Aký darček dávate manželovi na Valentína?

paulinka17
8. feb 2021

Ahojte, kupujete si s manželmi darček na Valentína? Mne môj povedal že mi kúpil nejaký drahý darček a ja preňho zatiaľ nemám nič ani nemám žiadny nápad. Celkovo mi príde zbytočné dávať si na tento “sviatok” darčeky ale on ho už objednal a tak mu chcem niečo kúpiť aj ja len neviem čo vymysliet

engynka
8. feb 2021

My si nikdy nekupujeme darceky. Ale kedze cely minuly rok bol aky bol, nikde sme dokopy neboli, neustaly stres zo situacie, same negstivne spravy sa na nas valia, tak som sa rozhodla ze tento rok ho resp nas obdarujem. A kedze laska ide aj cez zaludok a my sme ten typ co milujeme vikendove kludne ranajky a tiez vikendove kavickovanie tak som nasla jednu kaviaren ktora robi brunch box a donesie nam balik s ranajkami dezertom kavou freshom pekne v medelu rano. Velmi sa tesim. Bude to super prekvapko a uz teraz viem ze sa velmi potesi

pininka1
8. feb 2021

Na valentina vacsinou len nieco sladke, alebo muz mne nejaky kvet. Tento rok som mu objednala dezert s vlastnym venovanim a fotkou nasich deti

weronika171717
8. feb 2021

@pininka1 vies mi, prosim, poslat link kde si to objednavala? 😍

kulumulu123
8. feb 2021

@weronika171717 toto by zaujímalo aj mňa

pininka1
8. feb 2021

@weronika171717 idem kuk, je to od Milky

pininka1
8. feb 2021

@weronika171717
@kulumulu123 baby firma sa vola your surprise. Cena bola so vsetkym tusim 15 eur ale da sa tam vybrat kopec veci

petamich
8. feb 2021

@paulinka17 my si vybehneme (tento rok objedname domov) nejake dobre jedlo a zvyknem partnerovi kupit nejaku lepsiu flasu whisky :D

denden77
8. feb 2021

ja mu vzdy kupujem flasu rumu, on mne kvety 😊

galixx
8. feb 2021

@engynka prosim ta ten brunch box si cez co objednavala?

ninusa221
8. feb 2021

Tym ze ja mam 2 tyzdne pred Valentínom narodky a on 2 týždne po Valentine meniny tak si nedávame nič😃 proste sme si minuly rok išli niekam sadnut dala som mu bombonieru on mne asi ani nič neviem neriešila som to😃 ( kyticu mi nekúpi reku dostala si drahu pred 2 týždňami😂) ten rok asi navarim dame vino kukneme telku..

tretiedieta
8. feb 2021

nie, nič si nekupujeme. Valentín je umelo vytvorený sviatok,aby si obchodníci zvysili tržby v čase po Vianociach kym príde Veľká noc, tak mi to už pred rokmi vysvetlila kamarátka.

petulda333
8. feb 2021

@tretiedieta aj keby ale je to pekny sviatok. A mimochodom co dnes uz nie je urobene ako dobry tah obchodnikov?!!
U nas muz objedna veceru a ja s detmi upeciem kolac. Najeme sa, dame si drobnost a ked deti zaspia, vytiahnem sexi pradlo 😀

veverickav
8. feb 2021

@petulda333 presne.... 100x radsej budem podporovať Valentina ako taky Halloween... strasidelne masky, party... black fridays...🤷🏻‍♀️

petulda333
8. feb 2021

@veverickav mne nevadi ani halloween, len nemam rada tie reci. Dnes je uz vsetko o tahoch predajcov. Ci den deti, den matiek, vsetkych svatych.. Ale ja sa snazim v tom najst nieco pekne a hlavne, je len na nas ci podlahneme tym tahom. Ved oslavit sviatky mozme aj inak

engynka
8. feb 2021

@galixx panenska kaviaren. Maju aj valentinsky ale ja som si vyskladala vlastny lebo mali v tom valentinskom frizzante a to my nepijeme.

tana85
8. feb 2021

urobim sushi a torticku, pre nas oboch, nic dalsie

panelacikova
8. feb 2021

@paulinka17 my si nekupujeme. my sme darčekom jeden pre druhého 🙂

diusqa761
8. feb 2021

Ahoj , kým partner nezačal robiť v zahraničí takže väčšinou teraz na Valentína spolu ani niesme, tak sme
si vždy dali "darček" že sme na ten 1 deň dali deti strážiť a išli sami dvaja na wellness aj tam prespali. 😁 Najlepší darček pri deťoch 😁 aj keď viem že teraz kvôli Corone to nieje možné .

lujza_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
8. feb 2021

Valentin je len biznis a tento sviatok neznasam! Takze my nic.

evaachesa
8. feb 2021

My Valentína neoslavujeme, no chlapa by mohla potešiť fľaša kvalitného alkoholu, rum/whisky?

pininka1
9. feb 2021

@lujza_ uvidim, mne to ma uz dojst dnes alebo zajtra, dam vam potom vediet.

autumm
9. feb 2021

Vždy ma fascinovalo ako valentin a halloween ludi rozčuľuje 😀 ano je to komercny sviatok. Den matiek den deti den žien.. všetko to su sviatky kde sa kupuje sprostosť až na to ze na tieto sviatky Nikto nikdy nepinda. Pritom pointa je istá. Kupit darček mame na den matiek? Prečo? Ved matkou je po cely rok nie len v jeden deň roku kedy jej mam kúpiť kyticu. Ja napriklad nemám rada sviatok "dušičky". Preto mna to je mega komerčný sviatok. Veeeela ludi cely rok nejde na hroby a zrazu kupuje kvety, vence a milión plastocych sviecok. A nezabudnime na najväčší komerčný sviatok Vianoce. Kde padnú stovky eur na hluposti. Ak to porovnáme s valentinom a 2 eurovou čokoládou tak to je nič.

leuska0910
9. feb 2021

@lujza_
@pininka1 ja som odtial na vianoce objednavala puzzle, klucenku a privesok a vsetko v super kvalite😉 aj dodanie bolo do tyzdna

ckatka
9. feb 2021

Ja ak sa mi podarí, tak spravím v nedeľu domáce burgre (a pokúsim sa upiecť aj žemle), a keďže sa snažím podporovať lokálnych majstrov, dala som mu vyrobiť opasok s inicialkami. Budeme mať čoskoro výročie, ale opasok je už doma, takže mu ho asi dám už teraz. Ešte som sa nerozhodla.

punka24
9. feb 2021

@paulinka17 my ideme tento rok na burger (buď si vyzdvihneme alebo donáška) lebo obaja zbožňujeme kvalitný burger a večer vínko... ešte som sa ho opýtala či niečo plánujeme na Valentína že dúfam že žiadne darčeky a pod. A tak nám z toho vyšlo toto... Minulý rok sme posedeli to sa ešte dalo ale tento rok len doma fajné papaničko... 🙂

merrysa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
obcanka123
9. feb 2021

@paulinka17 my sme si kupovali. Ale momentálne to už tak nerobíme, radšej si urobíme "svoj" deň. Objednavame obed, večeru, máme to ako deň pre seba navzájom ☺️

jablkovastrudla
9. feb 2021

Vobec neviem co tento rok. Ja dufam ze dostanem aspon kvety 😀
Inak muz sladke neje, alkohol nepije jedine jeden druh piva co momentalne nedovazaju.
Asi si objednane take away, dokonca to vyslo tak ze stary rodicia si beru maleho.
@autumm presne. A k tomu tie reci ze my sa lubime cely rok. Mne muz pravidelne kupuje oblubenu zmrzlinu, alebo ked vidi ze sa mi mina sirup do kavy tak bez toho aby som mu povedala ho donesie a podobne drobnosti. Ale to ze dostanem cokoladu na valentina je vlastne dokaz ze sa nelubime 😏

miskajulo
9. feb 2021

my si objednavame jahody v cokolade. vacsinou z chutnych kytic alebo chocoboss. Je to akoze pre vsetkych aj pre deti nielen pre mna. Alebo kolaciky od lulus..proste sladke na zjedenie. vecne darceky si nedavame.