Ako originálne zabaliť lístky na koncert?

kukakaj
12. feb 2016

Maminky, najmä tie čo majú nejakú fantáziu, prosím poraďte mi ako mám zabaliť lístky na koncert, ktoré sme kúpili mojej mamke k narodeninám. Nechcem jej to dať len tak v obálke, no nenapadá ma nič originálne. Ďakujem 🙂

mawka
12. feb 2016

@kukakaj zatoc ich, daj malu maslicku a daj do skatulky na sperky alebo nieco podobne.

mawka
12. feb 2016

este ma napadlo, kup jej aj knihu a vloz ich tam, kde sa pise venovanie 🙂

pekkka
12. feb 2016

vlož do fotoalbumu, potom si tam moze vkladat fotky - spominky mozno aj z divadla . Alebo kup dezert a vloz ich pod obal 🙂

lintu
12. feb 2016

do obálky jej vyrob poukážku na "špeciálny darček" ...podrobnosti vynechaj....možno spomeň len dátum....v daný deň, jej stále nič nehovor...nakáž sa jej iba pekne obliecť....nalož ju do auta, zaviaž oči a šup pred divadlo, kde jej odovzdáš lístky, zapraješ pekný večer a rozlúčiš sa.....keďže na predstavenie nepôjde pravdepodobne sama, do svojho plánu môžeš predbežne zasvätiť aj tú spoločnosť ( ak už vieš, kto ňou bude)....

kukakaj
autor
12. feb 2016

@lintu toto je super napad, lenze v case ked bude koncert mam ja termin porodu 🙂 takze toto je tazko planovat 🙂

lintu
12. feb 2016

@kukakaj 😀 😀 tak potom, čo tak poprosiť niekoho ďalšieho z rodiny, z okolia alebo nejakú jej kamošku, či by ťa v daný deň nemohli zastúpiť? Teda pre prípad, že by si naozaj nemohla. Aj niekto cudzí, koho poznáš len ty, by bol zaujímavý... Na to by asi ešte veľmi dlho spomínala, ako jej nejaký cudzí chlap v rovnošate poslíčka zazvonil pri dverách s tým, že má pre ňu list od dcéry.... Podá jej obálku s vopred tebou napísanými inštrukciami, aby mu verila a pekne sa obliekla, lebo ju zavezie na jedno špeciálne miesto 😀 A ty zatiaľ v nemocnici na pôrodnici.... Ako samozrejme nie každý by sa dal na takéto niečo nahovoriť, ale niektorí by s tým problém určite nemali 😠 Treba pošpekulovať, domyslieť detaily... Možno by to bolo o to jednoduchšie, keby naozaj máš dopredu nahovoreného nejakého komplica, ktorý bude mamine počas celého večera robiť spoločnosť

monicm
12. feb 2016

@lintu Žienka, ak nebudem vedieť, kam z konopí, obrátim sa na teba, super nápady. 😀 😀 😀 😀

lintu
12. feb 2016

@monicm (červenajúci sa smajl,ktorý chýba v ponuke medzi ostatnými 😀 ) ďaakujem ďaakujem 🙂 pokojne, ak budem vedieť, rada pomôžem 😉