Aký darček švagrinej na 30tku?

6. feb 2024

Ahojte, chystáme sa na oslavu 30-tky ku potenciálnej švagrinej, až tak sa nepoznáme, nemáme nejaký blízky vzťah, otázka je čo kúpiť k 30-tke. Rodina sa jej skladala na jeden hodnotnejší darček, prispeli sme aj my, ale ešte niečo by sa zrejme patrilo priniesť, nech neprídeme s prázdnymi rukami, oslava bude u nich doma... Prosím poraďte, že čo kúpiť, je to na poslednú chvíľu, lebo pôvodne sme tam nemali ísť, takže som sa nad tým nezamýšľala.. Ďakujem!

venom19
6. feb 2024

Podla mna kytica, flasa, ked ste sa uz skladali na spolocny darcek

viestta
6. feb 2024

Ked ste sa skladali na darcek staci kytica. Flasa pre zenu sa nehodi

bolarazjedna
6. feb 2024

Ja by som doniesla už len bonbonieru, fľašku (napr šampanské, likér sa hodí aj pre ženu podľa mňa), kyticu - ale nemusí byť všetko z toho. A ešte gratulačnú pohladnicu s pekným textom.

ukulela
6. feb 2024

Kytica úplne stačí. Ja by som kyticu vymenila napr aj za mix cheesecake tortu. U mňa by zabodovala 😆

gvenduska
15. feb 2024

Kytica alebo darčekový kôš čokoládová torta

jarinka33
19. feb 2024

my sme takto kupovali len malickost, flaska dobreho vinka napriklad od Eleska, to je zakazdym podla mna dobry napad a clovek neurobi tym krok vedla 🙂
pripadne aj kytica, ale viem, ze coraz viacej zien, aspon teda aj v mojom okoli kamosky moc si kytice nejdu, lebo stoja kopu penazi a zachvilku odkvecnu :-/