Ako ste oslávili svoju 30tku?

21. jún 2021

Zaujima ma to, pretoze v septembri oslavim 30 rokov a mne osobne by nevadilo oslavit toto jubileum iba s manzelom a synom (ten je vsak este malicky aby to vnimal) a potom este s par kamaratkami, s kazdou osobitne ked sa stretneme (navzajom sa nepoznaju). Problem je, ze moja sestra dvojicka ako ju poznam 30ku oslavi vo velkom a bude sa s fotkami predvadzat na soc.sieti. Vadi mi, ze sa s nou porovnavam ale mam pocit ze k tomu aj ona prispieva ked sa vychvaluje kolko ma kamaratiek. Mam pocit, ze nebyt jej tak lahsie prijmam samu seba taku aka som. Niekedy sa tlacim do situacii len preto aby som sa jej vyrovnala, aby som sa ukazala.

Preto ma zaujima ako ste Vy slavili svoje 30te narodeniny a co si myslite o tom ked niekto neusporiada velke stretko aby oslavil jubileum. Dakujem za Vase odpovede🙂

hettinka
21. jún 2021

Ja nemám rada oslavy, môj muž tiež nie, takze ani jedny “okrúhle” narodeniny sme extra neoslavovali. Len s najbližšou rodinou a s deťmi doma.

ofzuza
21. jún 2021

Oslavuj tak, aby to teba urobilo stastnou. Moja oslava bola iba v kruhu najblizsej rodiny u nas doma, manzel uvaril gulas a hotovo.

marseillefan
21. jún 2021

Nijako.. nerobil som oslavu na 30ku, nerobil som oslavu na 40ku a neurobím ani oslavu na 50ku. Ani pre najbližších... Neznášam byť stredobodom pozornosti...

luccija
21. jún 2021

Nemala som ziadnu oslavu s kamaratkami mala som pol rocne dieta a isla s rodicmi a muzom na obed.Preco chces s nou superit o fotky na soc.sietach?

leuska15leuska15
21. jún 2021

Nechápem, načo sa porovnávas so sestrou, čo ste malé deti? Pochopím v 15 rokoch, aj v 18,s prizmurenim oka ešte aj v 20. Ale v 30?? Ved to je jasne, ze každý sme iný, jediný s kým sa máš porovnávať si ty sama dnes voči sebe samej včera. Pretože sa mame snažiť byt každý deň o čosi lepší ako včera. Porovnávajú a chvália sa nevyrovnani ľudia, tak skus skôr zapracovať na sebe.
K oslave - pozvala by som len na obed rodičov a svojich súrodencov a na ďalší týždeň na obed svokrovcov respektíve možno manželovych súrodencov. Vieš, ono im to môže byť ľúto keď ich nezavolas. S kamoškami kľudne osláv po jednom, keď chceš. Ono ti môže byť fakt jedno, ako to oslavujú ostatné baby. Sú stred sa na to co urobí šťastnou teba a tvoju rodinu a dobrých priatelov

zuvelyn
21. jún 2021

nijako, maznel ked prisiel z prace mi doniesol knizku a vlastne mi pripomenul ze mam narodeniny :D tak som si k nej naliala deci vina a mala som pekny vecer ako kazdy iny :D

struhanka
21. jún 2021

S rodinou a 2 kamarátkami sme mali gulášovku so športovými hrami a ešte bola jedna oslava s kolegovcami.

katenka858
21. jún 2021

V porodnici 😊 1. som mala 30, 2.vecer mi odisla voda a 3.rano sa mi narodil syncek...moj darcek k narodeninam 😘takze oslavu sme nemali, rodina ked prisla pozriet maleho podala darcek hned aj mne a bolo vybavene...

helixa
21. jún 2021

Ja som svoju 40 oslávila takto: mala som 3,5 ročnú dcéru a polročné dvojičky, preto som nebola schopná absolútne nič chystať. Napriek tomu mi prišla teta zagratulovať, čo som bola síce rada, ale zároveň mi vytkla, že som ju nepozvala. Povedala som jej, že veď každý vie, že mám 40, tak bude vítaný, keď príde. Ona sa odula a je mierne odutá už 6 rokov. Vadí mi to? Nevadí. Nikto Ťa nemôže nútiť oslavovať, keď na to nemáš chuť.

hederamonstera
21. jún 2021

Oslava ma byt pre teba, takze si ju sprav ako chces 🙂
Ja som mala 3 oslavy😂 jednu s mojou a manzelovou najblizsou rodinou, druhu s mojimi 3 kamaratmi, tretiu s manzelovymi kamaratmi (akoze su aj moji, len sa nepoznaju s mojimi kamaratmi). Vsetko u nas doma ala grilovacka 🙂 ale ja tak oslavujem kazde narodeniny😂

katkamatka7
21. jún 2021

Tri dni pred 30 som dostala voľno v práci na tri dni, bez mojej žiadosti. Žiadnu oslavu som nechystala, so spolubývajúcimi sme šli na výlet. Na deň narodenín som mala opäť začiatok šesťdňovej pracovnej šichty. Od rodiny som dostala sms.

amelie2017
21. jún 2021

10 mesacna mala horucku, ja tiez a svokra v ten den pochovala manzela, takze muz priletel domov az o 22. Keby niet tychto okolnosti, isli by sme niekam na skoru veceru. Casy, kedy ma bavilo oslavovat narodky 2 tyzdne su uz za mnou. Ale dcerine si uzivam.

vevuska1990
21. jún 2021

Ahoj ja som oslávila 30tku na chate s Rodinou a mojimi naj ľuďmi bolo úžasné oddýchla som si a oslávila ( len ja ešte nemám deti ) keby mám tak iba doma urobím taký pekný deň si s manželom a deťmi)

kubkovamama
21. jún 2021

Neznasam oslavy a tiez mam sestru 😁 no nikdy sme "nesutazili" a ona tiez neznasa oslavy a rodinne zrazy. Na 30tku aj vsetky narodky si v rodine vzajomne zavolame,poprajeme,to je vsetko. Ak mame moznost sa naraz stretnut davame si iba malickosti.Na 30tku teda nic výnimočné oproti beznym dnom.

majkaocka
21. jún 2021

No ja som mala minulý rok v septembri stihla som osláviť len z manželov rodinou a s mojou uz nie bo už bol zakaz ale to len také posedenie poprípade grilovania na záhrade najprv mala byť chata a vyšlo veľmi zle počasie a malo to byť vonka tak sme to zrušili.

autor
21. jún 2021

@marseillefan presne, ani ja!

adamadent
21. jún 2021

Mama mi dala urobiť tortu rozkrojili sme si poobede ku káve v nedeľu. 2 fotky s deťmi a manzelom a hotovo.

thereisabear
21. jún 2021

Nijako, teda myslím že sme mali tortu a došli rodičia, ale bola to klasická návšteva. Predstava "párty" s kamarátmi ma skôr desí 😅

jana_eyre_2
21. jún 2021

Každé moje narodeniny sú také: ráno sa zobudím, muž sa po mne zobudí, vytratí sa nenápadne aby mi prichystal darček, deti sa tiež tvária nenapadne.. všetci mi zagratuluju, dajú darčeky, vyrobené a kúpené, kvety ja sa teším a je po oslave .. cez den mi príde pár sms od širšej rodiny a pár priatelov.. tak to bolo aj na 30tku, a bude aj na 40tku.. ja nerada nejako sa tvarim oslavovacne.. ak má niekto na oslavu pozve, tak sa snažím tváriť zúčastnene, ale tie moje narodeniny mi maximálne vyhovujú..

monkasponka
21. jún 2021

Ja som sa den či dva pred 30 odtrepala vlakom do Prahy a sama som tam stravila cely vikend.. nikdy nezabudnem, bolo to super 🙂... aj fotiek mam milion 😀

autor
21. jún 2021

@luccija nejde o fotky. Ja velmi malo zverejnujem na fb. Ani instagram nemam.

gladys_07
21. jún 2021

Moja oslava bola velmi komorna, ale ine Ti chcem napisat. Ty sestre vycitas, ze dava fotky a posty na socialne siete aby podnecovala tvoju zavist? Divne. Ak by to tak naozaj bolo - nie je publikum, nie je divadlo. Ja by som ti poradila sa na 3 mesiace vymazat zo sieti a sustredit sa na to, co mas Ty, kolko stastia mas v zivote. Pretoze - a za tymto si stojim - ti naozaj stastni ludia o tom nepotrebuju presviedcat svojich followerov.

nerya
21. jún 2021

Nijak, mala som vlani, ja už narodeniny pár rokov neoslavujeme a zatajujem, takže nikto v okolí nevie, ani 30tka má nedonutila oslavovať. Ak nechceš, neoslavuj. Je to tvoja vec

elizabet173
21. jún 2021

myslím si, že zbytočne riešiš, ako oslávi 30, tvoja sestra. Osláv ju tak, ako sa páči tebe. Ja som oslávila len s najbližšími, doma v obývačke, neznášam oslavy, som prekvapená, že sa nás toľko v tejto diskusii našlo s podobným zmýšľaním. Ja som už oslávila aj 40. iba s pár najbližšími sme išli na obed a dezert do reštiky, bola nás myslím šesť. Nemám potrebu dávať svoje fotografie ani foto mojich blízkych na sociálne siete, ani som to nikdy nerobila, ani s nikým nesúťažím, kto má viac priateľov, pretože mi nezáleží na množstve ale na kvalite. Popracuj na svojom sebavedomí a nebudeš mať potrebu riešiť takéto hlúposti.

elizabet173
21. jún 2021

keď nejde o fotky, o čo teda ide? Prečo nedokážeš žiť svoj život bez toho, aby si sa so sestrou porovnávala?

sapetka
21. jún 2021

Mne moj muz pripravil prekvapenie na kyzdy den od pondelka do piatka a v sobotu mi pripravil oslavu s mojimi kamaratkami. Bolo to cele pekne a napadite

ajko2011
21. jún 2021

Mňa to síce ešte len čaká budúci rok, ale už teraz viem, že nič neplánujem a ani nebudem plánovať. Ja nie som ten typ, že teraz budem robiť "párty" lebo mám narodeniny. Nepotrpím si na tom. 🙂 Poteší ma ak si niekto spomenie a napíše alebo ak sa rodičia, súrodenci chcú stretnúť. Taktiež ma poteší ak mi manžel pošle kvety (ako posledné narodeniny) lebo nebol doma (bol na kamióne). ❤️
Ale zase robiť oslavu mojim chlapcom (manželovi a synovi) mi problém nerobí. 🙂 Narodeniny majú s 3 dňovým rozdielom tak sa už manžel "zvezie" so synom.😂

1mina
21. jún 2021

Ja budem este len mat 30 zachvilku a presne hrozne nerada organizujem oslavy (a najviac svoje) a svoju 30tku planujem oslavit pekne v tichosti doma s muzom a detmi dame si torticku a tot vse 🙂 a budem stastenjsia akoby som mala robit party a volat kopu ludi 😁

autor
21. jún 2021

@vevuska1990 to si pekne napisala, dakujem!🙂

autor
21. jún 2021

@thereisabear presne, aj mna😁 vdaka za odpoved!