Ako ste prežívali vlastnú svadbu po emociálnej stránke?

9. mar 2021

Ako ste prezivali vlastnu svadbu?? Myslim po emocionalnej stranke. Ja som totiz osoba velmi emocionalna osoba, rozplacu ma filmy, dojemne chvile. Viem uz dopredu, ze by som plakala ci pri oltari, pri gratulaciach. Je to normalne? Nepozerali by hostia na mna ako ma blbca co plače na vlastnej svadbe? 😃😃 Nedá sa to ovplyvniť.

pribinak
9. mar 2021

Nevesty neplacu, nechcú si pokaziť make up 🤣🤣🤣🤣

jance333
9. mar 2021

ja som sa skoro rozrevala cestou v aute do kostola. ked trubili auta a vsetci sa usmievali a mavali. vzdy, ked ide okolo mna svadobne auto, zaslzia mi oci. i teraz mi slzia 😂
potom v kostole to na mna chvilu islo, ale ono je to taky trochu stres, vnimas to inak. akurat pri gratulaciach sa rozplakal moj chlap 😂 on je velmi citlivy. a potom uz ok.
daj si vodeodolnu spiralu a prezijes to.
btw, my sme to tradicne odpytovanie od rodicov nemali. tam by bolo slzave udolie, tak toto sme vypustili radsej 😂

kvecinka321
9. mar 2021

Ja som cely sobáš prerevala od začiatku ako sme prichádzali k oltáru až kým neprešiel posledny gratulant 🙈 cez kázeň som sa trochu upokojila ..

medulienka81
9. mar 2021

ja som tiež citlivý človek , všeličo ma rozplače, ale svoju svadbu som si užila úplne bez slz, taká vyrovnaná a šťastná žena bez trémy...proste môj den ktorý bol krásny

tyrkysova_kobyla
9. mar 2021

Ja som skor racionalny typ, ako emocny, len tak so mnou nieco nepohne 😀 Takze den svadby bola pohodicka bez slz, len s kopou smiechu a zabavy 🙂

pseudomonas87
9. mar 2021

No my sme revali strašne pri odobierke, to bola proste katastrofa najväčšia......keby som vedela, že budeme tam rumadzgat žiadna odobierka by nebola....v kostole som sa držala, MM ten mal problém aj áno povedať...taký bol hotový....potom už bolo všetko ok.....a ďalšie revy boli keď sa dcéra narodila, to sme s mužom ani na oči nevideli......

nafka0483
9. mar 2021

My sme nebyvali u rodicov uz par rokov pred svadbou, takze sme nerobili odobierku. Ani nic take, ze poslednu noc spime osobitne a uvidime sa az na obrade. Od rana sme sa chystali spolu, doladovali detaily, uzivala som si kazdu sekundu dna 🙂 som tiez velmi emotivna, myslela som si, ze budem plakat vkuse, ale bolo to v pohode 🙂 na obrade so pocula, ze rodicia placu, vtedy som mala na krajicku, ale preslo to. Neplakala som ani na obrade, ani pri gratulaciach, ani pri prihovore otca, ani pri rodicovskom tanci - to boli momenty ked som si myslela, ze budem. Ale v tej chvili som prekypovala pozitivnymi emociami, usmievala sa a cele si to uzivala 🙂

elenita
9. mar 2021

No ja mam o par dni sobas a uz teraz mi je od dojatia do revu, ked si predstavujem, ako k nemu kracam, alebo ten svadobny pochod 🙈😅

kliatana
9. mar 2021

Aj ja to mam tak, ze ma rozplace aj film ale na svadbe som mala take stresy, ze ani slza zo mna nevypadla a skor moj drahy mal slzy na krajicku.

vroni
9. mar 2021

Ja som si cakum prask organizovala celú svadbu sama, takže som do posledného dňa nemala čas ani sa nadýchnuť. Večer pred svadbou to na mňa plnou silou doľahlo a predvečer svadby som romanticky strávila prevesená na záchodovej mise. Na druhej strane, úplne to zo mňa odplavilo akýkoľvek stres a v deň svadby dom bola úplne zenovo pokojná a spokojná.

bubinko1506
9. mar 2021

V den svadby sme zaspali, takze chystanie na fotenie bolo trosku hekticke. Byvali sme spolu, odobierku sme nerobili. Pocas fotenia sme sa perfektne bavili, fotili si nas Japonci, Anglicania (akurat pocas ich rozlucky so slobodou). V kostole to bolo tiez vtipne, moj otec prezival, ze ma mal viest k oltaru - 3x som mu vravela, ze mi stoji na satach, 3x mi povedal, ze dobre🤣. Brat skoro skolaboval, ked zistil, ze ako moj svedok musi stat pred oltarom za mnou (chvalabohu, ze moja druzicka mala tapku vodky v kabelke)🤣. Pocas obradu dostal knaz zachvat smiechu. Hm, na slzy sme fakt nemali cas🤣🤣🤣

hori
9. mar 2021

proti prilisnym emociam odporucam, aby ste si svadbu organizovali uplne sami, za minimalnej pomoci rodicov ci pribuznych... bola som v takom strese ci vsetko vyjde tak, ako ma, ze jedine, co som chcela - aby uz bol druhy den... 😉

pininka1
9. mar 2021

Ja som sa velmi bala, kedze ma rozplace hocico a sestrinu svadbu som prerevala. Nakoniec plakal moj muz a ja som sa o polnoci pristihla ze som stale v jednom krci s jednym usmevom az ma sanka bolela, ale ok, hlavne ze som sa nezrevala.

doda26
9. mar 2021

ja som strasny placko na svadbach...inak vobec, skratka len svadby...a na svojej som sa drzala, aj ked som kracala ulickou, aj pocas obradu, aj pocas gratulacii, az v sale mala pripitok moja kamoska a potom manzelov svedok a to ma dorazilo a plakala som jak deco 😂😂 a potom este ma to chytilo pocas cepcenia, ale to kvoli tomu ze ludia ostatni plakali, ale ja si myslim ze je v pohode na svadbe plakat od dojatia, a nikto sa na teba nebude pozerat ze co robis 😊 je to mile 😊

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
10. mar 2021

Ja placem velmi casto a hocikedy ale na vlastnej svadbe som neplakala.
Nebol cas... robila som velmi vela veci sama. Nikto z hosti neplakal Muz sa dostavil pred oltar. Bola to skvela svadba a ja som bola stastna a tych par problemov co sa stalo mi nedokazalo pokazit radost.
Pocas pripravy a obliekania som mala spolocnost 4 kamosiek a mali sme skvelu zabavu.
Kracajuc ulickou som bola nervozna z tolkej pozornosti ale potom muz zhykol ako skvele vyzeram a bolo vsetko fajn.
Gratulacie boli skor mile ako dojemne
Pocas pripitkov mi trochu zvlhli oci ale bolo tam tiez vela srandy.
Prvy tanec sme mali tajne nacviceny valcik a polovica hosti skoro spadla na zadok, lebo muz je typicky ozembuch-hokejista a nikto by od neho necakal vykrucacky.

medeaa
18. mar 2021

ja som si netihla nic poriadne uvedomovat, taka som bola nervozna 😂 a do placu mi bolo nonstop a ked som videla svokru plakat ked nam gratulovala, nebolo cesty spat a uz som revala aj ja 😂

elenita
18. mar 2021

Po tejto sobote mozem povedat, ze som tristvrtku obradu prerevala od dojatia...mojmu manzelovi vyhrkli slzy hned, ako ma 1.krat zbadal v svadobnych satach ❤ A pri gratulaciach plakala cela jeho strana, kedze ich maminka sa svadby nedozila.