no hold z extremu do extremu 😀 😀 😀

janewithane
30. jan 2022

Najlepsi Valentín- marcipán, fajný burger a potom Vagína monology v divadle ;)

lucka114
30. jan 2022

Pre mňa je najkrajší darček to, ze ma môj muž nezaťažuje romantickými valentínskymi blbosťami 🤘

jankalukasova
30. jan 2022

Dcéru

marzuz89
30. jan 2022

@nique tiez toto vnimam, ale teda aj v sukromnom zivote v mojom okoli, tam, kde boli a su velke okazale darceky, vztah nie je stastny, naopak, kde je tebou spominana "spolocna ranna kava" hadam najkrajsi okamih dna, to manzelstvo je krasne a harmonicke aj s drobnostami miesto velkych drahych darov ❤️

K veci. Valentina neslavime, berieme tento den ako uplne vsedny.

kjk
10. feb 2022

Kamarátke pred rokmi som kreslila obraz ich dvoch s priateľom. Veľmi potešil. Inak mne stačí nejaká maličkosť len, že na mňa mysli

meg_junova
16. feb 2022

Zásnubný🙂