Ako sa oslovujú Dominikovia?

nathuska
17. aug 2013

Ahojte,paci sa mi meno Dominik,ale vsetci mi hovoria ze mu budu hovorit Domino a to uz sa mi vobec nepaci.poznate nejakych Dominikov?chcela by som vediet ako sa im hovori.dakujem 🙂

bublinka711
17. aug 2013

Dominik, Domčo, Dominko, Domko, sem tam aj Dominičko - ale iba veľmi zriedka 🙂, ale áno, medzi chalanmi v škole bude s veľkou pravdepodobnosťou Domino ☹

elise
17. aug 2013

my máme bratrancovho syna dominika a hovoria mu domčo alebo niko alebo dominik 🙂

millatina
17. aug 2013

Ahoj, mi máme Dominika a zatial mu nikto este Domino nepovedal. Voláme ho normálne Dominik a skrátene Niko. Tak ako ho budete volat vy, tak ho bude volat aj okolie v ktorom sa bude pohybovat a ked sa dostane do školy napríklad tak deti si nájdu prezývku na hocijaké meno takže to je asi jedno 😉

ejuska79
17. aug 2013

sestra ma dominika a hovorí mu domko, mne sa to moc nepači, ja mu hovorim celym-dominik, niekdy zo srandy domčo...domino som ale este nepocula..

lucmarc
17. aug 2013

ja mám Dominika, voláme ho Domko, Dominko..však aj samotné oslovenie Dominik je samo o sebe pekné... 🙂

dasiacik
17. aug 2013

Ano,ja mam kamarata Dominika,a v partii ho volaju
vsetci Domino 🙂

bbtina
17. aug 2013

Ja som dala synovi meno Dominik reku budeme ho volat Niko ale po väčšinou ho oslavujeme Dominik alebo Domco, svokra ho vola Domko a bracek Do v lepšom prípade Domdo 🙂

gilmorka
17. aug 2013

Syna volame Domi, Domko, Niki alebo celym menom

denise01
17. aug 2013

Dominik je pekne meno, ja mam krstniatko a volam ho Dominko, ak sa ti paci, nevahaj

moon1979
17. aug 2013

ach ... ja nechápem, načo je dobré komoliť kadejako mená? však ked sa volá Dominik, tak ho tak treba aj oslovovať a nie vymýšlať kadejaké mnohokráť až stupídne zdrobneliny a skomoleniny ... 🙄 🙄 🙄

gabikkas
17. aug 2013

@nathuska ahoj,
my mame sice Dominiku 🙂 volame ju Domka, Domca, Dominika, Domi....ale manzelov brat dal chlapcovi meno Dominik, a volaju ho Dodo, Domko, Dominik.

katren
17. aug 2013

ako ho budes volat ty, tak ho bude volat aj okolie 🙂 ....a ak sa ti nebude pacit, ako ho oslovia /Domino/ tak ich jemne upozorni, ze tak sa nevola a vola sa Dominik....
ja mam Dominiku a nikto jej inak nepovie....tiez som par krat musela inych upozornit a potom v pohode 😉
sestru mam Mariu a dodnes si pamatam, ako mamina upozornovala, ze to nie je Majka, Maris a pod. ale Maria.... 🙂

malinkaaninka
17. aug 2013

ono ide aj o zvyk.možno ho časom sama začneš volať Domino.Inak,syn je Matej,tak som ho krstila,napriek tomu,sem tam zvreštím Mates...

cecil36
18. aug 2013

Moj dedko bol Dominik a teda netusim ako mu hovorili v detstve, ale ako dospely mu kazdy hovoril Domin. 🙂

barcelona94901
18. aug 2013

známej brat je Dominik(33rokov),pamatám si ho ako spomínané Domino.a Domčo .všetci ho tak volali
dalšia má (9ročného) Dominik ho oslavujeme iba my ,zvyšok ho volá ,Dodo,Domino,v škole aj Domček ,Domi

lejlla
18. aug 2013

no urcite sa nevyhne aj takemuto osloveniu v skolke,skole...inak Dominik je najkrajsie potom Domko,

beatrice28
18. aug 2013

kamoška má syna Dominika a volajú ho Domino

demartka
18. aug 2013

Náš je Dominik,Dominiček,v škole boli pokusy volať Domino,ale trvá na tom,aby ho volali celým menom -Dominik.Raz prišiel zo škôlky,že pani učiteľka mu škaredo povedala-papaj Dominko🙂nemá rád rôzne podoby svojho mena a nereaguje na ne...

chiarinka
19. aug 2013

Domino al. Miňo

veronikam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bmagdalena
28. aug 2013

My máme syna Dominika a voláme ho podľa situácie alebo ako nám práve príde vhodné....Dominik, Dominko, Domko, Domčúrik, Domček, keď hnevá aj Domčo.
V škôlke ho deti volajú Dominik a Dominiček. 🙂

m_ij_ka
28. aug 2013

Domino

slobodnamaminka
28. aug 2013

sesternica ma Dominika a volaju ho Nik,Dominik aj Niko

princezna_bosorka
25. jan 2024

@moon1979 pretoze Dominik je dllllllhe a neprakticke v beznej reci napr?

moon1979
4. feb 2024