Aký darček pre tatinka?

macenka26
16. dec 2013

Ahojte dievčatá, chcela by som Vás poprosiť o nejaké tipy na Vianočný darček pre môjho mužíčka. Každý rok mu vymýšľam nejaký malý ale zaujímavý darček, pretože on si veci na oblečenie kupuje sám a aj všetko také potrebné si počas roka zadováži. Čiže som to v posledné roky vyriešila voňavkami, poukážkami na masáže, dreveným súdkom na ukladanie vínových flašiek a tento rok som úplne ale úplne bez fantázie. Nepomôžete mi vymyslieť niečo originálne? Ďakujem

luba28
16. dec 2013

@macenka26 ja som mojmu okrem ineho kupila penazenku,... 🙂

oktobermimi
16. dec 2013

@macenka26 nemá rad vojnové filmy ? auta tanky ? ... čokoľvek ? 🙂 napr já môjmu kupujem knihu o 2sv. vojne 🙂 pretože je do toho blázon 🙂 alebo akú hudbu má rad ? 🙂 ..

jankastubka
16. dec 2013

my si kazdy rok kreslime jeziskovi, co si kto zela a podla toho sa potom kupuje. Ale viem, ze poukazkou na wellness by som unho nic nepokazila.

martina05
16. dec 2013

kúp bedničku s vínami Mrva Stanko - ja som kúpila minulý rok a ročníky vín som tam naskladala podľa dátumov, ktoré sú v našich životoch nieičím dôležité - zásnuby, svadba, narodenie dcéry.....Dohodla som to priamo s výrobcom a mm bol nadšený...doplníte vinotéku...

selema
16. dec 2013

a aké má záľuby/koníčky? Skús mu vybrať niečo podľa toho. Môj drahý je napríklad veľký rybár, takže darčeky, ktoré dostane potrebuje na rybačku 🙂

mabliss
16. dec 2013

Môj má rád čerstvo pomletu kávičku, tak dostane ručný mlyncek na kávu. Dajú sa kúpiť naozaj krásne a ešte aj oživia interiér. 🙂

malalucka3
16. dec 2013

Ahojte kocky.Ja som pritelovi kupila tricko,nieco na rybacku.....Ale mam jeden pre mna "velky problem"🙂 Zaplatila som mu predplatene casopisu o rybach a chcela by som mu to neako originalne zabalit pod stromcek.....Nechcem tam supnut neaky suchy papier na ktorom bude napisane ze ma zaplatene predplatne.Chcela by som nieco originalne poradte...prooosiiiiim

magdus999
16. dec 2013

@malalucka3 ahoj, ja som tiež kupovala mužovi predplatné (Plus 7) a tiež som rozmýšľala, ako mu to dať. Kúpila som takú vtipnú vianočnú kartu, čo sa posiela poštou, ako sa dáva na narodeniny, svadby a tak..... Napísala som mu tam text, ktorý ho informuje o tom, že mu bude chodiť časopis, dala do obálky a tú zabalila 🙂

melesmeles
16. dec 2013

fotoalbum s fotkami vasich deticiek, pripadne fotka na fotoplatne, CD, vreckovy nozik, listky na koncert, do divadla......

kimmie
16. dec 2013

@macenka26
Poukazka do Panta Rhei, pripadne do oblubeneho obchodu, moj ma velmi rad aj Hornbach, on tam dokaze stravit hodiny 😀

voskovaeva
16. dec 2013

nechala som spravit kroniku nasej rodiny teda len knizku do ktorej sa zapisuje co sa kedy udialo v nasej rodine a poukazku na tandemovy zoskok 😉

barusk
16. dec 2013

Ja som tento rok setrila na darcek a kúpila som mu Xbox a k tomu nejake hry. Oni su stale malými deťmi, ktore chcú mat svoje hracky, tak skús popremyslat aj v tomto smere ;)

erika04
16. dec 2013

@malalucka3 aj ja som muzovi kupila predplatne jeho oblubeneho casopisu. Vyriesila som to tak, ze som kupila jednu peknu otvaraciu vianocnu pohladnicu a tam som mu napisala, ze mu jezisko doniesol aj predplatne 🙂 Pohladnicu som dala do obalky a baliaceho papiera ako darcek

klincek
16. dec 2013

@malalucka3 kup mu jeden vytlacok (taky, co este nema predplateny), zabal do vianocneho papiera a pripoj darcekovu menovku "pre XY" a k tomu "Som tu len pre teba, a mozes sa na mna tesit kazdy mesiac" 😀

lumarque
16. dec 2013

@macenka26 ja som muzovi dala budik, co svieti a kikiríka 😀 a ma v sebe radio . Ide o to, zesa najprv na par minut yapne lampicka a ay potom to budi, aby to budenie nebolo take drasticke.&äáý dostal to dopredu a je celkom spokojny.

klincek
16. dec 2013

@macenka26 ja zboznujem poukazky-pre niekoho neosobne, ale pre ludi, co si najradsej vyberaju veci sami, paradna vec! 😉
ak ti dosli napady, inspiruj sa jeho profesiou alebo zalubami, to byva vacsinou trefa do cierneho.

macenka26
autor
17. dec 2013

@martina05 Ahoj,jeej dakujem toto urcite vyuzijem na bud.rok, ked bude muz oslavovat 40 -tku.Je to super napa 😉 d.

barusk
19. dec 2013

Este ma napadlo, môj muž nema vyhrievané sedadla v aute, tak som mu min. rok kupila taku vyhrievaciu podlozku, ktoru si zapne do zapalovaca v aute. Nebolo to drahe, behom chvilky sa to vyhreje a manzel si to pochvaluje, ked nemusí sadat rano na premrznute sedadlo 🙂