Aké tarotové karty mám kúpiť ako darček?

12. dec 2023

Ahojte je tu niekto kto sa zaujíma o tarotove karty? Chcela ny som ich dať ako darček ale nemám v tejto oblasti žiadny prehľad neviem či je jedno aké a kde kúpim , rada si nechám poradiť

simona92101
12. dec 2023

Je to velmi nevhodny dar.karty si musia dotycneho "vybrat",ak sa tomu venuje...

moonlight1210
12. dec 2023

Ako dar to nie je vhodne.

pkgirl30
12. dec 2023

ako dar určite nie, karty musia konkrétneho človeka osloviť

888elizabeth
12. dec 2023

Ja som dostala Anjelské Karty z goodvibes.sk, s tarotovými nemám skúsenosť

autor
12. dec 2023

@simona92101 práve dotyčná osoba chce tarotove karty a povedala mi že prve tarotove karty si človek nemá kupovať sám sebe. Samé jej z neba nespadnu a teda by som jej chcela kúpiť no keď som googlila je kopec druhov

autor
12. dec 2023

@pkgirl30 ona ich chce ale vraj prvé si nemá kupovať sama takze logicky niekto jej ich kúpiť musí

autor
12. dec 2023

@moonlight1210 takéto niečo by som si z hlavy ako dar nevymyslela, dotyčná si ich skôr vyžiadala že by take karty veľmi chcela ale nemá si ich kupovať sama

pkgirl30
12. dec 2023

A to má odkiaľ že prvé si nemá kupovať sama ?

autor
12. dec 2023

@pkgirl30 neviem, možno ma o tom niečo naštudované a aj mi to dáva celkom význam, keď si majú teda karty tu osobu nájsť tak asi by sa nemala jedného dňa rozhodnut že si ich ide sama kúpiť , skôr to beriem prínosné v tom že sa o tom len zmienila nevyžadovala ich odo mna a ja budem ta ktorá jej ich kúpi 😊takze sa ku nej dostanú bez toho aby si ich pytaka

pkgirl30
12. dec 2023

ale kdeže, to že si ťa karty majú nájsť neznamená že si k tebe napochodujú domov ..ona musí ísť do obchodu a vybrať si tie karty ktoré ju oslovia buď obrazkami, nadotyk, inštinkt je napovie že toto sú ony...nech si vyberie a potom je ich môžeš kúpiť, ale toto nie je žiadna hračka, ak to berie vážne tak jej inštinkt napovie ktoré vybrať. Ak je úplný začiatočník a nevie používať svoju intuíciu tak nech začne začne s Rider Waite tarot , to je základný tarot. ale nekupuj to bez nej

simona92101
12. dec 2023

Presne tak ako pise vyssie,treba aby isla do obchodu a sama si karty ochytala.nespravne karty v nespravnych rukach mozu narobit vela zleho.tarot nie je sranda..ja som s tym musela prestat

autor
12. dec 2023

@pkgirl30 ďakujem takto to znie fajn
Čiže nie je vôbec žiadúce aby som napr ja vyhodnotila ktoré nejak inštinktívne a podarovala kch ?😃

pkgirl30
12. dec 2023

nie to vhodné nie je , karty by mohli reagovať pozitívne na teba ale môžu negatívne reagovať na tú druhú osobu , takže určite nie 🙂