Aký darček pre rodičov k 30. výročiu svadby?

adrianai
12. mar 2013

Ahojte, rodičia čoskoro oslávia 30.výročie svadby a my si lámeme hlavu, čo kúpiť...uvažujeme nad peniazmi - ale to im nezostane žiadna spomienka, minie sa "len tak", ale niečo hmotné - no nenapadá nás 😅 Vopred ďakujem za všetky tipy 🙂

nikolet_89
12. mar 2013

@adrianai a co takto neviem kolko mas surodncov sa dat nafotit a dat im to ako dar ?

sisaha
12. mar 2013

@adrianai zaplatit im spolocny vikend, kupelny pobyt... 😉

pa_mi
12. mar 2013

@adrianai ja som nasich poslala na vikend do welness - boli z toho uplne nadšení - páčilo sa im to veľmi. dala som im to vyrobit ako darcekovu poukazku a poslala som im to postou domov - to bola radost!
a este som mala v zalohe dat urobit foto knihu - od ich mladosti az doteraz. ale som rada ze nakoniec som vybrala ten vikend 🙂

hradnapani
12. mar 2013

@adrianai ja by som im venovala urcite dovolenku, aspon 7-10 dni niekde, kde tuzia uz davno ist...

adrioska
12. mar 2013

@adrianai ja som raz nasim tiez kupila 1-dnovy vylet do Budapesti, bolo to spojene s vecernym predstavenim v divadle. A na 30. vyrocie som im dala vyrobit fotoknihu od ich detstva az do sucasnosti aj s nasim fotkami, fotkami vnucika...

modrofuzik11
12. mar 2013

http://www.paradnedarceky.sk/eshop/detail/72-sm.... toto je super darcek. na tu smaltovanu cedulu je mozne dat hocico. my tiez mame na dome svoje meno a nazov a cislo ulice. nasim som to dala na vianoce. boli nadseni...

sevecka
18. máj 2013

Takze pripajam aj moj napad, osobne som odskusal ako darcek na svadbe a musim povedat malo to velky uspech
http://www.coolish.sk/doplnky-darceky/solnicka-... - Je to solnicka a korenicka ale fakt velmi pekna Vlado

milasik1903
6. sep 2013

Dobre ranko prajem. Prosim Vas, budem nesmierne povdacna za akykolvek vins, versovacku k 30. vyrociu sobasa. Dakujem velmi pekne.

nena13
8. nov 2013

Ahojte- neviete mi niekto poradiť dobrý hotel so živou hudbou a tiež welnesom?

lastom
31. mar 2016

ta smaltovana cedula je super napad, uz len vymysliet, co na nu dat napisat