Ako originálne darovať žreby?

4. sep 2024

Ahojte, ideme na svadbu a nevesta si vypýtala namiesto kvetov žreby. Ja osobne s tým nie som stotožnená, ale samozrejme akceptujem jej prianie, tak sa chcem inšpirovať, ako ich originálne darovať, prípadne ako ste ich darovali vy. Ďakujem 🙂

annamudra123
4. sep 2024

ahoj, my sme dávali z toho robiť kyticu - sú aj na FB baby, čo to robia, alebo v darčekovom obchode nám to spravili za 5e 🙂

ninusa221
4. sep 2024

Buď kytica ale to dajú asi skoro všetci tak. Alebo som minule videla dáždnik pre nevestu a dnu boli žrebu na špagáte

4stanka4
4. sep 2024

Ja som kamarátom na svadbu kúpila veľký rámik na fotky a do každého priestoru na foto som dala bud žreby, ich spoločné foto a manželské desatoro. Veľmi sa im to páčilo

ninusa221
4. sep 2024

Ešte som našla toto

deusa
4. sep 2024

Napríklad ja som robila a narodeniny tortu,ale dalo by sa to aj svadobné vyzdobiť 👰‍♂️

vyrovnanaosoba
4. sep 2024

Asi som staromódna, alebo moc stará na také plytvanie peniazmi. Už keď chcú žreb, tak radšej dat do obalky 50-100€ a nech si kúpia sami. Ako vyhodiť možno 100€ za zreby, kde bude, ak bude nejaký výherný 🙈

vikusjk
4. sep 2024

Za mna tiez uplna hlupost a zbytocne vyhodene peniaze, ale ked si to praju... ja som dostala kyticu a okolo boli pristipcovane zreby. V zivote by ma to nenapadlo, ale tak hold, asi je to nejaky novy trend...