Aký dar na krst dieťatka?

domi264
22. aug 2022

Ahojte, aký dar sa hodí na krst dieťatka, ale niesme s manželom krstní rodičia. Vďaka za tip ☺️

mec321
22. aug 2022

@domi264 ja by som kupila nejaku retiazku, nieco symbolicke, pekne na pamiatku. alebo drahsi kusok oblecenia.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deniseee
22. aug 2022

Davali sme privesok a aj nase deti dostavali rozne zlate privesky od rodiny. Krizik kupovali len krstni, ale kotvu a srdiecko zvlast dostali od inych clenov rodiny, boli spolu dohodnuti, aby sa neopakovali. Tolko od najblizsich, ostatni davali peniaze.

marca12
22. aug 2022

@domi264 bud peniaze alebo nejaku poukazku,ci uz do obchodu alebo na fotenie aj to je pekna pamiatka

lorin29
22. aug 2022

@domi264 keby mam byt krstná mama tak dám určite dáku retiazku poprípade zlaté náušničky ak by to bolo dievčatko ale ak nejdete byt krstný rodiča tak by som kúpila dáke knižky /hračky na motoriku a také niečo 🙂len neviem koľko má dieťatko

domi264
autor
22. aug 2022

@lorin29 novorodeniatko ☺️

lorin29
22. aug 2022

@domi264 tak by som kúpila dáke kontrastné knižky +k tomu malý balík plienok (plienok nieje nikdy dosť) 😁😁😁😁veľmi vďačný darček
Alebo darčeková poukážka do DM

zildo
22. aug 2022

@domi264 plienkova torta. Ja plánujem spraviť švagrinemu malému.Okrem plienok tam mozes vložiť vlhčené obrúsky, hračku,knižku alebo uteracik. Myslím,že to vždy poteší. Mňa to potešilo,keď sme dostali takéto niečo.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petricka22
22. aug 2022

@domi264 peniaze nikdy nie su na skodu, ale inak nejaku detsku bibliu. Teraz je aj albi biblia, to albi pero sa bude urcite hodit, ked trochu podrastie… ale za mna aj nejaka pekna hracka, napr. tie drevene little dutch hracky su krasne.

betka233
22. aug 2022

Pekna plienkova torta alebo kos s uzitocnymi vecami pre babo 👌 resp kombinacia torta/kos v hodnote napr. 50€ + obalka napr. 50€

blondinera
22. aug 2022

Urobila by som darkový kôš,krasne vecičky kúpite aj v Pepcu,nejaké podbradníčky,hračky do rúčky,čajíky pre bábo atď...alebo plienkovú tortu urobiť,ja som to všetko robila,ale manžel bol krstný .

optame
22. aug 2022

@domi264 darcekova poukazka,( nech si rodicia vyberu pre drobciatko co potrebuju), mozno k tomu nejaku bud hracku alebo vesele bodynko 😉 nie ste krstni rodicia,tak staci taka malickost podla mna

mariafere
26. aug 2022

@domi264 ja by som dala vyrobiť alebo by som doma vyrobila plienkovu "tortu" plus okolo plienok drogériu a dve tri body.

mariafere
26. aug 2022
mariafere
26. aug 2022

@domi264 môže byť aj menšia podľa mňa zlato darujú často krstný rodičia.