Ako ste prekvapili muža k jubileu?

so_nya
13. feb 2019

Ahojte, dámy 👋🏼
Blížia sa okrúhloviny môjho najdrahšieho a mňa akosi opustila originalita 🤷🏻‍♀️ Podeľte sa o svoje skúsenosti, aké prekvapenie ste prichystali pre svojho muža k jubileu vy? Darček, výlet, udalosť... čokoľvek 🥳😉

monikafeliz
13. feb 2019

@so_nya my sme boli s manželom 8 rokov, kopec fotiek v počítači ale nemali sme zatial založený ani jeden album. A kedže sa nám už aj synček narodil, tak som (teraz už bývalému) manželovi dala vyvolať fotky z každej udalosti na ktorej sme boli, každú vydarenú momentku, synčekove fotky, a založila som takto dva fotoalbumy, ktorým sa veľmi potešil. Dala som mu čisto len tieto dva albumy, bol veľmi rád

pukavica
13. feb 2019

Mozno by ste sa mohli niekam vybrat len vy dvaja. Chlapi nie su moc na materialne darceky a chvilam len s tebou by sa isto moc potesil

natalonkasandritka
13. feb 2019

Ja som sa inšpirovala 50 odtienmi a zariadila som v detskej izbe červenú mučiareň, bolo ti veľmi prekvapive.

17juraj17
13. feb 2019

@so_nya Zavolaj mu na oslavu striptera. Garantujem ze to cakat nebude😝 Ale inak velmi zalezi aky je a co ho zaujima. Moze to byt od zlateho prstena cez skok padakom az po rocnu zasobu piva.

simonkaba
13. feb 2019

tiez sme nemali ziadny fotoalbum ani vytlacene fotky, tak som mojmu drahemu dala kupila k 30tke velky fotolalbum kde som mu vytlacila spolocne fotky od zaciatku vztahu pekne v linii, najprv len nase potom uz aj so psikom co sme si kupili, vylety a predsvadobne foto a nechala som tam priestor ked som po case doplnila fotky zo svadby a svadobnej cesty na Islande a na konci albumu som vyrobila obalku kde som mu dala kupon na vystup na Gerlach 🙂 na zaciatku mal par peknych slov ❤

ale tak zalezi aj na zalubach, co ma rad... k 25tke som mu dala vyrobit fujaru lebo som vedela ze si ju vzdy prial ale ani netusil ze mu ju naozaj kupim...

so_nya
autor
13. feb 2019

@natalonkasandritka nejakú fotku nemáš? 😃 na to by som sa pozrela lebo to by ma teda nenapadlo 😁

kathhii
13. feb 2019

@so_nya
Najlepsie ked nic nekúpis, to bude prekvapenie :DDD
Asi by som kúpila nejaký zázitkový darček, ak na také veci je, nejaká adrenalinová jazda na okruhu, zoskok padákom... Neviem, podľa toho čo má rád...

cialota
13. feb 2019

osobne by som riesila nieco zazitkove 🙂 aj nejaky adrenalin do ktoreho by ste isli spolu, to by mohlo byt super, ten moj by sa takemu darceku potesil 😉

kammik
14. feb 2019

ten môj si na darčeky nejako nepotrpí, jedine ak by som mu kúpila lístky na futbal, nejaký víkend alebo niečo také, čiže u nás len takéto darčeky frčia 🙂