Ako ste oslávili 30tku?

17. jan 2023

Cavte rozmyslam nad velkou oslavou co by ma vyslo draho alebo uplne malou v kruhu rodiny, nic medzi 😂 nechce sa mi oslavovat vobec sa netesim, len kvoli rodine, potom sa bojim, ze ak neoslavim budem lutovat. Kamaratky nemam a rodina je slusna dame si obed tortu a padla, ziadna zabava. Ako by ste to riesili vy a ako ste oslavovali vy?

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zemiakovysalat
17. jan 2023

Chvala Bohu bolo kovid obdobie tak len dvaja s partnerom v chate 🤭

petronellla87
17. jan 2023

Ja si oslavu 30tky moc nepamatam tak asi dobre😂😂😂 Bola som s par kamosmi na chate, a potom som oslavovala este doma iba s nasimi a segrou

klarissa25
17. jan 2023

Ja idem mat v marci...ale nechcem robiť nejaké veľké haloo. Pozvem ľudí ktorí sú mi blízki, objednám nejaké misy, sushi, pokecame, popijeme a hotovo

paulinam99
17. jan 2023

30-tku ?
Už si to nepamätám .... 🙂))

zuzulka558
17. jan 2023

Na oslavy nie som narodena ale dali sme si z manželom a dcérou výlet na Lomnický štít presne na dátum narodenín

kvetinka75
17. jan 2023

nič špeciálne, zákusok káva u nás doma, pozvali sme iba mojich rodičov a svokru. Nerobila som cirkus že sú okrúhle. Až 50ku budem nejako viac ,,oslavovať,, Niečo v reštike - obed a hotovo.

domcci72
17. jan 2023

mala som oslavu s kamaratkami a potom s rodinou, nic nejako velke, s kamoskami sme si boli posediet, na drinka a s rodinou sme si doma urobili grilovacku 🙂

liusa82
17. jan 2023

doma na gauči😀 ja by som za takéto oslavy ani peniaze nedala..škoda prejesť a druhých hostiť..to si radšej odložím na nejaký výlet alebo dovolenku alebo si pokúpim sama niečo pre seba za ušetrené ako za takéto rošambá dávať.Ale ja som introvert neznášam byť v centre pozornosti takže z časti aj preto

zuzulka558
17. jan 2023

@liusa82 celá ja tiež som taká

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka13
17. jan 2023

Bohužiaľ bol Covid. Takže som zbytočne plánovala. S tým bowlingom to nie je zlý nápad...

jaroe
17. jan 2023

nie som oslavovací typ. Pre mna zial len stres, ziadna radost. Takze oslava spocivala v spolocnej veceri v restike s mojim muzom, dietatom, mojimi rodicmi a bratom....

januska12323
17. jan 2023

Torta a chlebíčky doma v kruhu rodiny. Neviem načo platiť obrovské peniaze za niečo čo si ani neužijem. Kamarátky nemáš tak koho chceš pozvať? Rodičov a súrodencov? Maximálne by som na obed zajednala stôl v krajšej reštaurácii, najesť a domov.

lauriik
17. jan 2023

Ja som nerobila oslavu. Iba s muzom a detmi sme isli na veceru (ale to chodime kazde narodeniny). Ja som introvert, necitim sa dobre v centre pozornosti. A este su to pre mna aj vyhodene peniaze 🤷🏼‍♀️

michaela412
17. jan 2023

Robila som oslavu, lebo nás bolo cca 50 ľudí a radšej takto jedno naraz ako každý víkend nejaká návšteva 🙂 (ale zas oslavovala by som celý rok 😀) tesne pred koronou som to stihla 😉

eskop
17. jan 2023

Ja som mala kovid na moju 30tku😃😃😃 takže 10dni sme boli mimo. A potom sme spojili oslavu s dcérkou mala 1rok. V restike obed s rodinou a torta a dovidenia

ivangeline
17. jan 2023

Budem mat coskoro a vychadza to na sobotu,no kedze bude uz aj male babo,tak zavisi od neho. xD Naj by pre mna bolo ako darcek,keby svokrovci postrazili na nejake 3h deti a my si s manzelom vyjdeme niekam s mini babom na sebe. :D

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
casavina
18. jan 2023

Na pohotovosti so zubom, ktorý šiel vonku...

bbalin
20. jan 2023

Určite osláv, predsa len to je okrúhlica a s odstupom času by ti to mohlo byť ľúto, hoci chápem, že oslavy nemáš rada, predtým som bola aj ja taká. No aspoň s rodinou si daj nejaký spoločný obed aj s tortou alebo večeru a zvyšok dňa si kľudne dopraj niečo pre seba-masáž, kozmetičku alebo si niečo sama sebe kúp 🙂 prípadne večer nahovor nejaké kamarátky alebo kolegyne na disko alebo drink, ak máš pocit, ze oslava by bola bola len taká "aby bolo"

mikadooo
20. jan 2023

Nijak. Mala som dvojtýždňové bábo doma. A potom sa na to zabudlo. Oslavovala som 40tku v rodinnom kruhu (aj s manželovou rodinou) a už nikdy viac. Boli sme len na obede v reštike, plus káva a torta. A to som nečakala, aké nervy to budú, zorganizovať len najbližsiu rodinu 🤷🤷🤷. Na 50tku sa vybodnem. Mala som z celého dňa len nervy a stres, dostala som nejaké nepotrebné darčeky, aj keď som vyslovene všetkým povedala, že NIČ nechcem. Alebo spravím proste len nejakú grilovačku na záhrade s latrínou a nech si každý príde kedy chce a ako chce a nech je a pije čo chce, alebo nech si donesie vlastné jedlo, budem to mať už v paži (dúfam).

zuzi0911
20. jan 2023

Akurát v ten mesiac vypukla korona...čiže doma s deťmi a mužom,ale mali sme krásnu tortu 😊

evkamotka
22. jan 2023

Pozvala som rodicov, starych todicov a surodencov s rodinami. Dali sme si v restike obed a tortu. Som uplne spokojna

zuzanockamt
22. jan 2023

Len v úzkom rodinnom kruhu, s ľuďmi, ktorí sú pre mňa najviac - rodičia a súrodenci.

diamand2326
22. jan 2023

Nijako, s mužom a deťmi na obede v reštaurácii. Nemám rada oslavy. Len tie absolútne súkromné. Muž a deti.