Aký najhorší (nevhodný) darček ste dostali od (ex)partnera?

16. sep 2022

Ahojte 😀 zaujimalo by ma, aký nevhodný alebo najhorší darček ste dostali od partnera (napríkad k sviatku a pod.). Vopred prosím, aby sa tu nepísali komentáre typu “nevďačná” a podobne. Ide len o pobavenie a spríjemnenie dňa 🙂

bagerka
16. sep 2022

Ex...Doniesol mi miniatúru takého zvona, čo nosia kravy v Alpách....bol tam týždeň s "partiou" ( ja nelyžujem a bola som na tyzdnovke) ale aj tak, tým mi chcel asi naznačiť, za čo má považuje. Bolo to už viac-menej na konci vzťahu, vedela som, že tam je s milenkou. Mohol byť rád, že som mu to neotrieskala o hlavu a iba praštila do smetí 😂😂😂😂

kukulienka999
16. sep 2022

Od ex značkový kryt na telefón, už po odbalení som videla, že nieje na môj telefón,tak som poďakovala 😁 Asi po 5 minútach, keď som sa snažila robiť, že som si to akože nevšimla zo slušnisti mi sám od seba povedal “Jejda ale veď ty máš tusim inu radu” a ja, ze ukáž..aha máš pravdu, nevadí veď vymeníme…. On pohotovo zareagoval: alebo si ho nechám ja!Dal si ten kryt na svoj telefón a mne už nový nekúpil 😁😁😁 keď vidím tu značku, vždy si na neho spomeniem

laura164
16. sep 2022

Mne dal na Vianoce sáčkový čaj

diaalex
16. sep 2022

Síce nie od ex, ale už manžela 🙈 na narodeniny mi kúpil zlaté náušnice, vyzorovo ako nosia staré tety. Nedovolil mi ich vymeniť takze už par rokov stoja originálne zabalené v skrini

sima338
16. sep 2022

nič extra som nedostala, ale pripnem sa, lebo sa chcem pobaviť :DDdddd

deti95060810
16. sep 2022

Mne manž. červený sveter - to bola nemožnota... už sa s ním pýši nejaká bezdomovk.
odvtedy nekupuje oblečenie...

cawes
16. sep 2022

Nuz dostala som na vianoce jednu vianocnu gulu hm a raz na narodeniny dazdnik.

bela89
16. sep 2022

Ahojte žienky,tak ja som zatiaľ nič takéto podobné nedostala,u nás je zaužívaný systém, že "všetko najlepšie,nevedel som čo,tak si kúp niečo sama 🤷", ale teda mne to aj takto vyhovuje... Ale viem o jednej známej, čo rok hučala do manžela, že jej nesvieti svetielko v chladničke,a za pána sa nemohol rozhýbať ho vymeniť. Dostala ho pod stromček 🥴🎄 že šťastné a veselé

baboobchod
16. sep 2022

Ja bosorku na metle, po stlačení gombíka vydávala strašidelný smiech 😂 niečo takéto:

zadda1
16. sep 2022

chcel som ti kúpiť gaťky ale nemali, tak som ti nekúpil nič 🙈

majlo1234
16. sep 2022

Mne muz najedny narodky kupil stacionarny bajk a umyvacku riadu. Co mi chcel naznacit, si nechal pre seba

mamickalisticka
16. sep 2022

Dostala som spodné prádlo ktoré mu dala jeho kamarátka, neviem či bolo používané či nie😂😬😬 navyše kamoška mala veľkosť xxl a ja s... Nevzala som si to 🤢🤢🤢

diaalex
16. sep 2022

@baboobchod mame ju v kuchyni 😀😀

lienocka2808
16. sep 2022

moj ex bol raz v klenotnictve, kupil si tam hodinky, a aby sa nepovedalo, doniesol nieco aj mne :D :D :D, kupil mi tam takehoto hrosika, len chudak nevedel, ze je to krabicka na prsten, tak mi ju dal a ja ze jeeeeeeej, otvorila som to a tam nic. Hanbil sa jak svina : )

babovka2321
16. sep 2022

@lienocka2808 😂😂😂😂

autor
16. sep 2022

Dievčatá vaše príbehy mi spravili pekný deň 🤣🤣🤣

3009
16. sep 2022

Mne ešte za socíku kupoval muž na vianoce asi 5x za sebou intímny sprej s takou ružou za 12 Kčs. Potom som mu povedala, že nech mi radšej nič nekupuje, že si kúpim sama. Odvtedy si darčeky na všetky sviatky kupujem sama a máme po probléme. takto to máme už 40 rokov.

asfodelka
16. sep 2022

Ked mi odbijala 30-tka, povedala som mojmu ex, aby ho nenapadlo kupit mi 30ruzi - ze zbytocne vela penazi a aj tak zvadnu. Kupil mi kyticu z umelych kvetov (slnecnica a tak) ked mi ju daval tak som srandovala ze ta vydrzi az po hrob😅 ale zachranil to tortou, ktoru upieklajeho kolegyna.

21anjelik19
16. sep 2022

Ja som dostala od manžela pyžamo, zabalené takou mašličkou (asi v lidli také predávajú), tak to ani nerozbalil len zobral a dal mi pod stromček (ako jeden z ďalších darčekov) .....ja som ani nerozbalila a podávam s rehotom svojej mame ....ja nosím veľkosť S a to bolo XL ...ale veľkosť písana v číslach (teraz neviem či je v. 40 ?) Tak nevedel že kúpil zle 😅 ale sme na nasmiali..urobila som si foto na pamiatku do albumu, a mama spokojná že mala o darček viac ......
Odvtedy nosi moju veľkosť zapísanú v poznámkach v telefóne 🤣

sima338
16. sep 2022

@lienocka2808 Zomrela som 😂

lilyianka
16. sep 2022

Dostala som "nič " a to doslova... raz na narodky a potom aj na vianoce. Keď sa spolocni kamoši pýtali co mi dal na vianoce ten blb povedal,že nič,ešte sa tým chválil. Mne bolo do plaču.

lucia147852
16. sep 2022

Na Vianice drahu profesionálnu sadu na prácu s fimo hmotou, akurát že s fimo hmotou som nikdy nerobila, ani neplánujem 🤣🤣🤣

zorana999
16. sep 2022

Tu sa musím zapojit. Škatuľka vyzerala úplne ako škatuľka napr. na náramok alebo hodinky. Trval na tom, aby som počkala a otvorila to až na vianoce (nežili sme spolu, mala som 18 rokov). Škatuľka bola krásna, zlata a lesklá.
Nachádzalo sa tam prosím pekne pero, ktoré sa dalo použiť aj ako USB kľúč.
Môj otec sa tak strašne smial, že som myslela, že sa bude smiať až do Silvestra.
Mýlila som sa, smial sa ešte dlhšie.....