Aký najhorší vianočný darček ste dostali?

24. dec 2019

No zeny, mame to aj tento rok za sebou. Tak pochvalte sa, aky najhorsi darcek moze zena od priatela/partnera/manzela dostat..😁

(Cisto iba na rozveselenie. Samozrejme sme vdacne za kazdy darcek, darceky nie su dolezite a najdolezitejsie je, ze nasi blizki su s nami😊)

suzitok
24. dec 2019

Ja som dostala voľakedy ešte slobodná som bola, od priateľa taku guľu, v ktorej sa točili ruze a spievalo to "Happy birthday..." 😃😃😃😃

deti95060810
24. dec 2019

mňa urážajú darčeky ktoré sú už použité. Napr kniha aj s venovaním ale pre niekoho úplne iného, stará kuchárska kniha čo sa dlhé roky váľala zabudnutá na polličke...Darček by mal byt nový, nepoškodený...

autor
24. dec 2019

@suzitok Pockaj mna!!!😁
Prvy rok nic. Minuly rok zlaty....mikrofon!!!(nespievam, nemoderujem)...a uz som myslela, ze vam tu tym na mk spravim dobru naladu.
Ale tento rok, zeny!!! Tento rok sa tvaril strasne dolezito, celu moju rodinu obtazoval, ci si moze u nich nieco na tlaciarni vytlacit. Zial niekde nebol toner, niekde sa nedalo napojit cez wifi.. tak mi viackrat zopakoval, aby som mala pri rozbalovani darcekov pri sebe mobil.
Este musim upresnit, ze zaraba nadpriemerne vela, tak aby ste mi ho chudacika nelutovali...
Takze pri rozbalovani darcekov od mojej rodiny mi moj partner poslal cez whatsapp fotku oranzoveho paddleboardu. A ked som sokovana na to kukala, ze hadam mi nekupil taku blbost, tak on mi upresnil, ze v lete si to kupi a ze bude to mat dostatocnu nosnost pre dve osoby, takze mozem sa s nim padlbordovat...🤠🤠🤠

pribinak
24. dec 2019

Náhodou to je skvely darček a este aj
romantický, odpadkujete niekam ďaleko od brehu a môžete mat romantickú chvilku
Bud rada, ze ti nekúpil nejaky smeadlavy lacný sprej

liz_lemon
24. dec 2019

@pribinak ved jej nic nekupil, iba sa chysta, ze to kupi v lete

autor
24. dec 2019

@liz_lemon Veru. A nie mne, ale sebe a darcek je, ze ked si to kupi, tak ma povozi... este ze boli tie vianoce...bez nich by som asi musela sediet na brehu a sa nanho pozerat😁

moonlight1210
24. dec 2019

@pribinak a este sa chysta, ze to v lete kupi on sebe. Ale pre dvoch. Takze ona ma jeho zvolenie sa k nemu pridat. 😂

0silvia0
24. dec 2019

no mna by zaujimalo, co si kupila ty jemu, kedze vies, ze jeho darceky su trochu ehm ehm od veci?

suzitok
24. dec 2019

To mi pripomenulo moju kolegyňu 😁 ona dava výlučne praktické darčeky, tak si želala od manzela posteľné obliečky...on jej ich naozaj aj kúpil a ona jemu nic..a ked sa na to opatrne spytal, tak mu urazene odvrkla "veď sa v nich aj ty budes váľať"

autor
24. dec 2019

@0silvia0 Darovala som mu darcek, hoci som vedela, ze nedostanem nic. Som na materskej. V zahranici, takze treti rok nedostavam ziadne peniaze od zamestnavatela alebo statu, zijem zo svojich uspor.
Dostal darcek, ktory spomenul, ze by si to prial od jeziska. Sam by si to nekupil, aby usporil a ked to videl spravilo mu to velku radost. Ja som necakala od neho nic. Brala som to, ze je nesikovny v darovavani.
To, co som dostala sa ma ale akosi dotklo, lebo to bolo menej ako nic. Ocakaval odo mna vdaku, za nieco, co mi nedal, ale dal sebe.
Tato tema je cisto na zabavenie. Mozno su aj ine dievcata smutne, ze to chlap netrafil, tak ich to hadam rozveselilo😊

autor
24. dec 2019

Oprava:
Nie dal, ale mozno v lete da😁

autor
24. dec 2019

@suzitok Ja asi nemozem davat lajky, ale tvoje prihody su top😁

0silvia0
24. dec 2019

sorry, mna tvoj dar-nedar nejako nepobavil, skor mi to prislo luto, podla mna je to horsie ako by ti nedal nic😥

lija22
24. dec 2019

ach mne je z toho az smutno. co sa radsej nedohodnete, ze nedavajme si nic? mne ta je aj luto

liz_lemon
24. dec 2019

viem, ze zivot nie je o darcekoch, ale co je to za chlapa, ktory ti neda nic, neda si ziadnu namahu s vyberom darceka? poznam jeden pripad, boli spolu kratko, par mesiacov, a muz zene viackrat spomenul, co jej da na Vianoce, tak ona teda tiez nieco nachystala, a nakoniec on jej nedal nic, trepal len tak do vetra, a teda mne by to dost prekazalo, ak by nebola ziadna snaha na druhej strane, az tak, ze by som uvazovala aj nad ukoncenim vztahu

andy03
24. dec 2019

😂😂😂 ja som dostala žehličku s tým že ale on bude žehliť prádlo .. tak to sme na tom potom podobne 😂😂😂 dostala som niečo, ale používať to bude on .. krásne gesto, moc si ho cením 😍

nickpick
24. dec 2019

hmm, nesikovny v obdarovavani alebo skor skupy? ved by stacilo tak malo, peknu knihu, voucher na kozmetiku, alebo do tvojho oblubeneho obchodu, rozpravali ste sa o tom uz spolu vobec? vies ked mu to nepovies po lopate tak on si bude mysliet, ze je vsetko v poriadku.....to sa ani nezahanbil, ked od teba dostal darcek a tebe vlastne nic nedal? a po inych strankach si rozumiete? ked je chlap k zene skupy napr. ked vyzaduje aby hradila rodinne vydaje pocas materskej ako keby normalne pracovala, ked jej nepodaruje k sviatku alebo na Vianoce ani makke f, to je znak toho, ze je grobian a nema poriadnu vychovu...

autor
24. dec 2019

@0silvia0 No ved to pisem, ze by som radsej nic.
Mna ale trebars @suzitok rozveselila a som jej za to vdacna.
Lebo okrem vdacnosti sa tu doma odo mna este ocakava aj nepokazenie dobrej nalady😊
Ale pan uz isiel spat, tak ked sa lucil som ho poprosila, aby vyniesol hore aj ten paddleboard, lebo ja sama hore po schodoch taky velky paddleboard asi nevynesiem😁

montemotherone
24. dec 2019

Keď robíš drahoty "ále, veď nič nekupuj..." ...A on fakt nič nekúpi 😁

alexandraalexandrova
24. dec 2019

Raz som dostala desatbalenie kriklavo farebnych ponoziek v zlave z tesca. Inokedy mi daroval knizku z lacnych knih za tri eura, na com by nebolo nic zle keby neslo o treti diel trilogie. Ine vianoce mi zas kupil priserne drahu knizku ale tak gycovu, ze som ju skoro nezvladla docitat 😀 On je proste na darceky uplne lavy, uz so sa s tym zmierila a dokonca si z neho robim sradu pre vianocami otazkou ci zas dostanem ponozky z vypredaja

anos18
24. dec 2019

Môj exmanžel mi skoro vždy kupoval darčeky,nielen na Vianoce,ale aj iné sviatky také darčeky,ktoré sme potrebovali do spoločnej domácnosti. Odvtedy neznášam praktické darčeky😁 ja by som nikdy nedarovala niečo také,darujem darček,ktorý poteší a slúži osobne niekomu. Výnimkou je samozrejme to,ak by si obdarovaný sám prial prakticky darček.
Ak mi aj náhodou daroval niečo,čo slúžilo iba mne,bolo to vždy niečo otrasné a hlavne lacné 😁

dskjhfdlkdjhl
24. dec 2019

Zivot nie je o darcekoch, ale toto je take trapne, ze az do placu🙈 By ma zaujimalo, ze kam si ho poslala, lebo ja by som ho isto niekam a asi aj navzdy. Najlepsie k vode, nech si to tam uzije.

mirola
24. dec 2019

Podla mna ti tym chcel akoze naznacit, ze mu polku mas prispiet kedze to bude spolocne 🤦‍♀️.. sorry to bol joke, ale akoze taky darcek by som ja nedala, neviem ja vyberam vzdy predcizne, ani nesetrim, ale keby mi chlap dal taketo “nic” tak ho asi poslem do “nic”

selest
24. dec 2019

@andy03 žehlička aj s obsluhou 😂ved to je paradny darcek

pribinak
24. dec 2019

@liz_lemon no a? Ved peniazky ma mozno odložené, vybraný typ a uz len caka na nejaku dobrú akciu

vedorka
24. dec 2019

Ak zaraba nadpriemerne a takto to "odbija" je proste lakomy zgrlos... Kaslat na darčeky, to je nepodstatné, ale chces s takym lakomcom zit, mat deti, spolahnut sa na neho...? Do vztahu a zivota s nim je to velmi zla vlastnosť... Ja osobne to neznasam, lebo moj ma tiez k tomu obcas sklony. A poviem ti, ze velmi tazko s tym nieco urobis alebo zmenis, prejaví sa to vo vela oblastiach suzitia a nim a niekedy je to fakt tragikomedia ako s tymi darcekmi.

lyci
24. dec 2019

moj je tiez hrozny vo vybere darcekov. tak hrozny, ze pred tymito vianocami som uz povedala dost a ze nic nechcem a ani on nic nedostane. nie je zgrlos. dala som mu precitat tvoj prispevok, ze co si dostala a hadaj co. zda sa mu to ako fajn napad :D

vroni
24. dec 2019

@deti95060810, vidíš, ja som dostala staru kuchárku knihu a nadchla ma. Môže to zľahka súvisieť s tým, že ma cez 200 rokov 🤣🤣🤣
A moju mamu (dejepisarku s rakúskym pôvodom) skoro piclo, keď zistila, že na rozdiel od nej som schopná čítať archaicku nemčinu písanu svabachom. Darček potešil hneď dvakrát.

tosomja
24. dec 2019

😂😂😂😂😂 po tomto prispevku nejdem pisat moju trapnu story s nocnou kosielkou, ktoru som si musela rozbalit pred buducimi svokrovcami a este nie S-ko..ale XXL !!! Este aj ako tehotnej mi bola velkaaa 🙈 vraj si len nepozrel z vesiaku cislo a bral prvu co mu prisla pod ruku (rozumej, hanbil sa kupovat take veci) 😉
No ale z tvojho darceku pukaaam 😂😂😂😂

cacianka
24. dec 2019

Tak ako v tej rozprávke - ani pešo ani na voze, ani naha ani oblečená, aj dar nedar....