Ako pripraviť romantický večer?

10. júl 2021

Ahojte žienky, poradte mi, ako pripraviť pre priateľa pekný romantický večer na zajtra 🙂 Zaujíma ma konkrétne jedlo ale len niečo ľahké nič na vyváranie mám od dnes navarené, ale proste romantika je romantika 😁 A takisto ako pripraviť spálňu chcela by som aby aj naoko bolo vidno, je jasné, že nejaké sviečky, ako ako ste prekvapili partnerov vy? 🙂 Ďakujem za rady, blbé poznámky ignorujem

tosomja
10. júl 2021

Tak ty vieš, čo má rád...
Môj na večeru má rád zeleninový šalát s rukolou a volskym okom 😄 a radler ... A urobila by som mu masáž. Potom spoločná vaňa. A do spálne by stačilo prezliecť periny za voňavé. 😊

elizabet173
10. júl 2021

ty ho predsa poznáš najlepšie, vieš čo má rád v jedle. zbytočne budeme radiť špargľu zapečenú so šunkou a syrom ak ju neznáša. Ak je romantik, sviečky potešia určite, kľudne aj v kúpeľni, ak nie, tak sa ťa spýta, či vypli elektriku.

autor
10. júl 2021

Praveze priatel je ovela vacsi romantik ako ja tak by som ho chcela prekvapit ja 🥰 Preto si rada necham poradit ako ste prekvapili vy partnerov 🙂

kkovacovak
10. júl 2021

Tak pre môjho by bol nejlepší večer s rezňom a pri posteli nachystané pivo 😄 Takže ty musíš vedieť čo má tvoj rád a čo by ocenil. Môj by veru sviečky a gýčoviny neocenil takže v tomto radiť je ťažko. Ak to má priateľ rád tak ok. Navarila by som to čo ľúbi a nemávate to často. Kúp sebe nejaké nové spodné prádlo a máš dve muchy jednou ranou. Pošli mu nejakú záhadnú správu pred príchodom domov nech je napätý a teší sa domov na prekvapko

zuvelyn
10. júl 2021

Sex bez predohry, čapovany radegast, pizza, futbal v telke a svätý pokoj (presne v tomto poradí😅) asi aj ja pripravím romantiku tomu svojmu, zaslúži si 🤪

kkovacovak
10. júl 2021

@zuvelyn počkať počkať...nemáme rovnakého chlapa? 😄

elizabet173
11. júl 2021

@kkovacovak
@zuvelyn mne príde, že ten romantický večer mužov až tak neberie, je to najmä v predstavách mladých žien ovplyvnených seriálmi a presladenými filmami. Netvrdím, že nikdy nemáme zapálené sviečky, ale napr. rozsypané lupene po posteli by som ja ako aj môj partner považovala za zbytočný bordel. Veď netreba niečo extra chystať, ak muž spakuje pečenú kačicu so šiestimi knedľami, asi sa len odvalí na sedačku a finito. A zase napr. po prechádzke stačí otvoriť fľašu dobrého vína, syr, olivy a ak nie sú v posteli všetky tri deti, tak pekný večer bude. Sviečky môžu byť v spálni vo svietniku stále, najlepšie v dostatočnej vzdialenosti od perín. Z mojich skúseností sú najkrajšie tie chvíle, ktoré sú najmenej pripravované a aranžované, ale možno máme len radi spontánnosť.