Ako dlho trvá narodeninová párty v McDonalds?

kveta
20. feb 2014

Prosim Vas, ako dlho trva narodeninova oslava deti v McDonalds? Dakujem.

eeffka
20. feb 2014

cca 2hodky

katkaromi
20. feb 2014

ano take 2-3 hodiny, nas nikto odtial nevyhanal aj keby sme chceli ostat dlhsie ale uz by tam nebolo co robiť 🙂 , my sme dcerke zagratulovali, potom sfukovala sviecky na torte, potom sme mali rozne sutaze-pripravili sme si ich sami nie personal-ale asi sa da aj to zabezpecit, medzitym prisla obsluha, objednali sme si jedlo, potom prislo na rad jedenie torty, fotenie, kavicka ...

edvelyn
20. feb 2014

Mno neviem ci by som detom robila oslavu s takym "zdravim" jedlom.

lucinocka
20. feb 2014

aj detske centra robia narodeninove party, ja by som skor tam , predsa sa decka vyblaznia na tych konstrukciach a preliezkach🙂

magdus999
20. feb 2014

Ahoj, my sme spravili z recesie kamoške oslavu (31 rokov 🙂 ) . Ono záleží, či majú niekoho po Vás, po našej oslave bola ďalšie, takže sme tam boli cca 50 minút

sissy27
20. feb 2014

1,5 hod, informácie nájdeš aj na stránke, je tam aj kalkulačka na výpočet ceny za oslavu... Ak nemajú žiadnu ďalšiu oslavu po vás tak môžete ostať v tom kútiku ale animátorka je len na tú 1,5hod, pochybujem že ostane dlhšie keď to nemá zaplatené

katren
20. feb 2014

@edvelyn pokial dobre citam, nikto sa nepytal na nazor, ci je to zdrave alebo nie.....
a nabuduce si po sebe skontroluj pravopis a Y, I, ked uz chces byt za taku spravnu a dokonalu 😉

@kveta je to presne ako pisu kocky....pokial nemaju inu oslavu mozte tam byt kolko chcete 🙂

horana
20. feb 2014

My sme na jednej boli pozvani, ale kedze moje deti McD moc nemusia, tak to bral uplne ako nudu, akoze nebolo o com.
Potom sme boli aj na jednej vo FunCity a tam to bolo o inom, pohostenie sice doniesli pozyvajuci, ale zabavy pre decka a vyblbnutie na atrakciach nemalo chybu, rychlo sa sfukla torta a potom sa jasilo a jasilo a jasilo.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicka11
21. feb 2014

🙂

nicicka
15. jan 2023

Fungujú prosím ešte oslavy v MC Donalds? Vdaka