Ako darovať peniaze na Vianoce svokre?

20. dec 2023

Ahojte, ako by ste darovali svokre peniaze na Vianoce...ide o to, že v januári si ma dať robiť nové zuby, na ktoré nemá prostriedky, tak sme sa dohodli s mužom, že nebudeme jej kupovať somariny, dáme jej príspevok na zuby.
Len nechcem jej dať len tak v obálke...ale nejak pekne alebo vtipné to darovať

emma2782
20. dec 2023

My sme dávali v ráme na obraz s nápisom "Prvý spoločný milión" ale na svadbu

vlucifuk
20. dec 2023

Niečo takéto? Na zuby...😉

luckajozko21
20. dec 2023

Na prasiatko napisat 'na zuby', alebo len ramik ako na prvom prispevku - v tedi, kik, pepcu urcite budu mat toho kopec

jankalukasova
20. dec 2023

vytlačila by som fotku nejakého pekného úsmevu a dala ju do obálky spolu s peniazmi.

mamusa123456789
20. dec 2023

Kúpiť play doh zubár, peniaze do obalky a spolu pekne zabaliť do baliaceho papiera 😁

thereisabear
20. dec 2023

Do rámika a nazvala by som to "na nový úsmev".

janka1011
20. dec 2023

Mne by bolo trápne dostať peniaze "na zuby". Normálne daj do peknej vianočnej obálky na peniaze a hotovo. Ona už bude vedieť, na čo ich použije.

h2
20. dec 2023

Ak je veselá kopa a neurazila by sa, tak ja by som jej kúpila niečo takéto a medzi tie zuby vložila peniaze. 😁

guudy
20. dec 2023

Tak hlavne sem zienky nedavajte tipy na veci, ktore treba objednavat cez eshop, kedze je realne 2 pracovne dni pred vianocami.

ana82
20. dec 2023

vianočný pozdrav a vložiť peniaze, príde mi trápne tam písať na zuby aj ona by sa mohla cítiť trápne

rivini
20. dec 2023

Ide si dat urobit nove zuby, na ktore nema peniaze? To sa ako da😊?

rude_baby
20. dec 2023

@rivini toto ma tiež zaujalo 🙈

isis234
20. dec 2023

Videla som i pohladnice, kde z vnútornej strany sa dajú vložiť peniaze.. Tie rámiky sú tiež dobrý nápad

rorino
20. dec 2023

Moja svokra dostala kyticu,kde namiesto kvetov boli zrolovane 5 eurovky,nemám bohužiaľ fotku,ale bolo to super,šikovná Kvetinárska to robila

marca12
20. dec 2023

A ja prave naopak by som dala do peknej obalky. V papiernictve mas na vyber. Ja osobne neznasam tie gyce rozne obrazy a podobne somariny. Mna by takou rarohou teda nepotesili.

autor
20. dec 2023

@rivini áno, lebo musí, staré sa jej zodrali a rozumej že nemá zvyšných 500€, čiže už mesiac odkedy to vie si odložila z najnižšieho dôchodku, odloží si zas , niečo si vyšije...ale teda celé mesiace musí žiť poskromne, tak jej to asi chceme uľahčiť...chápeme sa ? 🤷
@rude_baby označujeme aj teba keď ťa to tak zaujalo
Pekné Vianoce ženy

simca06022011
20. dec 2023

V papiernictvach majú krásne obalky na peniaze aj s kartou na odkaz. Alebo zakomponovať do nejakého dezertu, čaju, kávy.. alebo aj pohára:D

autor
21. dec 2023

Ďakujem za tipy, páči sa mi to dať do ramika s nejakým pekným prianím...
Všetkým prajem krásne a pokojné Vianoce!!