Aký darček na 1. NARODENINY dieťaťa?

saska121212
20. feb 2020

Ahojte, čo ste kupovali svojim detičkám na prvé narodeniny ?
Mam chlapčeka, rozmýšľam nad kuchynkou (tu mi každý vyhovára, vraj to je pre baby) a nad trojkolkou. 🙂
Môžete mi prihodiť nejaké nápady 🙈

korunka1
20. feb 2020

@saska121212 na kuchynku je priskoro. To dieťa je ešte malé, je mu šuma fuk, čo dostane. Načo si robiť ťažkú hlavu

jaskolka
20. feb 2020

Kuchynka je príliš skoro, aj ta trojkolka sa mi vidí ešte príliš, veď ročne dieťa ešte ledva chodí, ak už vôbec,mozno nejaké plastové ešte,také malé. Ja by som klasiku volila, kocky, plastové auto(tatrovka), loptu, obrázkovu knihu s peknými ilustráciami. Ročne dieťa ešte veľa špeciálnych darčekov nepotrebuje, ešte to úplne nevníma ako zvláštny deň, že ma narodeniny

saska121212
autor
20. feb 2020

@korunka1 vďaka za odpoved, pýtala som sa na nápady, čo kupovali ostatne maminky svojim detičkam. 🙂

saska121212
autor
20. feb 2020

@jaskolka no môj behá už mesiac🤷‍♀️ Tatrovku a veľa hračiek ma, sj knižky, tak sa pytam

caramellka
20. feb 2020

My sme malej na 1. narodeniny dali Puky odrážadlo
https://www.mall.sk/odrazadla/puky-detske-odraz...

jaskolka
20. feb 2020

@saska121212 plastové odrážadlo napríklad?

fiafia
20. feb 2020

@saska121212 podla toho ci dom alebo byt. Ak dom tak napr zahradny domcek, kryte pieskovisko, odrazadlo. Ak byt tak stan s loptickami, hojdacieho konika, kocky, knihu, neviem ale na kuchynku je podla mna skoro. Moja o dost neskor pochopila naco je a funkcne sa tam hrala tak,ze varila pre plysaky nieco okolo dva a pol roka.

fiafia
20. feb 2020

@fiafia zabudla som napisat moja na rok dostala odrazadlo macka pu. Hralo, svietilo, malo opierky aby dietatko nevypadlo, rodic ho mohol tlacit a neskor ostalo len auticko. U nas sa teda vyuzilo a mala sa vozila na nom veeeelmi dlho

saska121212
autor
20. feb 2020

Bývame v byte, jedine čo nemá je to odražadlo, skúsim pozrieť🙂 ďakujem!

jaja23
20. feb 2020

@saska121212 nášmu sme kúpili Tatru tu oranžovú veľkú, skoro sa zbláznil 😁 sme ho v nej vozili, alebo si ju tlači po byte, naloží si ju niečím... Ma 19 mesiacov a ma stále využitie. Okrem toho to bol veľký balík, tak to ešte zvýšilo moment prekvapenia. Ale náš je veľmi na autá, neviem, ako vás.. Inak na vianoce sme mu aj my kúpili kuchynku, z lidla, má funkcie, že svieti a vydáva zvuky. Keby nie to, tak sa na ňu ani ne pozrie. Ale občas chodí s hrnca i, alebo v mikrovlnke zohrieva maca 😁

janickacrazy
20. feb 2020

@caramellka mne sa tiež veľmi páčilo, no moj malý na nom vobec nechcel byť, musela som ho predať, potom sme kúpili obyčajnú plastovú motorku za pár eur a na tej už behal ako drak 😀

vamajka
20. feb 2020

@saska121212 ja som neterke kupovala odrazadlo su aj take mensie od roka ide jar tak ho vyuzijete a uz ma 2 r. a stale sa na nom rada vozi

caramellka
20. feb 2020

@janickacrazy Našej sa práveže páčila, často sa na nej vozila, brali sme ju aj na výlety a na dovolenku. A na druhé narodeniny sme jej zas kúpili klasickú trojkolku s reťazovým prevodom, tá sa tiež u nás osvedčila.

martina1201
20. feb 2020

@saska121212 ahoj, tu trojkolky chcete takú na tlačenie či aby sa naucilo pedalovat? Ak na tlačenie, že bude sedieť a vy ho v nej tlačiť tak v pohode si myslím že môže byť. Ak na pedalovanie, tak to skôr odrážadlo kúpiť než trojkolku.

rachelkk
20. feb 2020

@saska121212 my sme kúpili to veľké elektrické auto kde si sadne a rodič to riadi
A super 😁

vierkainka
20. feb 2020

Kuchynka je super náhodou a nie je len pre baby. Ci už to kúpiš teraz, alebo neskor ked bude malý bude trochu starší, to je jedno.Možno teraz keď ma iba rok, tak si zo určite tak neuvedomí, ako keď bude starší, ale je to krásny darček. Ak sa ti páči, tak kúp. A inak... Na svete je koooopu chlapov šéfkuchárov.. 😁😁Možno aj tvoj malý bude od mala rad variť, aj keď zatiaľ len v svojej hrackarskej kuchynke. No a keby nie kuchynku, tak by som kúpila také to pekne plyšové detské kresielko, alebo hojdacieho plyšového koníka s opierkou chrbatika. My sme to kupovali synovcovi malému. 🙂

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
20. feb 2020

@saska121212 moj dostal teepee stan, lego duplo knihy oblecenie futbalovu loptu, uciacu vezu hracky do vody, taky domcek na rozne zamky

tinapa
20. feb 2020

@saska121212 Labyrint odomňa z bazárika..:?! sun_with_face:

majusska202
20. feb 2020

@saska121212 drevené kocky ma dva a pol a milujr ich dodnes

mimimami3
20. feb 2020

My sme kupili malemu (tiez byvame v byte) taku tu plastovu hojdacku (prevazovacku), byvaju aj v dizajne krokodila, husenice... i jeho sestry v mladsom skolskom veku sa na nej este hojdaju 😀 ...alebo mi este napada taka ta visiaca drevena hojdacka, kam babo posadis a da sa pripevnit nad zarubnu. pripadne ten spominany hojdaci dreveny / plysovy konik ci plastove odrazadlo alebo mozno furik, nase dievcata, ked boli male, tak s nim rady po ihrisku behali a vozili si v nom svoje "poklady"... skratka nieco, co dieta vyuzije zopar rokov. zvlast v byte je fajn sa zamerat na hracky (ci uz interierove alebo exterierove), ktore maju dlhodobejsie vyuzitie...

dzejsik
20. feb 2020

@saska121212 náš dostane knižku Nenásytná húsenička a drevené chodítko kombinované s vozíkom, inak len plienky ak sa bude rodina pýtať :D

lubi40
20. feb 2020

@saska121212 kupila som nieco taketo
https://www.toyeto.sk/penove-postavicky-do-vane...
paradne sa s tym zahra este aj teraz. Trojkolka je tiez OK a aj kuchynka je fajn, ale mozno az neskor. A inak moj chalan sa hra iba z kuchynkou. Kasle na auticka, vlaky, dinosaury. Bud si pozera knizky o zvieratkach alebo vari ;)
a btw. Najlepsi svetovy sefkuchari su chlapi a nie zeny, takze neviem, preco by to malo byt babske

lulula12
20. feb 2020

Na prve narodeniny nejako vela toho netreba, my sme kupovali taku podlozku na hranie a nejake tie hracky. Ale nejako sme to neprehanali.

lenka2710
20. feb 2020

@saska121212 kamoška teraz kupovala hojdacieho kona a také to kresielko, čo sa dá rozložiť ako gauč, my sme malej kupovali tuším kocky, zvukovú knižku, od našich dostala trojkolku
Ale poviem ti, bolo jej to suma fuk 😂😂 my bývame tiež na byte, keby sme kúpili chlapcovi tatru, tak nás dajú vysťahovať, mame super susedov 😂😂 mala sa potom o pár mesiacov neskôr hodne hrala s tými vkladackami, mala abecedu, hodiny a rybky s magnetom a udicou, s tým sa veru hrávala dosť dlho

oliviakatka
20. feb 2020

Môj má kuchynku aj bábiky ale dostal ich až keď mal rok a pol. Na prvé narodeniny dostal záhradný drevený domček so zasuvacim pieskoviskom a mal z neho veľkú radosť, vyhral sa v ňom celé leto ❤️

saska121212
autor
20. feb 2020

Ďakujem krásne za nápady! Tak kuchyňu necháme až na vianky, teraz sa posnažím nájsť nejaké hračky, mame maličký byt ale tiež sa mi paci ten teepee stan, odrazadlo
Inak ma aj choditko ktoré tlači, aj toho hojdacieho psíka ktorý hrá, kopec hračiek 🙈 tak nám vážne chyba už len to odrazadlo a teepee stan

miska_kal
21. feb 2020

@saska121212 a co tak nejaku tatrovku v ktorej ho budete moct vozit. to sa detom velmi paci a myslim, ze to je fajn darcek.