Aké šaty na sobáš s krstom?

nanka888
22. mar 2023

Ahojte, o mesiac budeme mat sobas spolu s krstom synceka, bude tam len rodina a po obrade len obed takze vobec nechcem ziadne velke, dlhe, biele “nevestovske” saty. Podla vas by sa ake hodili, resp ak mala niektora krst spolu so sobasom ake saty ste mali?

zorkahorka
22. mar 2023

Svagrina mala kratke biele saty z c&a-cka

andreakotesova
22. mar 2023

Biele už by som si nedávala 😊😅

veselo_neveselo
22. mar 2023

A ja by som dala aj biele, aj ked kratsie, nech to ma symboliku a citis sa ako nevesta. Nemusi byt snehobiela, ale je vela odtienov.
Nemusis mat velke biele, ale napriklad dlhu suknu bielu a slavnostnejsi top.
Alebo aj zalezi, com sa budes citit dobre, ak sa ti biela prave nepaci, tak akekolvek slavnostnejsie saty, len aby neboli moc leskle (tie su skor na vecer).
Najlepsie budu tie, v ktorych sa budes citit krasna.

lejllamt
22. mar 2023

@nanka888 je to úplne na tebe....nie všetky biele šaty sú ,,nevestovské''....či dlhé či kratšie ...hlavne aby si sa cítila dobre.... keď si dá niekto na svoju tretiu svadbu biele môžeš si dať aj ty 😊....ale videla som aj bledučkozelené, staroružové alebo jemne marhuľové a biele s farebnými kvetmi a bolo to v poriadku.... mne sedia veľkosti z Bonprixu takže by som za seba hľadala tam...

srferreira
22. mar 2023

Dala by som si aj ja biele. Preco nie? Ved budes stale nevesta aj ked mate obrad spojeny s krstom. Jednoduche, dlhe, biele by som si dala. Je to tak isto aj vas den, tvoj den ako nevesta, manzel ako zenich.

gabika0825
22. mar 2023

@nanka888 ja som prednedavnom videla niekde na Facebooku fotku z nejakého krstu, mamička mala na sebe biely overal, taký s rozšíreným spodkom na nohaviciach, vyzeralo to veľmi dobre. Tak len taký tip 😉

daniela2202
22. mar 2023

@nanka888 , záleží aj na postave, táto farba je veľmi pekná 😊

mirkabed
23. mar 2023

My sme mali taktiez svadbu spojenu s krstom, dcera mala vtedy 9 mesiacov. Saty som si dala usit, mam ich na specialne prilezitosti - druhej dcere na krste. Ked odrastie aj ta tak si ich raz vezmem do divadla 😁